В якому місті Польщі найкраще навчатися?

430
Facebook Twitter
В якому місті Польщі найкраще навчатися?

Стаття буде цікава для всіх потенційних студентів польських ВНЗ, оскільки ми розглянемо питання, щодо того, в якому з міст РП найкраще вчитися.

Вибираючи для отримання необхідної кваліфікації країну та місто навчання, потрібно враховувати багато факторів: динаміку розвитку різних сфер діяльності, рівень безробіття, кількість підприємств на території, критерії та вимоги потенційних роботодавців та інші, не менш вагомі особливості. Якщо вибір припав на один з університетів Республіки Польща, а за останніми підсумками понад 35% абітурієнтів з України обирають саме цю державу для отримання професії, необхідно не помилитися з вибором локації навчання. Природно, за фактом у Польщі вже набагато перспективніше здобувати освіту, ніж на Батьківщині, але, бажаючи розвиватися на території цієї держави або будь-якої іншої країни світу, потрібно враховувати, що більш цінним буде диплом, придбаний у великому місті та престижному університеті. Стаття буде цікава для всіх потенційних студентів польських ВНЗ, оскільки ми розглянемо питання, щодо того, в якому з міст РП найкраще вчитися.

ТОП-3 найбільш перспективних польських міст та рейтингові ВНЗ у них

1. Вроцлав. Воістину, місто з необмеженими можливостями, яке є не тільки центром логістики, а й динамічно розвивається у плані бізнесу, підприємництва, досліджень, інновацій та інвестування, культури, науки та, природно, освіти. Місто має вдале розташування та власний аеропорт, що дозволяє швидко та легко дістатися до важливих європейських куточків. Також не можна не згадати, що деякі світові компанії розмістили у Вроцлаві свої офіси, тим самим забезпечуючи жителів міста та нерезидентам країни робочими місцями. Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що роботодавці Польщі, та й значна частина міжнародних, найбільш високо цінують диплом, отриманий саме у цьому польському куточку, оскільки тут є багато можливостей як для розвитку у середині Альма-матер, так і поза стінами ВНЗ. Що стосується освітніх структур, то, на сьогодні, кращим вибором для українців та інших

іноземців стане Вроцлавський Університет Бізнесу, Університет Банківської Справи або Вроцлавський Університет Менеджменту.

2. Варшава. Столиця Польської Республіки та без сумнівів одне з великих міст країни, вона надає безліч можливостей розвиватися на своїй території як громадянам, так і іноземцям. Є академічним центром, а також передовиком у плані розвитку науки та технологій, інноваційної діяльності, ведення бізнесу та в інших важливих для міста та країни аспектах. Вибравши для отримання професії один зі столичних університетів, можна почати будувати кар'єру ще під час навчання. Щоб при працевлаштуванні максимально розташувати до себе роботодавця, варто вибрати один з наступних університетів: Академію Фінансів та Бізнесу Вістула, Академію суспільних наук або Варшавський Університет Менеджменту.

3. Познань. Великий торговий, промисловий та освітній центр Польщі, місто Познань славиться також розвиненістю легкої промисловості та інших важливих галузей. Бувши одним з найдавніших міст Польщі, у ньому можна не тільки стрімко будувати кар'єру, після отримання диплома, а й пізнавально проводити дозвілля. Віддавши перевагу цьому куточку РП, бажаючи придбати кваліфікацію в його структурах освіти, варто звернути увагу на Університет Банківської Справи та Університет Гуманітарних Наук та Психології.

На закінчення хочеться особливо підкреслити, що, якщо Ви вважали за краще вступати в один з університетів Польщі, значить Ви стали на десятки кроків ближче до свого європейського майбутнього. Природно, не маючи досвіду роботи, потенційний роботодавець буде дивитися на те, в якому місті та ВНЗ була отримана професія. Як показує практика, українцям та іншим іноземцям перспективніше вчитися на Заході РП, вибираючи приватні установи освіти, адже таким чином буде набагато простіше вийти на міжнародний ринок праці та скласти там хорошу конкуренцію.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини