В яких містах Польщі найбільш перспективно навчатися?

3882
Facebook Twitter
В яких містах Польщі найбільш перспективно навчатися?

У даній статті ми поділимося інформацією щодо того, в яких польських містах найбільш перспективно навчатися, а також які можливості відкриваються з європейським дипломом.

Як показує практика, в Україні здобувати вищу освіти стало дуже дорого, до того ж недостатньо перспективно. Через корупцію, яка присутня майже у кожному університеті, а також з огляду на застарілі методики, студенти не можуть придбати ті знання та навички, які потрібні роботодавцям. Тому, прагматичні абітурієнти все частіше віддають перевагу придбанню кваліфікації в європейських структурах вищої освіти. Оскільки Республіка Польща знаходиться у безпосередній близькості до нашої країни, а її навчальні структури здатні надати якісний європейський диплом, зі справедливою платою за навчальний рік, українці мігрують до цієї держави для придбання професії. Як і в інших країнах, у Польщі вчитися вигідно не у всіх містах. У даній статті ми поділимося інформацією щодо того, в яких польських містах найбільш перспективно навчатися, а також які можливості відкриваються з європейським дипломом.

Цікаві польські міста з перспективними університетами

Вибираючи місто для навчання, варто детально вивчити такі фактори, як:

— локація та близькість до інших важливих європейських міст;

— ситуація на ринку праці;

— роль в економіці країни;

— наявність у ньому міжнародних компаній;

— рівень життя та рівень необхідних витрат на організацію побуту.

На думку експертів центру польської освіти UP-STUDY, на поточний момент найперспективнішим та комфортним польським містом, в якому українцям варто здобувати вищу освіти є Вроцлав. Він знаходиться у безпосередній близькості до інших міст Європи, а також є центром логістики, бізнесу, науки, досліджень, культури та підприємництва.

Дипломовані фахівці, після отримання кваліфікації можуть у перші кілька місяців знайти хорошу високооплачувану роботу у Вроцлаві чи переїхати, наприклад, до Берліна. У місті розташувалася велика кількість головних офісів міжнародних компаній. Для того, щоб отримати якісну освіту з доступною платою у Вроцлаві, варто віддати перевагу одній з наступних навчальних структур:

1. Університет Хендльова.

2. Університет банківської справи.

3. Університет менеджменту.

Безсумнівно, перспективним для іноземців, як і локальних громадян буде навчання у столиці Польщі — Варшаві. Бувши академічним центром, місто відкриває масу можливостей перед дипломованими фахівцями. Не важко буде як знайти місце для проходження стажування або підробітку, так і для довгострокового працевлаштування. Також, бажаючи розвиватися в культурному плані, у студентів варшавських ВНЗ завжди є можливість відвідувати різноманітні фестивалі, відкриті бізнес-зустрічі, конференції та багато подій різного напрямку.

Вибираючи університет у польській столиці, варто віддати перевагу одному з таких ВНЗ:

1. Академія фінансів та бізнесу Вістула.

2. Академія суспільних наук.

3. Університет соціальних та гуманітарних наук.

4. Університет менеджменту.

Що дає європейський диплом?

По-перше, з європейським дипломом, отриманим в одному із запропонованих університетів є можливість працювати як в Польщі, так і в будь-який інший індустріально розвинутій країні, оскільки він визнається майже в усьому світі. По-друге, знань та навичок, набутих під час навчання досить навіть для того, щоб відкрити свою справу. По-третє, не підтверджуючи кваліфікацію можна продовжити наукову діяльність у будь-якому інституті, попри локацію.

Підсумовуючи, варто зауважити, що вчитися у Польщі перспективно та не дорого, але, щоб отримати максимум можливостей, варто віддати перевагу одному із запропонованих міст з їх ВНЗ. Також, нагадаємо, що кваліфікація, отримана в освітніх структурах РП не вимагає підтвердження та дозволяє знайти роботу у глобальному масштабі. Під час навчання, студент розвивається не тільки як професіонал, але і як особистість, що допомагає повністю реалізуватися у житті.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини