ТОП університетів світу: Harvard University (Гарвардський університет). Огляд університету

16129
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Harvard University (Гарвардський університет). Огляд університету

Станом на 2018 рік, у трійку лідерів до рейтингу кращих університетів світу за результатами QS входить один з елітних та найстаріших навчальних закладів Америки — Гарвардський Університет.

Щороку, міжнародні впливові компанії публікують рейтинг провідних світових ВНЗ. Основними оцінювальними критеріями відбору при наукометричному аналізі за версією Quacquarelli Symonds (QS) або Times Higher Education (ТНЕ) є академічна та наукова репутація, загальна цитованість науково-дослідних публікацій, викладацька діяльність, оцінна думка роботодавця, внесок в інновації, міжнародна орієнтованість. Станом на 2018 рік, у трійку лідерів до рейтингу кращих університетів світу за результатами QS входить один з елітних та найстаріших навчальних закладів Америки — Гарвардський Університет. Він заснований в 1636 році та був названий на честь відомого мецената/місіонера Джона Гарварда, який залишив у спадок ВНЗ свою бібліотеку та половину майна. За кілька століть, коледж, перший випуск якого становив 9 студентів, виріс в сильний міжнародний інститут з 21000 випускників на рік за різними науково-кваліфікаційними ступенями навчання.

Специфіка Гарварда (Harvard University)

На сьогодні, в Гарвардському ВНЗ навчаються 21708 осіб, з них 22% — іноземні громадяни. Розташовується він в штаті Массачусетс, США, в науковому місті Кембриджі. Територію ВНЗ займає 85 га. головний кампус, 145 га. — бізнес школа/спортивний корпус та 9 га. — медичний корпус. Також, в Гарварді знаходяться відомий стадіон, бібліотека, кілька музеїв, ботанічний сад, власний ліс. Практично всі студенти університету живуть в гуртожитках, які знаходяться на території головного кампусу в парку Гарвард-Ярд. Інші студенти, які мають різні досягнення або успіхи у навчанні, живуть в окремих будинках, названих на честь президентів країни/університету, видатних вчених. На окрему увагу заслуговує Гарвардська бібліотека, яка є найбільшою в США. Система бібліотеки Гарварда складається з 73 бібліотек, що містять 16,2 мільйона книг.

Факультети Гарвардського Університету

Студенти ВНЗ мають рідкісну можливість навчатися у найкращих викладачів світу інженерних/гуманітарних наук. Університетський штаб охоплює 43 лауреати Нобелівської премії, приблизно 10700 співробітників медичного спрямування та 2500 професорів інших профілів. Структура Гарварда складається з 13 навчальних підрозділів — 12 вищих шкіл та Інституту перспективних досліджень. Тому, студенти можуть вибрати відповідні факультети з дипломними програмами за такими напрямками, як:

 • Медицина (Faculty of Medicine)
 • Мистецтво та науки (Faculty of Arts and Sciences)
 • Дизайн (Graduate School of Design)
 • Богослов'я (Harvard Divinity School)
 • Юридичні науки (Harvard Law School)
 • Бізнес (Harvard Business School)
 • Педагогічні науки (Harvard Graduate School of Education)
 • Охорона здоров'я (Harvard School of Public Health)
 • Адміністрація (John F.Kennedy School of Government)
 • Найпопулярнішими факультетами вважаються: право, політологія, економіка, бізнес, медицина.

Вартість навчання в Гарварді

Ціна на навчання в цьому елітному ВНЗ складає приблизно $40,000 на рік. Крім того, варто враховувати витрати на проживання, харчування та інші побутові дрібниці. В середньому на такі витрати необхідно мати $60,000 на рік. Однією з головних особливостей Гарварда є те, що університет пропонує велику кількість доступних стипендій, соціальних програм, грантів за різними напрямками навчання. Тому, завдяки їм, майже кожен п'ятий студент може отримати безкоштовне або частково безкоштовне навчання.Підбиваючи підсумки, ми можемо сказати, що Гарвардський університет є одним з найсильніших освітньо-дослідних центрів світу. За всі роки існування, ВНЗ випустив 8 американських президентів, 30 Нобелівських лауреатів та величезну кількість бізнесменів-мільйонерів. Відсоток вступу до ВНЗ дуже високий.

Проте, з двадцяти абітурієнтів поступає тільки один. Тому, для охочих отримати якісне навчання за кордоном за помірними цінами, існує альтернатива — польська освіта. Фахівці з UP-STUDY проконсультують Вас та нададуть необхідні послуги з усіх питань, що стосуються вступу, оформлення документів та проживання. А, також, допоможуть в період адаптації, та під час навчання в Польщі.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини