ТОП-5 польських університетів-партнерів зі спеціальностями в сфері IT

5320
Facebook Twitter
ТОП-5 польських університетів-партнерів зі спеціальностями в сфері IT

Ця стаття буде актуальна для студентів, які хочуть більше дізнатися про особливості навчання на IT-фахівця, про вибір престижного ВНЗ для здобуття необхідних знань.

Професії у сфері IT-технологій завжди були одними з популярних спеціалізацій у всьому світі та, на сьогодні, мають попит, як на українському ринку праці, так і в Європі. Тому, в кожну компанію/організацію, яка набирає обертів або вже займає передові позиції, потрібен кваліфікований IT-співробітник. Даний напрямок діяльності охоплює великий спектр спеціальностей. З цієї причини, майбутньому студентові буде легко вибрати відповідну спеціалізацію для здобуття вищої освіти в кращих ВНЗ Польщі. Ця стаття буде актуальна для студентів, які хочуть більше дізнатися про особливості навчання на IT-фахівця, про вибір престижного ВНЗ для здобуття необхідних знань. А також, в цьому нарисі ми розглянемо можливості, які відкриває робота в сфері IT-технологій.

Специфіка та перспективи професій IT-технологій

IT-спеціальність — це професійна сфера діяльності, яка займається вивченням інформаційних технологій, комп`ютерних систем, мереж, баз даних, та багатьма іншими аспектами. Також, дана професія вимагає не тільки аналітичного складу розуму, а й творчого підходу до виконання графічних завдань. Фахівців даного виду діяльності можна умовно розділити на дві категорії: ті, хто займаються розробкою комп'ютерного забезпечення, та ті, хто здійснює програмне забезпечення для комп'ютерів. IT-фахівці щодня застосовують у своїй роботі знання, набуті в університеті: мовне програмування, різні графічні програми, мову розмітки. На даний момент, мають попит такі IT-спеціальності: web-розробники, професіонали в програмування, аналітики з інформаційної безпеки та обчислювальної техніки, системні адміністратори.

Далі, ми розглянемо перспективи, які відкриваються після завершення навчання на факультеті IT-технологій:— незалежно від світової економічної ситуації, IT-фахівці завжди будуть популярні на ринку праці. Також, дана сфера є однією з високооплачуваних професійних галузей. Тому, випускники факультету Інформатики не залишаться без роботи;— великий вибір спеціальностей в цій області, допоможе знайти саме ту спеціалізацію, яка буде відповідати Вашим інтересам;— значна частина IT-фахівців, після закінчення навчання працюють на себе, самостійно будуючи свій графік. А також, створюють свої компанії, які надають послуги в області IT-технологій.

Топ-5 польських університетів-партнерів

Існує помилкова думка, що для роботи в IT-сфері не потрібно вищої освіти, досить професійних курсів. Але, як показує практика, престижні світові компанії зацікавлені тільки в співробітниках, які закінчили вищі навчальні заклади. Для придбання якісної освіти та європейського диплома для подальшої успішної самореалізації в IT-сфері, ми рекомендуємо Вам придивитися до одних з кращих університетів Польщі, що користуються популярністю серед польських та українських студентів:

  1. Вроцлавський Університет Менеджменту. Даний ВНЗ займає передове місце з менеджменту та інформатики серед університетів Європи. Орієнтовна вартість за один рік навчання становить 1119 євро.
  2. Університет Банківської Справи у Вроцлаві. Університет входить до трійки кращих ВНЗ Польщі, а також славиться високим рівнем викладання та унікальною атмосферою для іноземних студентів. Один рік навчання на IT-фахівця коштує 1167 євро.
  3. Варшавська Академія Фінансів та Бізнесу Вістула. Цей ВНЗ є приватним навчальним закладом, який направлений на міжнародні відносини. Тому, в ньому, на сьогодні, навчаються студенти з 50 країн світу. Також, академія проводить навчання на факультеті Інформатики, як польською, так і англійською мовою. Вартість одного навчального року на IT-фахівця становить від 1450 до 1750 євро.
  4. Варшавська Академія Суспільних Наук. Університет є другим у черзі еталонним польським приватним вищим навчальним закладом, який має філії по всій Польщі. Ціна за один рік навчання на факультеті Інформатики становить 1643 євро.
  5. Університет Банківської Справи в Познані. Він існує вже понад 20 років та за цей час здобув велику популярність у всій Польщі, і не тільки. Ціна за один рік навчання на факультеті Інформатики становить 1179-1393 євро.

Виходячи з отриманої інформації, можна зробити висновок, що професія IT-фахівця має попит та є перспективним видом діяльності, на сьогодні. Крім того, дана професія не дискримінує за гендерною ознакою, нею може оволодіти будь-яка людина, що має відповідні здібності. Якщо у Вас аналітичний склад розуму, та Ви любите точні технічні науки, то спеціальності IT-сфери саме для Вас.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини