ЗНИЖКА 50% на навчання у Академії Фінансів і Бізнесу VISTULA у Варшаві

113228
Facebook Twitter
ЗНИЖКА 50% на навчання у Академії Фінансів і Бізнесу VISTULA у Варшаві

UP-STUDY та Академія VISTULA у Варшаві, надають спеціальні умови для навчання у Польщі - вступ гарантовано без знання польської, без вступних іспитів та без ЗНО. Всім вступникам з України надається знижка 50% на навчання та безкоштовний курс польської.

Центр польської освіти UP-STUDY та Академія Фінансів та Бізнесу VISTULA (Варшава) у знак підтримки українських абітурієнтів підготували спеціальні умови вступу до Польщі під час війни із росією.

Спеціальні умови вступу передбачають знижку 50% на навчання та безкоштовний двомісячний підготовчий курс польської мови у одному із кращих і найбільш популярних університетів Польщі - Академії Фінансів та Бізнесу VISTULA. При чому вступити до університету Ви можете як і безкоштовно самостійно, так і користуючись послугами UP-STUDY зі знижкою 50%.

Коротко про Академію VISTULA

Академія Фінансів і Бізнесу VISTULA є найбільш інтернаціональним вищим навчальним закладом у Польщі, у якому навчаються студенти із більш ніж 100 країн світу. Згідно державного рейтингу “Перспективи”, серед непублічних ВУЗів, Вістула посідає 4 місце серед з 94 можливих.

Профільні факультети: Фінанси, Інформатика, Програмування, Менеджмент, Готельно-ресторанне управління, Графіка, Економіка, Англійська філологія, Журналістика та Міжнародні відносини.

Детальніше про спеціальну пропозицію

Спеціальна пропозиція включає у себе знижку 50% на навчання та безкоштовний двомісячний підготовчий курс польської мови. Річна вартість навчання по знижці 50% для українських абітурієнтів стартує вже від 650 євро/рік, а за підготовчий курс польської мови українські абітурієнти нічого не оплачують. Слід зазначити, що стандартна вартість такого курсу для абітурієнтів із інших країн становить 500 євро.

Студенти, які вступають по Спеціальній пропозиції отримують:

 • Гарантовану знижку 50% на всі факультети у Академії VISULA, які викладаються польською мовою. Навчання від 650 євро/перший рік.
 • Гарантоване зарахування без знання польської мови після проходження безкоштовного курсу польської мови у копусі університету у серпні-вересні
 • Вступ без вступних іспитів та без ЗНО, лише на базі атестату
 • Можливість отримувати стипендії та студентські дотації під час навчання

Умови вступу до Академії VISULA по спеціальній пропозиції

Звертаємо Вашу увагу, що Ви можете вступити до університету Академії Фінансів і Бізнесу VISTULA:

 • Повністю безкоштовно, якщо Ви вступатимете самостійно. Для самостійного вступу заповніть анкету абітурієнта безпосередньо на сайті Академії Фінансів і Бізнесу VISTULA за посиланням: Реєстрація на сайті університету (діє обмеження на вік учасників чоловіків - не старше 24 років), або
 • Зі знижкою 50% за послуги UP-STUDY по пакету вступ "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО". Вартість послуг із організації вступу по знижці 50% становить 8000 грн, та включає вступ під ключ: підготовка і переклади документів, гарантія зарахування, безкоштовний підбір житла у Варшаві (наявність місць уточнюйте при подачі документів) та інші послуги. Під час війни вступ можливий у дистанційний формі по емейлу. Для вступу із компанією UP-STUDY зі знижкою 50% заповніть анкету студента на нашому сайті за посиланням: Реєстрація на вступ із UP-STUDY (діє обмеження на вік учасників чоловіків - не старше 24 років)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Вступ зі знижкою 50% на пакет послуг "ВСЕ ВКЛЮЧЕНО", який включає ексклюзивний безкоштовний двомісячний підготовчий курс польської мови для учассників UP-STUDY, можливий у 4 ВНЗ Варшави і Вроцлава. Деталі спеціальної пропозиції за посиланням.

Інформація для абітурієнтів, які бажають вступати самостійно

Якщо и бажаєте самостійно пройти процес вступ та заощадити гроші, нижче Ви знайдете покрокову інструкцію, як вступити по спеціальній пропозиції без допомоги наших спеціалістів. Також для Вашої зручності ми підготували відеоінструкцію із заповнення анкети абітурієнта на сайті Академії фінансів і бізнесу VISTULA.

Самостійний вступ крок по кроку:

КРОК 1. Зареєструйте на сайті Академії VISTULA анкету вступника за спеціальним посиланням - Анкета вступника зі знижкою 50% на навчання (Діє обмеження на вік учасників чоловіків - не старше 24 років. Якщо Ви маєте більше ніж 24 роки - Ваша заявка не буде роглянута ВУЗом. Можливості написати менший вік не має, адже до заповненої анкети потрібно додавати копію паспорту).

КРОК 2. На Ваш e-mail надійде інформація щодо подальших кроків, які Вам потрібно буде виконати.

КРОК 3. До 01 липня 2022 оплатіть навчання зі знижкою мінус - 50% (щоб гарантовано отримати двомісячний безкоштовний курс польської у від 1 серпня 2022). Рахунок-фактура надійде Вам на e-mail (можна оплатити онлайн через Приват 24).

КРОК 4. У липні 2022 Ви перебуваєте до Польщі, та вирушаєте до ВУЗу - ul. Stokłosy 3, у кабінет номер 28, що на першому поверсі, сюди Ви повинні особисто віднести такі документи:

 • Закордонний паспорт (оригінал+копія)
 • Свідоцтво про закінчення школи (Атестат) з додатком (оригінал+копія) з перекладом на польську
 • Квитанція про оплату навчання (копія)
 • 1 фото (3,5 на 4,5 см)

КРОК 5. З 01 серпня 2022 розпочинається безкоштовний підготовчий курс польської перед навчання (серпень-вересень) на якому Ви інтенсивно вивчаєте мову, і з 01 жовтня у Вас уже починається офіційний навчальний рік у ВУЗі.

💛💙 РОЗПОЧАТИ БЕЗКОШТОВНИЙ САМОСТІЙНИЙ ВСТУП

Бажаємо Вам легкого вступу та успішного навчання у Польщі!

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 150-200 євро при вступі у Університет Бізнесу у Вроцлаві

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 у Університет Бізнесу та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини