Чи варто вибирати медичний університет, для навчання на спеціальності «Сестринська справа»?

4214
Facebook Twitter
Чи варто вибирати медичний університет, для навчання на спеціальності «Сестринська справа»?

Чи необхідно вибирати профільну установу вищої освіти, або можна підшукати лише університет з потрібним факультетом? Про це ми поговоримо більш детально у даній статті.

Як відомо, медичний напрямок один з найдорожчих не тільки в Україні, а й, фактично, у всьому світі. Рік навчання може обходитись від 1500 євро та досягати захмарних вершин. Все залежить від конкретної спеціальності, країни навчання, мови, умов контракту та бажаного градуса. Завжди вважалося, що закордонне навчання, як і практика, набагато якісніше вітчизняного, оскільки можна практикуватися на новітньому обладнанні та черпати досвід видатних фахівців даного напрямку. Багато українців, як і інші іноземні абітурієнти їдуть з метою здобуття вищої освіти у сфері медицини в Республіку Польща, яка багата відповідними навчальними структурами. Але ось, що робити тим студентам, які вирішили навчатися сестринської справи? Чи необхідно вибирати профільну установу вищої освіти, або можна підшукати лише університет з потрібним факультетом? Про це ми поговоримо більш детально у даній статті.

Спеціальність «Сестринська справа». Особливості вивчення та ВНЗ Польщі

Фахівці, які здобули відповідну освіту, котра спрямована на придбання знань та навичок з догляду, проведення необхідного спектра лікувальних процедур, а також контролю роботи палатних санітарів здатні працювати як у комерційних, так і державних лікувальних структурах (госпіталях, лікарнях, медичних установах сільського типу). Також відкривається можливість ведення власної практики, яка зосереджена на консультативної діяльності, догляді, нагляду за хворими та наданню медичної допомоги. Основними знаннями, які повинні мати медсестра/медбрат є:— визначення різних симптомів широкого спектра хвороб;— правила догляду за хворими;— дозування лікарських препаратів та їх побічні дії;

— методи обслуговування громадян, які звернулися до медичного закладу;— проведення профілактичних заходів населення та багато іншого.На поточний момент, спеціальність такого роду у Польщі присутня, в основному, у медичних університетах, вищих школах або на подібних факультетах. Одним з небагатьох ВНЗ, який не є повністю орієнтований на напрямок медицини, але має необхідну спеціальність на факультеті наук про здоров'я є Ягеллонський Університет у Кракові. Вартість навчання на ньому — 2200 євро, причому передбачена як стаціонарна, так і заочна форма навчання. Студенти, які бажають навчатися у цьому напрямку, але не вибирати профільні ВНЗ можуть досліджувати університети з факультетами «Охорона здоров'я» або «Наук про здоров'я» та віддати перевагу оптимальному варіанту.

Які ще напрями не вимагають обирати профільний ВНЗ?

Фахівці UP-STUDY звертають Вашу увагу на те, що, бажаючи отримати вищу освіту у напрямку «Дієтичне консультування», «Дієтика для фізично активних людей», «Безпека харчових продуктів», «Людське харчування та дієтологія», а також «Косметологія» та подібні спеціальності, можна вибрати ВНЗ широкого профілю, який має такі факультети. Варто придивитися до:

1. Академії фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві;

2. Вроцлавського університету суспільних наук;

3. Академії суспільних наук у Варшаві та Лодзі.

Підсумовуючи підкреслимо, що польські університети широкого профілю постійно розширюють пропозицію, тому для отримання спеціальності «сестринська справа» не обов'язково вибирати медуніверситет.

Також він може не знадобиться для вивчення ряду інших програм. Тим не менш, варто зауважити, що охорона здоров'я, науки про здоров'я та медицина є дуже специфічними сферами діяльності, тому, якщо вони Вам не настільки близькі, щоб присвятити цьому все життя, може краще віддати перевагу одній з бізнес-спеціальностей, які завжди мають попит та приносять стабільний високий дохід.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини