Спеціальність “Міжнародні економічні відносини”. В який університет Польщі вступити?

5972
Facebook Twitter
Спеціальність “Міжнародні економічні відносини”. В який університет Польщі вступити?

Стаття буде актуальна для всіх студентів, які бажають отримати спеціальність МЕВ, оскільки, ми розглянемо, в якому університеті краще нею оволодіти, та скільки коштує навчання.

Українські абітурієнти прагнуть вступати в установи вищої освіти Республіки Польща з багатьох причин: по-перше, більшість бажають отримати диплом та залишитися для облаштування побуту в державі з більш високим рівнем життя. По-друге, ідеальне співвідношення ціни/якості багатьох університетів, які, при зіставленні з вітчизняними ВНЗ, в значно виграшному положенні, приваблюють українців щорічно, з тенденцією до підвищення. В основному, іноземці вибирають бізнес-університети, економічні та медичні навчальні структури. Це обґрунтовується великим попитом на фахівців таких профілів. Одним з рейтингових напрямків є міжнародні економічні відносини (МЕВ). Стаття буде актуальна для всіх студентів, які бажають отримати спеціальність МЕВ, оскільки, ми розглянемо, в якому університеті краще нею оволодіти, та скільки коштує навчання.

Польський університет зі спеціальністю МЕВ

У Польщі багато хороших освітніх установ, які здатні надати якісний європейський диплом з помірною платою за навчальний рік. База ВНЗ настільки велика, що, з усіх європейських країн, з нею може зрівнятися тільки французька база, але польська виграє в підході за багатьма показниками. Цікаво, що третина всіх установ РП мають факультет та спеціальність міжнародні відносини, але спеціальність міжнародні економічні відносини є лише в Академії Фінансів та Бізнесу Вістула у Варшаві (Akademia Finansów i Biznesu Vistula). Але, це не недолік, а величезна перевага, адже дана академія має дуже високі рейтинги, рівень викладання, лояльні ціни та індивідуальний підхід до студентів. Розглянемо цінову політику на різні науково-кваліфікаційні рівні за даною спеціальністю в Академії Вістула:

  • бакалаврат польською мовою — €1450, англійською — €2500;
  • магістратура польською обійдеться у €2500 на факультеті економіки, та €3250 на факультеті міжнародних відносин.

Дійсно, в цій навчальній структурі зазначену спеціальність можна освоїти на двох факультетах: економіки та міжнародних відносин, навчатися як польською, так і англійською. Перед випускниками відкриваються великі перспективи, оскільки, за статистикою ВНЗ, 9 з 10 випускників працевлаштовуються в перші декілька місяців. Фахівці напрямку МЕВ затребувані на міжнародному ринку праці, тим більше, з такими знаннями, які здатна дати академія.

Особливості спеціальності та ймовірні посади

Напрямок має високий рейтинг, не менш як 85%. Фахівці цього профілю займаються прогнозуванням економічних процесів на міжнародній арені. Вони займаються організацією, проведенням ділових зустрічей, переговорів в світовому масштабі, маючи на меті розвиток економічних взаємин. Студенти спеціальності МЕВ, під час навчання, отримують знання, які можуть застосувати при сприянні з Консульствами та Посольствами, міністерствами, структурними підрозділами різних державних структур, міжнародними організаціями. Після отримання європейського диплома, в основному, випускники займають посаду: дипломатичного представника, перекладача, радника, фахівця з проблем, що виникли в міжнародних відносинах, консультанта з міжнародної економіки та суміжних напрямків.

Отже, експерти UP-STUDY підкреслюють, що бажаючи стати фахівцем з МЕВ, варто віддати перевагу варшавській Академії Фінансів та Бізнесу Вістула. Ідеальне співвідношення між ціною та якістю, великий викладацький склад та велика матеріально-технічна база — допоможуть стати професіоналом в будь-якій сфері, в тому числі й тій, котру ми розглянули. Високий рейтинг спеціальності та працевлаштування випускників академії — сприяють побудові успішної кар'єри в міжнародному середовищі.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини