Рейтинг приватних університетів Польщі

6082
Facebook Twitter
Рейтинг приватних університетів Польщі

Підбираючи для себе установу вищої освіти Республіки Польща, багато абітурієнтів орієнтуються тільки на відгуки знайомих, але це, часто, не саме вірне рішення, адже вони досить суб'єктивні.

Підбираючи для себе установу вищої освіти Республіки Польща, багато абітурієнтів орієнтуються тільки на відгуки знайомих, але це, часто, не саме вірне рішення, адже вони досить суб'єктивні. Якщо Ви прийняли рішення навчатися за кордоном та самостійно вибирати університет, тоді не полінуйтеся та проаналізуйте інформацію з різних джерел: відгуки студентів та випускників, думки фахівців, бачення міжнародних роботодавців та підсумки внутрішніх рейтингів країни, яка Вам сподобалася. Говорячи про Польщу, одним з найпрестижніших рейтингів, який вже понад 10 років публікує ранжування польських освітніх структур за різними категоріями є «Рerspektywy». Розглянемо, хто став лідером рейтингу приватних університетів у 2017 році, оскільки це поки найсвіжіші дані.

ТОП 10 приватних польських університетів за версією «Рerspektywy»

1. Університет Козмінського у Варшаві

2. SWPS Університет гуманітарних та суспільних наук у Варшаві

3. Університет Лазарського у Варшаві

4. Польсько-японська академія інформаційних технологій

5. Університет Бізнесу у Домброва Гурнича

6. Академія фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві

7. Університет Сівітас (Collegium Civitas) у Варшаві

8. Краківська академія Анджея Моджевського

9. Соціальна академія наук у Лодзі

10. Верхнесилезська комерційна школа ім. Войцеха Корфанте у Катовіце

Методологія ранжирування непублічних магістерських університетів 2017

У рейтингу розглядалися тільки ті приватні університети, які:— мають ступінь бакалавра 2 або ступені магістра;— мають як мінімум два роки випускників;— брали участь в опитуваннях та в цілому навчають не менш ніж 200 студентів, зайнятих на стаціонарі або неповний академічний день.

Була проведена оцінка наступних параметрів:

— академічний персонал — кількість серед викладачів даного університету професорів «belweders» та докторів хабілітації, які отримали вчений ступінь за останні три роки;— переваги роботодавців: дослідження даного питання проводилося з використанням комбінованого методу CATI-CAVI (телефон та Інтернет);— економічна доля випускників — новий критерій, котрий вимірювався темпами заробітку випускників даного університету та їх рівень зайнятості, відповідно до національного огляду «економічна доля випускників», що проводиться Міністерством науки та вищої освіти з використанням даних ZUS;— наукова енергія, яка включала такі параметри: розробка власного персоналу, насичення персоналу людьми з вищою кваліфікацією, кількість магістерських дисертацій, публікації та цитування;— інноваційність;— міжнародність;— освітні умови.

Важливість та впливовість рейтингів на вибір абітурієнтів

Звичайно, до думки експертів, які оцінюють вищі навчальні заклади варто прислухатися. Але, фахівці центру польської освіти UP-STUDY рекомендують також враховувати особисті уподобання, можливості, та навіть такі чинники, як близькість до інших держав. У ТОП 10 не увійшло багато перспективних університетів, але це не означає, що вони не забезпечать Вас якісним європейським дипломом, та не здатні відкрити перед Вами унікальних можливостей.

Підбиваючи підсумки, підкреслимо, що рейтинг «Рerspektywy», а також подібні внутрішньопольскі та міжнародні рейтинги можуть продемонструвати останнє ранжування ВНЗ та показати критерії їх оцінки, але вони не повинні бути основним аргументом при виборі університету.

Варто враховувати всі чинники включно з особистими уподобаннями. До слова, фахівці UP-STUDY здатні допомогти при виборі університету та спеціальності з повною відповідністю всім Вашим вимогам.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини