Польські ВНЗ з факультетом ресторанного бізнесу

4934
Facebook Twitter
Польські ВНЗ з факультетом ресторанного бізнесу

Спеціальність «Ресторанний бізнес», найчастіше, присутня на факультеті «Туризм», не виділяючись в окремий підрозділ, але від цього її важливість не зменшується, а в рейтингу популярності вона набрала 65%.

У кожного абітурієнта свої пріоритети, тому вибираючи спеціальність для подальшого розвитку, вони орієнтуються не тільки на тенденції глобального ринку праці, а й на індивідуальні таланти та побажання. Українські кандидати на навчання вже давно уподобали Республіку Польща не тільки в якості країни для подорожей, але і як держава, установи вищої освіти якої здатні надати якісний європейський диплом зі справедливою платою за навчальний рік. На поточний момент, найпопулярнішими спеціальностями є: Інформатика, Архітектура, Фінанси та Бухгалтерський облік, Графіка та Будівництво. Але це не означає, що фахівці інших профілів не будуть затребувані на ринку праці. Спеціальність «Ресторанний бізнес», найчастіше, присутня на факультеті «Туризм», не виділяючись в окремий підрозділ, але від цього її важливість не зменшується, а в рейтингу популярності вона набрала 65%.

Навички експертів ресторанного бізнесу та перспективи професії

Фахівцем ресторанного бізнесу є дипломований висококваліфікований кадр, який керує персоналом ввіреного об'єкту, а також відповідає за стан (внутрішній та зовнішній) всього закладу. Основною метою діяльності можна назвати надання або контроль за наданням якісного сервісу клієнтам із задоволенням їх запитів та підтримкою гудвілу. Під час навчання в одному з польських університетів, студенти, які обрали дану спеціальність набудуть навичок:
— управління якістю індустрії гостинності;
— планування та розвитку ресторанного бізнесу як в межах країни, так і на міжнародній арені;
— керівництва операціями у ресторанах та налагодження всіх поточних процесів й багато іншого.

Дана професія має великі перспективи розвитку, оскільки сфера ресторанного бізнесу дуже вигідна та затребувана. Кон'юнктура досить сприятлива, що допомагає у відкритті нових ресторанів, як на території України, так і в європейських країнах. Звичайно, позитивні фактори розвитку цього бізнесу — це лише частина справи, адже успішне функціонування залежить від набраного персоналу та компетенції керівного органу.

Університети Польщі, в яких можна отримати якісну освіту у напрямку «Ресторанний бізнес»

Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що абітурієнтам краще вибирати ВНЗ, де висока якість поєднується з доступною платою, тому варто розглянути наступні структури вищої освіти Польщі:
1. Академія фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві. Бакалаврат польською мовою у цьому ВНЗ обійдеться у 1300 євро за рік навчання, водночас як англійською — 2500 євро.
2. Академія суспільних наук у Варшаві. Плата за рік становить 1119 євро польською мовою.
3. Вроцлавський університет бізнесу за навчання на спеціальності «Готельна та ресторанна справа» стягує плату у 1100 євро.
4. Академія соціальних наук у Лодзі пропонує опанувати спеціальність локальною мовою, оплачуючи при цьому 1114 євро на рік.
5. Університет банківської справи у Вроцлаві здатний запропонувати пройти навчання на бакалавраті за 1036 євро за рік.

Звертайтеся до наших представництв за більш детальною інформацією, та Ви отримаєте повний спектр послуг, який задовольнить всі запити.
Отже, ресторанний бізнес — це динамічний напрямок, який має великі перспективи розвитку, а фахівці з європейським дипломом можуть працевлаштуватися на високооплачувані посади, у кожній з країн світу. Кваліфікація, отримана в одному з польських університетів цінується як локальними, так і міжнародними роботодавцями. Крім того, що є можливість працевлаштуватися у будь-яку компанію, з отриманими знаннями та навичками Ви можете почати власну справу та зайняти своє місце у цій ніші.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини