ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ. Як згенерувати електронну посвідку Diia.pl

2521
Facebook Twitter
ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ. Як згенерувати електронну посвідку Diia.pl

Друзі, у зв'язку з продовження дії Закону про Захист в Польщі для українців, до Вашої уваги, покрокова інструкція, як створити Profil Zaufany та згенерувати собі електронну посвідку Diia.pl

КРОК 1. Оформити PESEL UKR за адресою проживання у Польщі, звернувшись до найближчого до Вас територіально Муніципалітету або Міської адміністрації, (польською це "Urząd Miejski"), просто загугліть "Urząd Miejski" і подивіться на мапі, який з них найближчий до Вашої адреси проживання. Процедура видачі PESEL UKR займає не багато часу і все видається одразу при Вас, за один візит. УВАГА!!! Неповнолітні студенти (до 18 років) зможуть отримати PESEL UKR в Польщі ЛИШЕ якщо прийдуть до Urząd Miejski у супроводі одного з Батьків, або іншої особи, якій вже є 18 років і яка має відносне рідство зі студентом (тітка, дядько, сестра/брат, бабуся чи дідусь тощо). З собою до Urząd Miejski Ви берете: паспорт студента, фото студента на документи 1 штука (3,5 на 4,5 см), свідоцтво про народження та заяву на присвоєння PESEL UKR (бланк заяви можна отримати безкоштовно на місці і заповнити його безпосередньо в Уженді під час візиту). Особа яка супроводжує неповнолітнього до 18 років теж повинна мати з собою закордонний паспорт та свій номер PESEL (за наявності).

КРОК 2. Створення Profil Zaufany (українською "Довірений Профіль"). Як тільки PESEL UKR присвоєно, не виходячи з Urząd Miejski, дістаньте телефон, перейдіть на сайт https://pz.gov.pl/pz/register і прямо з телефону заповніть дуже коротку форму "Реєстрація Довіреного Профілю Profil Zaufany", це займе 2-3 хвилини. УВАГА!!! Запишіть собі в надійному місці "Назву користувача" і "пароль", без цих даних Ви не зможете встановити додаток mObywatel і НЕ згенеруйте собі електронну посвідку Diia.pl

КРОК 3. Після того, як онлайн форма заповнена, в тому ж Urząd Miejski, де Ви отримали PESEL UKR повідомте, що Ви хочете підтвердити свій Profil Zaufany (Довірений Профіль) і працівники Уженду Вам допоможуть та активують Ваш Profil Zaufany (Довірений Профіль) на місці за 2-3 хвилини. Ми рекомендуємо робити це все в один день, за один візит до Urząd Miejski. Адже, щоб активувати Ваш Profil Zaufany (Довірений Профіль), Вас знову ж таки повен супроводжувати хтось з Батьків, або інша особа, якій вже є 18 років і яка має відносне рідство зі студентом (тітка, дядько, сестра/брат, бабуся чи дідусь тощо). Тому щоб не розтягувати цей процес, рекомендуємо робити все за один візит.

КРОК 4. Скачайте на свій телефон додаток mObywatel і згенеруйте собі електронну посвідку Diia.pl

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини