Перший пішов. Виїзд студентів UP-STUDY на навчання до Польщі

425
Facebook Twitter
Перший пішов. Виїзд студентів UP-STUDY на навчання до Польщі

Центр польської освіти UP-STUDY організував один із перших у 2020 році виїздів своїх учасників до Польщі. Початок навчання - жовтень 2020 року. Ми раді повідомити, що наші студенти вже розпочинають навчання.

Працюючи в надзвичайний час невизначеності, спричиненої всесвітньою пандемією, ми зіштовхнулися із складнощами, непередбачуваними обставинами, проте гідно виконали взяті на себе зобов’язання, щодо організації вступу та виїзду студентів до університетів Польщі. Жоден студент UP-STUDY не отримав відмови у обов’язковій навчальній візі.

Трансфер комфортабельними автобусами класу А+

Традиційно, Центр польської освіти UP-STUDY організовує трансфер студентів виключно автобусами класу А+, які є максимально безпечними та комфортабельними. До Вашої уваги емоції батьків, які поєднують одночасно і радість і гордість за своїх дітей, які стали європейськими студентами та вирушили на навчання у Польщі!

Серед студентів, які вже від жовтня розпочали навчання, є 27 переможців стипендіальних грантів у 4 університетах Польщі, які покривають 50% річної програми навчання.

Колектив UP-STUDY, із абсолютною впевненістю в успішному навчанні відпускає студентів до Польщі, адже незалежно від року вступу всі наші учасники отримують підготовчі курси польської мови безкоштовно або зі знижкою 50% перед навчанням. 

Як вступити до Польщі безкоштовно?

Якщо Ви бажаєте здобувати освіту у Польщі та розпочати навчання у найближчий навчальний рік - осінню 2021 року, запрошуємо Вас на безкоштовну консультацію або подачу документів у один із 25+ наших офісів у найбільших містах України. До кінця цього місяця діють акції безкоштовний вступ та безкоштовний курс польської мови (або курс зі знижкою 50%). Також всі учасники гарантовано приймають участь у розіграші 43 стипендіальних грантів на навчання в університетах Варшава, Вроцлав та Ольштин. Поспішіть, кількість акційних місць обмежена.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини