Освіта в Польщі вартість. Україна чи Польща?

4339
Facebook Twitter
Освіта в Польщі вартість. Україна чи Польща?

Питання вартості освіти є актуальним в усі часи через те, що, крім плати за навчання, потрібно врахувати ще витрати на проживання, харчування, транспорт, та, для іноземних студентів, на поїздки додому.

Питання вартості освіти є актуальним в усі часи через те, що, крім плати за навчання, потрібно врахувати ще витрати на проживання, харчування, транспорт, та, для іноземних студентів, на поїздки додому. Все це виливається в енну суму тому, кожному потрібно знати, на що розраховувати. Вища освіта в Республіці Польща доступна, а в деяких випадках може бути й безкоштовною. Якщо порівнювати вартість навчання в польських установах вищої освіти з українськими університетами, то, на перший погляд, здається, що вчитися в Україні дешевше, але це помилкове уявлення, про яке ми поговоримо в цій статті.

Україна або закордон. Як обрати країну для навчання?

Напевно, єдиною перевагою навчання в рідних пенатах є те, що не потрібно буде витрачати час на переїзди та можна заощадити на проживанні і харчуванні, і то, не завжди. В іншому, диплом, бажаючи працювати в Європі, потрібно нострифікувати вийти на міжнародний ринок праці, в рази складніше, та й набуття практичних навичок застосування отриманих знань на батьківщині не пропонують. Польща, на противагу, дає всі ці можливості, і не тільки. Під час навчання, можна проходити стажування за територією РП. Відносно вартості, то магістратура в польських ВНЗ, яка триває 1-1,5 роки, обійдеться в 1300 євро, в одному з найбільш рейтингових університетів Академії Фінансів і Бізнесу Вістула. В українському Університеті імені Т.Шевченка від 30000 грн, це, приблизно, така ж сума, як в Польщі, але ось за перспективністю і цінності диплома, різниця просто колосальна.

Куди вступати українським абітурієнтам?

Звичайно в кращі і рейтингові установи вищої освіти РП, які знаходяться в західних містах і столиці. Наші фахівці пропонують Вашій увазі перелік освітніх структур, а також вартість в них на топові напрямки досліджень, в яких нашим співвітчизникам буде найкомфортніше опанувати спеціальність:

1. Університет Бізнесу у Вроцлаві (Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu). Профільний ВНЗ, в якому варто віддати перевагу спеціальностям: інформатика, фінанси і бухгалтерський облік, туризм, з платою в 1100 євро.

2. Академія Фінансів і Бізнесу Вістула в Варшаві (Akademia Finansów i Biznesu Vistula). У цьому ВНЗ ідеальне співвідношення ціни і якості, а також великий вибір факультетів тому, можна вибрати навчання в тій сфері діяльності, яка до душі. Однорічна плата — від 1200 до 1750, польською мовою.

3. Університет Банківської Справи у Вроцлаві (Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu). Кращий університет для оволодіння бізнес-спеціальностями, які завжди актуальні.4. Академія Громадських Наук у Варшаві, Лодзі та Кракові (Społeczna Akademia Nauk). Являючись еталоном освіти, тут можна освоїти такі рейтингові напрямки як журналістика та інформатика. Плата також радує — €1286-€1643.Цей список може бути дуже довгим, бо існує ще, як мінімум, 11 вищих навчальних закладів, які можуть відкрити великі перспективи для студентів з України тому, за більш детальною інформацією звертайтеся в наші 26 представництв, в яких фахівці не тільки допоможуть з вибором ВНЗ, але і сприяють вступу в нього, з гарантією в 100%.Отже, хоча Україна поступово впроваджує в свою освітню систему Болонський процес, до рівня польських ВНЗ ще далеко. На поточний момент, краще вибирати університети Польщі, бо це дешево, перспективно та престижно. Навчаючись в РП, Ви не тільки набуваєте якісно нових знань, а й зможете відвідати країни Шенгена, та, навіть, знайти легальний підробіток.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини