Ольштинський університет ім. Йозефа Русецького (OSW). Освіта у Польщі

6017
Facebook Twitter
Ольштинський університет ім. Йозефа Русецького (OSW). Освіта у Польщі

Для абітурієнтів з України, які ще знаходяться у пошуку ідеального місця навчання у Польщі, фахівці UP-STUDY рекомендують звернути свою увагу на Ольштинський ВНЗ.

Польська система освіти є однією з провідних систем навчання у всьому світі. Вона має ряд переваг, які допомагають студенту отримати необхідні знання з обраної спеціальності за допомогою інноваційних програм навчання, та побудувати успішну кар'єру у майбутньому. З цієї причини, більшість українських студентів вибирають університети Польщі для придбання якісної освіти та отримання європейського диплома. Для абітурієнтів з України, які ще знаходяться у пошуку ідеального місця навчання у Польщі, фахівці UP-STUDY рекомендують звернути свою увагу на Ольштинський ВНЗ. Зважаючи на це, далі у статті ми розглянемо особливості та перспективи навчання в університеті OSW.

Історія створення Ольштинського університету

ВНЗ знаходиться у Вармінсько-Мазурському воєводстві, у місті Ольштин, який відомий своїми красивими озерами та діяльністю Миколи Коперника у ньому. Крім того, Ольштин вважається адміністративним центром освіти Вармінсько-Мазурського воєводства, тому більшу частину населення міста складають студенти різних національностей. Ольштинський університет був заснований у 1997 році знаменитим професором та педагогом Йозефом Русецьким. Варто відзначити, що ідея створення вищого навчального закладу у нього виникла ще у 1994 році. Уже тоді Йозеф Русецький, маючи ідею заснування навчального закладу з високим рівнем викладання та формуванням висококласних фахівців, відкрив приватну середню школу. Після певних доопрацювань та коригувань програм навчання, з'явився Ольштинський університет. Русецький став його першим ректором. Однак, після його трагічної смерті, керівні посади зайняли дружина Йозефа та дочка. Сьогодні, ректором OSW є Генрік Костира.

Структура та специфіка OSW

Університет має досить розвинену інфраструктуру. У розпорядженні ВНЗ знаходиться основний корпус з 64 навчальними кабінетами/лабораторіями, аудиторії, кількість місць в яких досягає до 350 осіб, бібліотека, дві актові зали, три сквош майданчики, басейн, баскетбольний, волейбольний, тренажерний зали, фітнес-центр. Також, на території OSW є студентський гуртожиток, що дозволяє учням повністю зануритися у процес навчання та заощадити на транспорті, житлі. Студенти OSW можуть вибрати відповідну форму навчання за такими напрямками, як:

— англійська філологія;

— педагогіка;

— косметологія;

— фізіотерапія;

— фізична культура.

Вартість навчання на любому із вищевказаних факультетів у середньому становить 1000 євро/рік. Студенти мають можливість пройти оплачувану практику відповідно до обраної спеціальності. Ті, що навчаються на факультеті “Фізіотерапія” щорічно проходять стажування у реабілітаційних центрах, санаторіях, лікарнях Польщі. Студенти, які навчаються за спеціальностями, пов'язаними з фізичною культурою, проходять практику у літніх/зимових таборах, а учні педагогічного факультету — у престижних освітніх структурах. Крім того, в університеті OSW діють програми Erasmus та Erasmus+, що дозволяють студентам виїжджати на стажування або навчання за кордон.Виходячи з отриманої інформації, ми можемо зробити висновок, що основним завданням університету OSW є освітнє збагачення студента, створення науково-освітньої платформи для розвитку людства та впровадження творчого підходу у виконання необхідної роботи.

ВНЗ пропонує студентам соціальні, наукові, спортивні стипендії та різні гранти, тому українські абітурієнти, які володіють видатними здібностями, можуть навчатися в OSW на безкоштовній основі. Крім іншого, у вільний від навчання час, іноземні студенти можуть відвідати історичні та архітектурні пам'ятки Ольштина, а у літній період — займатися екстремальними видами спорту на ольштинських озерах.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 6990 грн

Отримайте знижку 50% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини