Виграй безкоштовне навчання у Вроцлаві - Міжнародна логістична олімпіада 2017

4699
Facebook Twitter
Виграй безкоштовне навчання у Вроцлаві - Міжнародна логістична олімпіада 2017

Міжнародна Логістична онлайн-олімпіада, організована Університетом Логістики і Транспорту у Вроцлаві та всеукраїнською мережею освітніх центрів UP-STUDY. Головний приз - безкоштовне навчання у Польщі.

Відкрито третю щорічну Міжнародну логістичну онлайн-олімпіаду, організовану Університетом Логістики і Транспорту у Вроцлаві та всеукраїнською мережею Центрів польської освіти UP-STUDY. Головний приз - безкоштовний рік навчання у Польщі.

ВАЖЛИВО! Всі учасники UP-STUDY віком від 16 до 24 років, які розпочинатимуть навчання у 2017 році, можуть прийняти участь у олімпіаді (незалежно від того у який ВНЗ та у яке місто Польщі відбувається вступ). Якщо Ви займете призове місце у олімпіаді, компанія UP-STUDY гарантує Вам безкоштовний перехід в Університет MWSLIT на спеціальність Логістика для отримання виграшу - безкоштовного року навчання, семестру навчання або безкоштовного двомісячний курсу польської мови у Вроцлаві.

Виграй безкоштовне навчання у Вроцлаві - Міжнародна логістична олімпіада 2017

ТРЕТЯ МІЖНАРОДНА ЛОГІСТИЧНА ОЛІМПІАДА

З 1 грудня 2016 року стартує Третя міжнародна логістична олімпіада, організована Університетом Логістики та Транспорту (Вроцлав) спільно з всеукраїнською мережею освітніх Центрів польської освіти UP-STUDY. Для того, щоб взяти участь в Олімпіаді, Вам потрібно зареєструватись на сторінці Міжнародної логістичної олімпіади 2017 (посилання знизу сторінки), ознайомитись з правилами та дати відповідь на 15 питань за темою: “Логістика” і дочекатися результатів. Призи для переможців:

1 МІСЦЕ: Головна нагорода для переможця - безкоштовний рік навчання в MWSLiT на факультеті Логістики + безкоштовний двомісячний курс польської мови (серпень - вересень).
2 МІСЦЕ: Для 1 учасника: планшет + семестр навчання безкоштовно в MWSLiT на факультеті Логістики + безкоштовний двомісячний курс польської мови (серпень - вересень) і подарунковий набір з атрибутами ВНЗ.
3,4,5 МІСЦЯ: Для 3 учасників: безкоштовний двомісячний курс польської мови (серпень - вересень) + подарунковий набір з атрибутами ВНЗ.

Переможець Міжнародної Олімпіади (2015 рік)

ВРОЦЛАВ, Багмут Єгор, Університет Логістики і Транспорту у Вроцлаві:
"Мене звуть Єгор, я з Києва. Я вирішив вступати до Польщі, оскільки це великі можливості збудувати успішну кар'єру, європейський диплом, а у майбутньому я зможу влаштуватися на роботу до європейської компанії. Для мене вступ не склав жодних труднощів, тому що я вступав через програму UP-STUDY, мене постійно інформували про все і допомагали на кожному кроці. Представники програми супроводжували мене у всьому і відповідали на питання у будь-який час.

Після подання перших документів на вступ у UP-STUDY, я дізнався про ЛОГІСТИЧНУ ОЛІМПІАДУ, в якій одразу взяв участь. У результаті, зайнявши перше місце, я виграв головний приз.

У Вроцлаві я вже три місяці. Місто дуже красиве. Завдяки представникам програми UP-STUDY, які працюють у Польщі, адаптація відбулась швидко. Вони провели для нас екскурсію, показали та розповіли нам тут про усе."

Переможець Міжнародної Олімпіади (2016 рік)

ВРОЦЛАВ, Дубровін Михайло, Університет Логістики і Транспорту у Вроцлаві:

Про міжнародну Логістичну олімпіаду 2017

Логістична олімпіада є спільним міжнародним проектом Університету MWSLiT та компанії UP-STUDY, що надає унікальну можливість талановитим дітям з України та інших країн пострадянського простору, продемонструвати свої знання з логістики та виграти БЕЗКОШТОВНИЙ рік навчання у Польщі на спеціальності “Логістика” та двомісячний курс польської мови (200 годин) у Вроцлаві.

Ця Олімпіада дає Вам можливість отримати вищу освіту в Університеті Логістики і Транспорту, який є кращим логістичним університетом року за рейтингом “Perspektywy 2013" та “Perspektywy 2016” та займає першу позицію серед університетів-партнерів UP-STUDY з працевлаштування. Ви можете бути впевнені у тому, що після закінчення навчання, отримаєте високооплачувану роботу.

Участь можуть брати всі абітурієнти UP-STUDY віком від 16 до 24 років, які планують розпочати навчання у Польщі у 2017 році. Олімпіада складається з двох етапів, кожен з яких містить у собі 15 запитань, на які Вам потрібно правильно відповісти. На другий етап проходять 100 найкращих учасників з першого етапу, серед яких, після завершення, буде обрано 5 переможців.

Етапи Логістичної олімпіади 2017:

1-ий етап: з 1 грудня 2016 року до 3 квітня 2017 року. Після закінчення тесту, учасник автоматично дізнається кількість балів і час, витрачений на проходження тесту. На другий етап проходять 100 кращих учасників, які правильно відповідають мінімум на 50% питань і зроблять це найшвидше. Переможці першого етапу будуть оголошені після 3 квітня 2017.

2-ий етап: з 25 квітня 2016 року до 16 травня 2017 року. Другий етап включає 15 більш складних запитань на логістичну тематику. За підсумками буде оголошено 5 переможців "Міжнародної логістичної олімпіади 2016".

Для початку проходження Олімпіади, перейдіть за посиланням, ознайомтеся із регламентом участі та зареєструйтесь.

Розпочати проходження Олімпіади (Перейти на сторінку Олімпіади) →

Міжнародний Університет Логістики і Транспорту Організатор UP-STUDY Центр польської світи

Дізнатись більше про спеціальність “Логістика” →
Дізнатися більше про Вступну кампанію "Навчання в Польщі 2017" →

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини