Виграй безкоштовне навчання у Вроцлаві - Міжнародна логістична олімпіада 2017

7711
Facebook Twitter
Виграй безкоштовне навчання у Вроцлаві - Міжнародна логістична олімпіада 2017

Міжнародна Логістична онлайн-олімпіада, організована Університетом Логістики і Транспорту у Вроцлаві та всеукраїнською мережею освітніх центрів UP-STUDY. Головний приз - безкоштовне навчання у Польщі.

Відкрито третю щорічну Міжнародну логістичну онлайн-олімпіаду, організовану Університетом Логістики і Транспорту у Вроцлаві та всеукраїнською мережею Центрів польської освіти UP-STUDY. Головний приз - безкоштовний рік навчання у Польщі.

ВАЖЛИВО! Всі учасники UP-STUDY віком від 16 до 24 років, які розпочинатимуть навчання у 2017 році, можуть прийняти участь у олімпіаді (незалежно від того у який ВНЗ та у яке місто Польщі відбувається вступ). Якщо Ви займете призове місце у олімпіаді, компанія UP-STUDY гарантує Вам безкоштовний перехід в Університет MWSLIT на спеціальність Логістика для отримання виграшу - безкоштовного року навчання, семестру навчання або безкоштовного двомісячний курсу польської мови у Вроцлаві.

Виграй безкоштовне навчання у Вроцлаві - Міжнародна логістична олімпіада 2017

ТРЕТЯ МІЖНАРОДНА ЛОГІСТИЧНА ОЛІМПІАДА

З 1 грудня 2016 року стартує Третя міжнародна логістична олімпіада, організована Університетом Логістики та Транспорту (Вроцлав) спільно з всеукраїнською мережею освітніх Центрів польської освіти UP-STUDY. Для того, щоб взяти участь в Олімпіаді, Вам потрібно зареєструватись на сторінці Міжнародної логістичної олімпіади 2017 (посилання знизу сторінки), ознайомитись з правилами та дати відповідь на 15 питань за темою: “Логістика” і дочекатися результатів. Призи для переможців:

1 МІСЦЕ: Головна нагорода для переможця - безкоштовний рік навчання в MWSLiT на факультеті Логістики + безкоштовний двомісячний курс польської мови (серпень - вересень).
2 МІСЦЕ: Для 1 учасника: планшет + семестр навчання безкоштовно в MWSLiT на факультеті Логістики + безкоштовний двомісячний курс польської мови (серпень - вересень) і подарунковий набір з атрибутами ВНЗ.
3,4,5 МІСЦЯ: Для 3 учасників: безкоштовний двомісячний курс польської мови (серпень - вересень) + подарунковий набір з атрибутами ВНЗ.

Переможець Міжнародної Олімпіади (2015 рік)

ВРОЦЛАВ, Багмут Єгор, Університет Логістики і Транспорту у Вроцлаві:
"Мене звуть Єгор, я з Києва. Я вирішив вступати до Польщі, оскільки це великі можливості збудувати успішну кар'єру, європейський диплом, а у майбутньому я зможу влаштуватися на роботу до європейської компанії. Для мене вступ не склав жодних труднощів, тому що я вступав через програму UP-STUDY, мене постійно інформували про все і допомагали на кожному кроці. Представники програми супроводжували мене у всьому і відповідали на питання у будь-який час.

Після подання перших документів на вступ у UP-STUDY, я дізнався про ЛОГІСТИЧНУ ОЛІМПІАДУ, в якій одразу взяв участь. У результаті, зайнявши перше місце, я виграв головний приз.

У Вроцлаві я вже три місяці. Місто дуже красиве. Завдяки представникам програми UP-STUDY, які працюють у Польщі, адаптація відбулась швидко. Вони провели для нас екскурсію, показали та розповіли нам тут про усе."

Переможець Міжнародної Олімпіади (2016 рік)

ВРОЦЛАВ, Дубровін Михайло, Університет Логістики і Транспорту у Вроцлаві:

Про міжнародну Логістичну олімпіаду 2017

Логістична олімпіада є спільним міжнародним проектом Університету MWSLiT та компанії UP-STUDY, що надає унікальну можливість талановитим дітям з України та інших країн пострадянського простору, продемонструвати свої знання з логістики та виграти БЕЗКОШТОВНИЙ рік навчання у Польщі на спеціальності “Логістика” та двомісячний курс польської мови (200 годин) у Вроцлаві.

Ця Олімпіада дає Вам можливість отримати вищу освіту в Університеті Логістики і Транспорту, який є кращим логістичним університетом року за рейтингом “Perspektywy 2013" та “Perspektywy 2016” та займає першу позицію серед університетів-партнерів UP-STUDY з працевлаштування. Ви можете бути впевнені у тому, що після закінчення навчання, отримаєте високооплачувану роботу.

Участь можуть брати всі абітурієнти UP-STUDY віком від 16 до 24 років, які планують розпочати навчання у Польщі у 2017 році. Олімпіада складається з двох етапів, кожен з яких містить у собі 15 запитань, на які Вам потрібно правильно відповісти. На другий етап проходять 100 найкращих учасників з першого етапу, серед яких, після завершення, буде обрано 5 переможців.

Етапи Логістичної олімпіади 2017:

1-ий етап: з 1 грудня 2016 року до 3 квітня 2017 року. Після закінчення тесту, учасник автоматично дізнається кількість балів і час, витрачений на проходження тесту. На другий етап проходять 100 кращих учасників, які правильно відповідають мінімум на 50% питань і зроблять це найшвидше. Переможці першого етапу будуть оголошені після 3 квітня 2017.

2-ий етап: з 25 квітня 2016 року до 16 травня 2017 року. Другий етап включає 15 більш складних запитань на логістичну тематику. За підсумками буде оголошено 5 переможців "Міжнародної логістичної олімпіади 2016".

Для початку проходження Олімпіади, перейдіть за посиланням, ознайомтеся із регламентом участі та зареєструйтесь.

Розпочати проходження Олімпіади (Перейти на сторінку Олімпіади) →

Міжнародний Університет Логістики і Транспорту Організатор UP-STUDY Центр польської світи

Дізнатись більше про спеціальність “Логістика” →
Дізнатися більше про Вступну кампанію "Навчання в Польщі 2017" →

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 150-200 євро при вступі у Вроцлавську Академію Бізнесу

Пропозиція

Вступайте на осінь 2025 у Вроцлавську Академію Бізнесу та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини