Огляд Варшавських університетів-партнерів

3904
Facebook Twitter
Огляд Варшавських університетів-партнерів

Охочих здобути освіту в Польщі стає все більше і більше. Польща є найбільш популярною і доступною українським абітурієнтам для здобуття вищої освіти в Європі.

Охочих здобути освіту в Польщі стає все більше і більше. Польща є найбільш популярною і доступною українським абітурієнтам для здобуття вищої освіти в Європі. Згідно зі статистикою, яку передала Польща в Міністерство освіти і науки України, в польських ВНЗ зараз навчається приблизно 60 тис. українських cтудентів. Частка українців серед іноземних студентів становить понад 42%.

Варшава — столиця великих можливостей

Якщо бажаєте отримати престижну освіту, Ви обов'язково повинні розглянути варіант навчання в столиці Польщі. Варшава — це активне місто з великими можливостями та пропозиціями. Столиця, також, дуже культурне і насичене місто, де вільний час можна провести з задоволенням. Не варто забувати ще той факт, що Варшава — центр ділового життя, де перед Вами відкриваються великі можливості. Тут розташовані ВНЗ, які займаю перші місця в рейтингу кращих вищих навчальних закладів країни. Розглянемо, представлені компанією UP-STUDY, університети-партнери Варшави.

Перелік перспективних університетів-партнерів у Варшаві

  • Академія Суспільних Наук (Społeczna Akademia Nauk w Warszawie). Університет перебуває на другому місці в рейтингу польських приватних ВНЗ. Навчання проводитиметься польською або англійською мовами. Заклад готує бакалаврів, магістрів, аспірантів. Прохідний бал для вступу — 9,0. SAN тісно співпрацює з американським університетом Кларк (USA), в якому можна отримати ступінь магістра. Академія знаходиться в самому центрі Варшави, заснована в 1994 році. Університет дає шанс пройти міжнародну практику і стажування. Вартість навчання від 1 091 до 1829 євро на рік.
  • Варшавський Університет Менеджменту (Wyższa Szkoła Menedżerska) — входить в ТОП5 кращих університетів Польщі по рейтингу UP-STUDY. Університет популярний тим, що має доступну вартість та високий рівень викладання. Основними напрямками вважаються: менеджмент, право та інформатика. У ВНЗ найбільший та красивий кампус у Варшаві. Співпрацює з закордонними вищими навчальними закладами, що дає можливість студентам навчатися за обміном в 10-ти країнах світу. Навчання проводитиметься польською та англійською мовами. ВНЗ готує кваліфікованих кадрів ступеня бакалавра і магістра (польська мова). Вартість навчання від 857 до 1760 євро на рік.

На сьогодні, польські заклади вищої освіти можуть запропонувати широкий вибір спеціальностей, напрямків і програм — технічні, медичні, економічні, гуманітарні, бізнес і фінанси, і багато інших. За допомогою та консультацією, а, надалі, і за співпрацею, Ви можете з упевненістю звернутися до нашої програми вищої освіти в Польщі "UP-STUDY Навчання в Польщі". Центр співпрацює практично з усіма найбільш рейтинговими та популярними університетами Польщі. При виборі навчального закладу, слід звернути увагу, не тільки на його престиж і рейтинг, але також на місто, в якому він знаходиться, вартість навчання, факультети та спеціальності. Професіонали від UP-STUDY нададуть Вам професійні та детальні консультації, допоможуть обрати саме те, що Вам потрібно.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини