Навчання в Польщі, як інвестиція в безхмарне майбутнє

8645
Facebook Twitter
Навчання в Польщі, як інвестиція в безхмарне майбутнє

У даній статті ми розглянемо можливості, які відкриває навчання в Польщі, тому, вона буде пізнавальною як для абітурієнтів, так і для студентів з дипломом бакалавра, які бажають продовжити навчання.

Вища освіта — перша сходинка на шляху до побудови кар'єри. Варто приділити достатньо багато уваги вибору країни, освітнього закладу та спеціальності, адже від цього залежить швидкість реалізації власного потенціалу. Ті абітурієнти, які прийняли рішення навчатися у вищих навчальних закладах Європи, часто, вступають до університетів Республіки Польща. Такий вибір обґрунтовується тим, що інвестовані кошти в польське навчання швидко окупаються, оскільки, дозволяють знайти гідне місце роботи на міжнародному ринку праці. Також, важливий факт — вартість навчання, яка більш доступна, ніж в інших європейських країнах, але без шкоди для якості. У даній статті ми розглянемо можливості, які відкриває навчання в Польщі, тому, вона буде пізнавальною як для абітурієнтів, так і для студентів з дипломом бакалавра, які бажають продовжити навчання.

Як визначити, чи варто вкладати кошти в навчання в конкретному ВНЗ?

Перше правило бізнесу — захищати свої інвестиції, та воно доречне щодо навчання, як ніяке інше. Навіть якщо вдалося вступити на бюджетне відділення, все одно, необхідно витрачатися на проживання, харчування, побутові дрібниці та інші аспекти життя за кордоном. Тому, всі статті витрат можна вважати інвестуванням у власне блискуче майбутнє. Щоб виправдалися вкладені кошти, необхідно вибрати той ВНЗ, який може надати найбільшу кількість перспектив. Розглянемо, на що потрібно звертати увагу, при виборі університету:

— позиція в рейтингу. Варто враховувати, яке місце ВНЗ займає в локальних, міжнародних, міжнаціональних та європейських рейтингах. Це важливо, але не є визначальним фактором;

— місто, в якому знаходиться освітня структура. Звичайно, як і в інших державах, роботодавці більше цінують диплом, який був отриманий у столиці та великих містах, тому, більше вигідно вибирати, наприклад, Вроцлав або Варшаву, ніж Жешув;

— великий викладацький склад. Безсумнівним плюсом є наявність серед викладачів великої кількості докторів наук та наукових співробітників з іноземним досвідом роботи. Чим більше досвід та ширше кругозір викладачів, тим краще вони можуть передати знання студентам;

— сильна матеріально-технічна база. Набагато комфортніше пізнавати ази науки, якщо установа йде в ногу з технічним прогресом;

— доступна вартість навчального року. Ціна залежить від ВНЗ, напряму, мови викладання. На сьогодні, найдорожчими, як у приватних, так і у державних університетах є напрямок медицини та програми МВА;

— можливість здешевлення навчання. Шанс на отримання знижки, стипендії, гранту — завжди підживлює інтерес до навчання та, в позитивному випадку, дозволять зберегти бюджет;

— наявність двосторонніх договорів з іноземними вищими навчальними закладами, а також, можливість участі в міжнародних програмах обміну. Такі програми мобільності допомагають придбати закордонний досвід, перейняти корисні методики та поглянути на вже отриману інформацію під іншим кутом.

Дуже важливо, щоб обрана освітня структура стежила за тенденціями міжнародного ринку праці, а також, сприяла просуванню своїх випускників в іноземні компанії. Найчастіше, така специфіка спостерігається в приватних польських університетах, тому, іноземці та ті поляки, які планують розширити горизонти працевлаштування, вибирають публічні ВНЗ.Отже, спеціалісти UP-STUDY підкреслюють, що вища освіта у Польщі відкриває безліч перспектив та дозволяє побудувати блискучу кар'єру. Правда, для цього, необхідно ретельно працювати в заданому напрямку, просто так, нічого не можна реалізувати.

Дуже корисний у багатьох сферах діяльності — перший досвід роботи, тому, студенти освітніх структур РП підробляють ще під час навчання. Це дає можливість зрозуміти специфіку взаємодій європейського трудового колективу, а також, скоротити витрати, інвертовані в навчальний процес.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 150-200 євро при вступі у Вроцлавську Академію Бізнесу

Пропозиція

Вступайте на осінь 2024 у Вроцлавську Академію Бізнесу та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини