Найбільш приваблива пропозиція від польського ВНЗ. Навчання в Західнопоморському Університеті Бізнесу

6093
Facebook Twitter
Найбільш приваблива пропозиція від польського ВНЗ. Навчання в Західнопоморському Університеті Бізнесу

Унікальна пропозиція від ZPSB, всі студенти, які вступлять у 2018 році на бакалаврат чи магістратуру англійською мовою викладання, зможуть навчатися за найнижчою вартістю у Польщі за навчальний рік.

Західнопоморський Університет Бізнесу (Zachodniopomorska Wyższa Szkoła Biznesu, ZPSB) — установа вищої освіти Республіки Польща, яка має понад двадцять років насиченої історії та досвід підготовки висококваліфікованих кадрів для бізнес-корпорацій. Раніше ця освітня структура більше зараховувала до лав своїх студентів, резидентів країни або абітурієнтів з європейських країн. Але, з недавніх пір, університет широко відкрив свої двері кандидатам з України. Крім цього, на сьогодні, існує прекрасна можливість для тих, хто бажає навчатися англійською мовою. Унікальна пропозиція від ZPSB, всі студенти, які вступлять у 2018 році на бакалаврат чи магістратуру англійською мовою викладання, зможуть навчатися за найнижчою вартістю у Польщі за навчальний рік — 1620-1680 євро.

Перспективи навчання в Західнопоморському Університеті Бізнесу

Установа вищої освіти розташувалося в мальовничому місті — Щецин. Місто є економічним центром регіону та є портовим. Також, він межує з Німеччиною, що дозволяє маневрувати не тільки жителям міста, а й студентам, які отримують в університетах Щецина якісний європейський диплом, котрий котується в Європі, Сполучених Штатах, Австралії, Канаді та інших індустріально розвинених державах. Студенти Західнопоморського Університету Бізнесу мають можливість не тільки відвідати різні німецькі міста на вікенд, а й знайти в цій країні місце для проходження стажування або постійного працевлаштування. Відстань у 19 кілометрів, яку необхідно подолати до Німеччини, стане приємною подорожжю. Для працевлаштування відразу після отримання диплома, потрібно володіти мовою країни-роботодавця, або англійською.

Тому, плануючи працювати за межами Польщі, варто віддати перевагу англомовній програмі. Ті студенти, які виберуть програму першого або другого науково-кваліфікаційного ступеня англійською мовою у напрямку менеджменту у ZPSB, мають можливість не тільки отримати хороші знання та досвід у своїй спеціальності, але й можуть бути впевнені, що це найнижча плата (1620-1680 євро) серед усіх польських ВНЗ, котрі викладають двома мовами.
Запропонованими варіантами з вказаною вартістю є:
— на бакалавраті — International Business;
— на магістратурі — Global Management.

Особливості ВНЗ та спеціальності

Даний університет створив дуже комфортні умови для навчання. Студенти, які мають можливість вибрати не тільки мову, але і форму навчання, проводять свої студентські будні в інтернаціональному середовищі. До слова, тут можна зустріти учнів не тільки з України, Білорусії, Росії, Німеччини, але навіть з Індії. Навчання проходить на стаціонарі та на заочному відділенні. Серед спеціальностей польською мовою, можна вибрати на будь-який розсуд, але найбільше мають попит такі: Системи управління змістом, Середа Raspberry Pi, Середа програмного забезпечення компонентів, Проектування інформатичних систем, Цифрова обробка зображень та відео, Ігри в мобільних середовищах, Проектування ігр та багато інші. Варто особливо підкреслити, що при університеті є Biuro Karier (Служба кар'єри), яка сприяє працевлаштуванню студентів як на короткий термін, так і на тривалу перспективу.

Служба кар'єри просуває учнів ВНЗ на жорстокий міжнародний ринок праці, та, варто зауважити, що дуже успішно, оскільки, 8 з 10 випускників працевлаштовуються в перші кілька місяців, після отримання диплома. Отже, всі студенти, які прагнуть здобути вищу освіту у Польщі, навчаючись англійською мовою, повинні звернути увагу на Західнопоморський Університет Бізнесу, який цього року пропонує рекордно низьку вартість у 1620-1680 євро. З метою гарантованого вступу та щоб уникнути проблем з підготовкою необхідних документів, краще звернутися до наших кваліфікованих фахівців. Завдяки компанії UP-STUDY, абітурієнти можуть розраховувати на якісну допомогу у вирішенні всіх питань, які стосуються навчання в рейтингових ВНЗ, а також, проживання, отримання візи та іншого.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини