Найбільш інтернаціональні приватні університети Польщі. Чому у таких ВНЗ краще отримувати кваліфікацію?

6664
Facebook Twitter
Найбільш інтернаціональні приватні університети Польщі. Чому у таких ВНЗ краще отримувати кваліфікацію?

Враховуючи, що для іноземців найбільш перспективними є приватні університети, у даній статті ми розглянемо польські освітні структури з великою кількістю міжнародних студентів.

Багато українських абітурієнтів, розглядаючи перспективи навчання у закордонному університеті приходять до висновку, що найкращим варіантом, який дозволить отримати якісну освіту з доступною платою за рік, є навчальні структури Республіки Польща. Але, яким чином вибрати ВНЗ, адже їх у Польщі майже 5 сотень? У першу чергу, варто продумати свій особистий список вимог та очікувань. Основними параметрами, які найчастіше визначають для себе українські та інші іноземні абітурієнти є: якість, перспективність, справедлива плата, високий рівень викладання, індивідуальний підхід, та, що зараз є важливим — інтернаціональність. Говорячи про останній показник, варто зауважити, що чим більш інтернаціональний ВНЗ, тим більше шансів розвинутися не тільки як професіонал, але і як особистість. Зважаючи на це, а також враховуючи, що для іноземців найбільш перспективними є приватні університети, у даній статті ми розглянемо польські освітні структури з великою кількістю міжнародних студентів.

Найбільш перспективні приватні польські університети з високим рівнем інтернаціоналізації

Ні для кого не секрет, що уряд Польщі активно займається інтернаціоналізацією вітчизняної освіти шляхом залучення до державних та приватних університетів абітурієнтів з-за кордону. Варто зауважити, що це обопільна вигода, адже освітні структури набувають заповненості навчальних місць, а студенти, у свою чергу, можливість познайомитися з іноземною культурою, традиціями, попрактикувати розмовну англійську та інші мови. Як було раніше помічено, українці та інші іноземці, у переважній більшості, віддають перевагу приватним польським освітнім структурам, оскільки вони обходяться дешевше, при тому ж рівні якості, а також відкривають вихід на міжнародний ринок праці. Таким чином виходить, що непублічні установи освіти Польщі найбільш інтернаціоналізовані.

Фахівці UP-STUDY рекомендують віддати перевагу одній з наступних інтернаціональних приватних освітніх структур:

1. Вроцлавський університет бізнесу. Крім того, що тільки українців у ньому менш ніж 15%, він навчає студентів з країн ближнього та далекого закордоння. Пропонує багатий вибір спеціальностей та має прийнятний діапазон цін: від 1100 до 2000 євро на рік.

2. Академія фінансів та бізнесу Вістула. Цей столичний університет навчає студентів з більш ніж п'ятдесяти країн світу. Також має великий вибір спеціальностей як польською, так і англійською мовами. Пропонує програми навчання на всіх можливих відділеннях: стаціонар, заочне, вечірнє, та, навіть дистанційне.

3. Університет банківської справи у Вроцлаві. Ця бізнес-школа приваблює як локальних, так і міжнародних студентів, оскільки є кращою структурою освіти для прагматичних та цілеспрямованих особистостей, які бажають розвиватися у напрямку бізнесу та підприємництва.

Чому доцільніше іноземцям отримувати кваліфікацію у приватних університетах?

По-перше, навчання у непублічних установах обходиться дешевше. Також є багато варіантів ще більше скоротити витрати на навчання, завоювавши грант або стипендію. Водночас, навчаючись навіть на стаціонарі є можливість влаштуватися на підробіток, який покриє якщо не всі, то, хоча б левову частину витрат. По-друге, завдяки партнерству з іноземними університетами, студенти подібних ВНЗ виїжджають на навчання за програмами обміну, що може дозволити зав'язати там взаємини з потенційними роботодавцями. По-третє, взаємодіючи із закордонним бізнесом, приватні установи активно просувають своїх студентів на міжнародний ринок праці.

Отже, багатонаціональність у польських університетах вигідна як самим структурам, так і студентам. На сьогодні, і державні і приватні установи прагнуть максимально підвищити рівень інтернаціоналізації.

На шляху до цього, багато з них розширюють пропозиції англомовних курсів, та спрощують процес вступу.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Освіта в Польщі. Перспективи у ЄС"

Пропозиція

Дізнайтеся від випускників польських ВНЗ про перспективи після закінчення навчання

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини