Майстер-клас з розробки ігор з Unreal Engine 4 — інформація про курс

7294
Facebook Twitter
Майстер-клас з розробки ігор з Unreal Engine 4 — інформація про курс

Якщо Ви бачите себе у роботі з одним з найпопулярніших движків, напевно Вас зацікавить третє видання семінару з розробки ігор Unreal Engine 4. Подробиці про захід читайте у нашому огляді.

Створення комп'ютерних ігор — галузь, котра швидко розвивається, не тільки в індустріально розвинених країнах, але й у світі. Тільки подивіться на польський ринок, щоб побачити, як великий потенціал кар'єри у Gamedev. Однак, щоб зацікавити роботодавця або створити свою власну гру, молодим фахівцям або студентам, які перебувають на стадії отримання необхідної спеціальності, потрібні правильні знання та навички, які можна придбати у ВНЗ або на відповідних курсах. Якщо Ви бачите себе у роботі з одним з найпопулярніших движків, напевно Вас зацікавить третє видання семінару з розробки ігор Unreal Engine 4.

Опис події, присвяченої тонкощам індустрії комп'ютерних ігор

Організатори люб'язно запрошують молодих людей та фахівців з досвідом на інтенсивний, вихідний курс зі створення ігор на движку Unreal Engine 4. Протягом двох днів вдасться вивчити його з нуля, детально ознайомитися з навігацією у редакторі, основами проєктування рівнів, програмуванням за допомогою Blueprints, створенням інтерфейсу, освітленням сцени, використанням матеріалів, додаванням анімації та багатьма іншими компонентами.Під час курсу у присутніх буде можливість знайти майстер-класи, де вони будуть сидіти перед комп'ютером з встановленим програмним забезпеченням, та разом з іншими користувачами та з координацією організаторів створити гру Endless Runner.Якщо це буде Ваш перший контакт з двигунами розробки ігор, не хвилюйтеся — заняття починаються з нуля.

Якщо у Вас є досвід роботи з іншими двигунами, будьте певними, там буде багато особливостей, пов'язаних з роботою в UE4 та створенням ігор.

Для кого призначені ці майстер-класи?

У першу чергу для тих, хто хоче почати будувати кар'єру у світі створення відеоігор прямо зараз. Для ентузіастів та гравців, які хочуть побачити, як виглядає ігрове виробництво «зсередини», для програмістів всіх мов, для дизайнерів рівнів, ігрових дизайнерів, дизайнерів 3D-графіки, художників, для студентів та для постійних новачків.

Коли та де відбудеться захід?

  • Місце: Центр ProLearning, вул. Вагонова (Wagonowa) 2C/2 (Офісний парк Фабрична).
  • Дата: 30.11-01.12
  • Час: 10: 00-17: 00.

Заняття проводяться у суботу та неділю з 10:00 до 17:00. Є також бонусні класи для охочих та наполегливих особистостей, які будуть проведені у суботу. Детальніша інформація на: http://vulpesoft.pl/workshop

Організатори також запрошують ознайомитися з деталями події у Facebook: https://www.facebook.com/events/458742918099831/

Найбільш поширені питання та відповіді:

  • Доступ та паркувальна зона? Ви можете дістатися до зупинки Dolnośląska Szkoła Wyższa або на машині — парковальна зона для учасників буде доступна.
  • Чи буде кава? Це буде: кава, чай, вода, печиво та солодощі.
  • Що потрібно взяти з собою на будь-який з майстер-класів? Багато мотивації, тому що Ви втомитеся. Про решту подбають організатори.
  • Скільки людей буде відвідувати заняття? Очікуються невеликі групи до 10 осіб.

Варто зауважити, що університети Республіки Польща, відповідаючи на запит роботодавців, намагаються задовольнити попит на фахівців у напрямку створення ігор. Такі освітні структури, як, наприклад, Академія фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві, Академія суспільних наук у Варшаві та Західнопоморський університет бізнесу у Щецині, пропонують спеціальності зі створення ігор, а також графіки для них, що відповідають високим стандартам. Проте, якщо Ви бажаєте відбутися як фахівець у короткі терміни, корисним буде відвідування додаткових курсів та семінарів.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини