Лідер по затребуваності — професія архітектора. Де вчитися за цією спеціальністю?

5562
Facebook Twitter
Лідер по затребуваності — професія архітектора. Де вчитися за цією спеціальністю?

У цій статті ми розповімо в якому з польських університетів краще здобувати професію архітектора, а також піднімемо питання вартості навчання.

На сьогодні, коли існує безліч різних рейтингів, які допомагають академічним колам побачити недоліки у структурах вищої освіти, а студентам — прийняти правильне рішення у виборі університету, абітурієнти прислухаються до їхньої думки. Точно так само йдуть справи з визначенням рейтингу спеціальності. За останніми показниками, професія, яка вважається найбільш перспективною та має 91% рейтингу — це Архітектор.

Уже котрий рік наші співвітчизники відправляються до Республіки Польща з метою придбання кваліфікації, це стосується й навчання на факультеті «Архітектура», оскільки знання та навички, які студенти отримають у процесі навчання, допоможуть стати професіоналом високого класу.

У даній статті ми розповімо в якому з польських університетів краще здобувати професію архітектора, а також вартість навчання.

Особливості навчання на факультеті «Архітектура» в одному з університетів Польщі

На сьогодні, сучасні факультети, які пропонують навчання за направленням архітектури здатні підготувати студентів не тільки для прямої роботи за фахом, а і як наслідок до праці на ниві дизайнера. Польські університети надають програму навчання, яка відповідає всім європейським стандартам. Учні розглянутого факультету придбають знання у напрямку архітектурного проектування, технології будівництва, міського дизайну, промислового дизайну та дизайну інтер'єрів. Завдяки тому, що особлива увага приділяється набуттю практичних навичок, студенти під час навчання відвідують різні спеціалізовані конференції, виставки, здатні брати участь у проектах для напрацювання досвіду. Навчаючись, у локальних та іноземних учнів є можливість придбати розуміння стосовно використання архітектурних та дизайнерських програм на високому професійному рівні.

Отримавши необхідну кваліфікацію, фахівці з дипломом архітектора можуть працевлаштуватися як за місцем навчання, так і далеко за кордоном, віддавши перевагу будівельним корпораціям, професійним архітектурним компаніям, приватним або державним фірмам, що займаються будівництвом, проектуванням, територіальним плануванням та іншими напрямками галузі архітектури. Крім того, що це більш технічна спеціальність, тут є багато місця для творчості, тому абітурієнти, які обрали напрямок архітектури зможуть використовувати свій аналітичний розум та розвинути творчі здібності.

У яких польських університетах вчитися на архітектора?

Фахівці UP-STUDY особливо підкреслюють, що не завжди доречно вибирати столичні університети, щоб отримати гарну освіту. На сьогодні, українцям, які вважали за краще придбання кваліфікації у Польщі, досить перспективно, крім Варшави, обирати університети Вроцлава та Познані. Що стосується навчання на архітектора, варто розглянути та віддати перевагу таким установам вищої освіти:

1. Академія Вістула у Варшаві. Польськомовна програма у напрямку архітектури обійдеться 1450 євро за рік, англомовний курс — 3000 євро.

2. Вроцлавський технічний університет, де річна плата становить 2500 євро.

3. Академія суспільних наук, в якій вартість навчання складає 1643 євро.

Отже, отримавши якісний європейський диплом за фахом архітектора в одному з польських університетів, випускники мають можливість вийти на міжнародний ринок праці, знайти роботу з гідною оплатою та реалізувати свій потенціал повною мірою. Для того, щоб мати більше шансів перед іншими кандидатами краще ще під час навчання придбати кілька додаткових навичок, наприклад, ази програмування, тайм менеджмент. Що стосується вступу, для того, щоб весь процес пройшов без сучка та задирки, краще звернутися до фахівців UP-STUDY.

Акція, що може Вас зацікавити

Вступ 2021 - Завершення набору

Акція

Встигніть подати документи на вступ до Польщі на осінь 2021. Останні місця. Вартість вступу - 499 євро

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини