Курси польської в Варшаві або підготовчі курси в Україні?

4342
Facebook Twitter
Курси польської в Варшаві або підготовчі курси в Україні?

Дана стаття буде цікава студентам, котрі готуються до навчання в установах вищої освіти в Польщі, і перед ними стоїть дилема: "Де вчити іноземну мову, з максимальною ефективністю, у Варшаві, чи на батьківщині?".


Люди вивчають іноземні мови за багатьма причинами: через необхідність, пов'язану з робочою сферою, інші, з метою отримання освіти за кордоном, треті, для особистих інтересів, щоб відкрити нові горизонти, наприклад, подорожі та знайомства. Немає значення, яка причина підштовхнула до навчання, головне — підійти до цього питання з повною відповідальністю, щоб результат виправдав очікування. Існують критерії, яких потрібно дотримуватися, при виборі мовних курсів або шкіл. Дана стаття буде цікава студентам, котрі готуються до навчання в установах вищої освіти в Польщі, і перед ними стоїть дилема: "Де вчити іноземну мову, з максимальною ефективністю, у Варшаві, чи на батьківщині?".

На які фактори потрібно звернути особливу увагу при виборі мовної школи?

Якщо є попит, він має максимально забезпечити пропозицію, і в такому становищі, часто, можуть з'являтися недобросовісні компанії. Тому, потрібно ретельно обрати компанію — виконавця, намагаючись опиратися на наступні критерії відбору:— ліцензія — основний критерій. При вступу до ВНЗ Республіки Польща, необхідно надати сертифікат, з підтвердженням рівня знань мови, не нижче В1, тому, варто поцікавитись, безпосередньо, про наявність всіх необхідних дозволів на надання таких послуг;— якість. Школа повинна мати досвід викладання, і хороших випускників;— кількість студентів в групі. Іноді, компанія, для збільшення доходу, формує групи до 20 чоловік. Тому, варто придати значення факту, скільки людей буде входити до групи. Для комфортного вивчення повинна бути не більше 5-8 чоловік;— компетентність викладачів.

Підготовчі курси в Україні

Завдяки нашій компанії, можна отримати перше представлення про польську мову, а також, дійти до рівня В1, у Києві, та 25 представництвах компанії, у різних куточках України — абсолютно безкоштовно. Чим раніше Ви почнете, тим швидше зможете стати повноцінним учасником будь-якої, навіть самої хитромудрої, розмови. UP-STUDY пропонує інтенсивні курси, тривалістю від шести десяти до ста двадцяти годин, в зручний час та з рядом переваг. Звертаючись до наших представництв, Ви можете розраховувати на: 100% вступ до рейтингових ВНЗ (один з 15 на Ваш вибір); сертифікат, про закінчення курсів з твердим рівнем знання мови — В1; доступну вартість навчання в польських установах вищої освіти.

Курси польської в Варшаві

При університетах, часто, існують програми вивчення мови. Відмінною особливістю є те, що вже на варшавських мовних програмах допомагають освоїти навички у конспектуванні навчальних матеріалів, швидко сприймати інформацію від професорів на слух, і доступно висловлюватись. Відмінні варіанти вивчення мови існують при Вроцлавському Університеті Бізнесу, Академії Фінансів та Бізнесу Вістула, а також при інших перспективних закладах.Досліджуючи дану тематику, ми можемо підвести наступні підсумки, що найбільш правильний вибір у вивченні польської мови — це освоєння її, як у рідній країні, так і в столиці Республіки Польща. Кожна країна вносить свій вклад, та, в кінцевому результаті, Ви будете знати мову на рівні з поляками. Чим раніше Ви почнете, і старанніше будете вчитися, тим швидше зможете радіти своїм результатам, здивувати близьких, та завести нові знайомства. Вища освіта в європейській країні — це не тільки шанс на перспективну роботу, та успішне будівництво кар'єри, але і перший крок до того, щоб стати поліглотом.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини