Кращі польські ВНЗ для вивчення архітектури

6910
Facebook Twitter
Кращі польські ВНЗ для вивчення архітектури

Дана стаття стане цікавою всім абітурієнтам факультету «Архітектура», оскільки ми розповімо, в якому з польських університетів краще отримувати цю професію.

Кожен свідомий абітурієнт, під час вибору майбутньої професії спирається не тільки на результати всіляких рейтингів, думку батьків, високі оцінки з предметів в особистому табелі успішності, але й на власні бажання та таланти. Також варто враховувати тенденції ринку праці та популярність спеціальності, тоді вибір дійсно буде правильним, обґрунтованим, та, що найголовніше, у майбутньому не буде викликати жалю. Уже кілька років поспіль велику популярність має напрямок архітектури. Природно, щоб мати можливість розвиватися не тільки у рамках однієї країни, а й далеко за межами, доречно отримати диплом, котрий котується у всіх індустріально розвинених державах. Саме тому наші співвітчизники, які бажають навчитися архітектурній справі відправляються до Республіки Польща, яка, відповідаючи на попит, пропонує навчання у цьому напрямку досліджень в університетах різних польських міст. Дана стаття стане цікавою всім абітурієнтам факультету «Архітектура», оскільки ми розповімо, в якому з польських університетів краще отримувати цю професію.

Перспективні польські університети, в яких можна опанувати напрям «Архітектура»

Варто зауважити, що за фактом повністю профільних університетів у цьому напрямку зовсім небагато, та й цього не потрібно, адже у більшості бізнес-університетів є відповідний факультет, який пропонує кілька спеціальностей на вибір. Бажаючи стати архітектором з великої літери, фахівці центру польської освіти UP-STUDY рекомендують віддати перевагу одному з наступних університетів:

1. Академія Фінансів та Бізнесу Вістула у Варшаві. Цей столичний ВНЗ пропонує опанувати даний напрям з річною оплатою на польськомовному курсі — 1450 євро, якщо вибрати англійську мову викладання, тоді плата становить 3000 євро.

2. Вроцлавський Політехнічний Університет, де рік навчання обійдеться у 2500 євро.

3. Академія суспільних наук. ВНЗ має свої представництва у Варшаві, Кракові та Лодзі, та пропонує отримати цю професію у своїх стінах з річною вартістю у 1640 євро.

Що вивчають студенти під час курсу архітектури?

Дійсно, щоб стати справжнім професіоналом своєї справи, студентам необхідно отримати знання у найрізноманітніших напрямках. Більшість університетів, які надають можливість отримати цю спеціальність, читають своїм студентам такі дисципліни: економіку, міський дизайн, дизайн інтер'єрів, технології будівництва та оснащення об'єктів, теорію архітектури та містобудування, ландшафтну архітектуру, містобудівне проектування, екологію, архітектурне проектування, правила управління простором, планування, матеріалознавство, а також кілька широкопрофільних предметів. Варто підкреслити, що студенти, вивчивши такий значний перелік предметів, після закінчення університету, найчастіше досягнувши освітньо-кваліфікаційного ступеня магістра, можуть працювати не тільки архітектором у відповідному агентстві, але й створювати дизайнерські проекти, влаштувавшись на вакансію дизайнера або відкрити власну профільну компанію.

Чимало пропозицій про роботу отримують молоді фахівці, випускники факультету «Архітектура» від будівельних компаній, державних структур, які зайняті у галузі архітектури та містобудування, а також від установ, що займаються територіальним плануванням.

Підсумовуючи, варто особливо підкреслимо, що спеціальності факультету «Архітектура» мають 91% у рейтингу популярності. Фахівці цього напрямку дуже затребувані як на локальному, так і міжнародному ринку праці. Напрацювавши досвід ще зі студентської лави, можна відразу після отримання диплома претендувати на хороший рівень заробітної плати. Якщо Ви бажаєте опанувати професію архітектора з лояльною платою за навчальний рік, краще віддати перевагу одному із запропонованих ВНЗ, а наші кваліфіковані експерти допоможуть без проблем подолати вступні випробування, правильно підготувати документи та навіть підшукати житло на період навчання.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини