Краща освіта в Європі. Куди краще вступати?

6738
Facebook Twitter
Краща освіта в Європі. Куди краще вступати?

Сучасні молоді люди XXI століття починають замислюватися про свою майбутню освіту, ще навчаючись в школах, ліцеях і гімназіях, що, безсумнівно, допомагає зробити правильний і більш усвідомлений вибір.

Сучасні молоді люди XXI століття починають замислюватися про свою майбутню освіту, ще навчаючись в школах, ліцеях і гімназіях, що, безсумнівно, допомагає зробити правильний і більш усвідомлений вибір. Для українських абітурієнтів кращим для навчання в Європі була і залишається Польща. Вибір зупиняють саме на цій країні, тому як вартість навчання значно нижче будь-якої з країн Євросоюзу, при цьому якість і визнання диплому на тому ж рівні. До всього, близьке локальне розміщення сприяє незначним витратам часу на транспортний шлях і легке проходження митного контролю.

Вроцлав — важливий логістичний центр Європи

Провівши ретельні дослідження, центр польської освіти UP-STUDY рекомендує вибирати ВНЗ на Заході Польщі, і Вроцлав — один з найпривабливіших варіантів. Третій за величиною освітній центр, він вміщує в собі більше 140 тисяч студентів в тридцяти чотирьох закладах вищої освіти. Найпопулярнішим з державних вищих закладів є Вроцлавський Університет (Uniwersytet Wrocławski). З приватних вищих навчальних закладів варто зосередити увагу на Вроцлавському Університеті Бізнесу (Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu). Перевага перед іншими ВНЗ полягає в тому, що будучи вузькопрофільних в напрямку «туризм» і «бізнес», його диплом цінується на ринку праці, а стажування можна пройти в більше ніж двадцяти чотирьох країнах світу. Щороку матеріально-технічна база оновлюється за рахунок європейських фондів. Середня вартість навчання складає 1100-1400 євро на рік навчання.

Де краще вчиться за кордоном з перспективою працевлаштування?

Природно, так як Варшава є столиця і вміщує в собі центри досліджень, бізнесу, культурного життя і головні офіси світових компаній, то закінчуючи один зі столичних університетів можна розраховувати на високий відсоток працевлаштування відразу після отримання диплома. Варто зауважати, що для українців навчання в державних ВНЗ Варшави, без стипендій та грантів, фактично непосильна ноша, так як вартість навчання від €3000. Українським студентам варто вибирати приватні заклади вищої освіти, які налагоджують контакти з міжнародними роботодавцями, зацікавленими брати на роботу українських випускників, відразу по закінченню університету. Саме зразком такого закладу вищої освіти є Академія Фінансів і Бізнесу Вістула. Ідеальне співвідношення ціни і якості (від €1300 до €1750 польською мовою), великий вибір спеціальностей та індивідуальний підхід до кожного учня, робить Академію гідною вибору кожного цілеспрямованого громадянина.

Великі ВНЗ в невеликих містах

Не обов'язково віддавати перевагу масштабним і густонаселеним містам. Зверніть свою увагу на наступні гідні і доступні навчальні заклади:
1. Університет Банківської Справи в Познані (Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu). Популярний серед польського населення, тепер став доступним і українським абітурієнтам, завдяки угоді про спільну діяльність між ВНЗ та центром UP-STUDY.
2. Академія Соціальних Наук в Лодзі (Społeczna Akademia Nauk w Łodzi). Великий вибір спеціальностей у напрямку суспільних наук і високий відсоток працевлаштування відразу після закінчення Академії, робить її привабливою як для польських громадян, так і для іноземців.
3. Західнопоморський Університет Бізнесу в Щецині (Zachodniopomorska Wyższa Szkoła Biznesu). Вищий навчальний заклад з величезним досвідом у підготовці кваліфікованих кадрів для європейського ринку праці, які можуть бути задіяні в масштабних бізнес-концернах і фірмах.

Підводячи підсумок, можна сміливо зауважити, що розглядаючи кращу освіту в Європі, вибір, в першу чергу, припадає на Польщу, з її величезною пропозицією установ вищої освіти, якісним і доступним дипломом і різноманітністю напрямків підготовки. Перспективніше вибирати західні міста, так як вони межують з іншими розвиненими країнами, і, при бажанні, можна іммігрувати туди на роботу. Також транспортні вузли і офіси міжнародних компаній відкривають перспективу гідного робочого місця і на польській території. Втім, інші міста будуть не менш вдалим вибором.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини