Коли почнуться заняття — старт навчального року 2019/2020

4206
Facebook Twitter
Коли почнуться заняття — старт навчального року 2019/2020

У цій статті ми розповімо про те як йдуть справи у студентів польських університетів, щоб встигнути розв'язати важливі питання, такі як пошук місця проживання, прибуття до інавгурації або реєстрація на заняття.

Початок навчання може бути складною ситуацією, особливо якщо першокурсник прибув з-за кордону, як часто відбувається з нашими земляками, які вступили до однієї з обраних установ освіти Республіки Польща. Досі всі чекали вересня, та починали заняття у школі, адже учні закладів середньої освіти мають більш тривалу перерву. У студентів польських університетів справи йдуть інше, та розібратися варто завчасно, щоб встигнути розв'язати важливі питання, такі як пошук місця проживання, прибуття до інавгурації або реєстрація на заняття.

Навчальний рік в установах освіти Польщі починається у перших числах жовтня. Він не може початися ні у вихідний, ні у святковий день, тому іноді бувають невеликі зрушення. У 2019 році 1 жовтня випадає на вівторок, тому у більшості університетів буде офіційне відкриття класів цього дня.

Урочисте відкриття навчального року у польських ВНЗ

У кожному університеті початок навчального року — велика подія. Після літньої перерви учні повертаються до освіти, а новачки починають пригода з ввідних занять. З цієї нагоди університети готують спеціальну церемонію. У деяких містах, наприклад, у Вроцлаві, у день початку навчального року представники різних університетів зустрічаються в одному місці, щоб спільно почати період дидактичних занять. Є й такі відділення, які відзначають старт нового освітнього періоду цього дня наодинці.

Університети у день інавгурації часто готують спеціальний час адаптації, протягом якого студенти першого курсу зможуть більше дізнатися про формулу навчання, про хороші звичаї в обраній навчальній структурі та іншу базову інформацію щодо функціонування у світі науки.

Що таке immatrykulacja?

Нові студенти повинні пам'ятати, що у них є так зване зарахування, у польському еквіваленті — immatrykulacja. Це свого роду церемонія, спеціально підготовлена ​​для офіційного прийняття студентів на навчання. Імматрикуляцію зазвичай відбувається за кілька днів до інавгурації та проводиться у певних відділах. Ця церемонія часто поєднується з інавгураційною лекцією, яка для багатьох першокурсників стане першою зустріччю з цією формою проведення занять.

Коли починаються дидактичні заняття?

Початок академічних занять залежить від університету. Іноді можна зіткнутися з ситуацією, коли інавгурація також є першим днем ​​навчання. В іншому випадку після церемонії студенти можуть повернутися додому або відправитися відзначати початок навчання. Ті установи, які відразу після святкування запрошують на перше заняття, що проходить у невимушених обставинах, прагнуть допомогти студентам врегулювати формальності. Фахівці центру польської освіти UP-STUDY підкреслюють, якщо керівництво ВНЗ передбачило перше заняття у день інавгурації, не варто його ігнорувати, воно є обов'язковим. Слід його відвідати, щоб переконатися, як виглядає ситуація в обраному університеті, та не створити неприємність вже з першого дня.

Організація навчального року 2019/2020

Детальна інформація про початок семестрів, дати екзаменаційних та корекційних сесій, а також дні ректорів повинна бути додана на веб-сайті кожного університету. Точно так само, конкретні дати інавгурації та зарахування. Зважаючи на це, ситуацію з поточними подіями можна дізнатися на офіційному сайті установи, а також у системі USOS.

Підсумовуючи, підкреслимо, що дати старту навчального року можуть відрізнятися, тому перевіряйте інформацію час від часу, наприклад, на веб-сайті університету. Також може бути корисним стежити за соціальними мережами обраного ВНЗ, де публікується свіжа інформація. Знаючи, точний день, коли почнеться пригода у світ науки, у студентів, особливо іноземців, буде час, як слід підготуватися до будь-яких обставин.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини