Які можливості відкриваються перед випускниками факультету готельної справи?

5042
Facebook Twitter
Які можливості відкриваються перед випускниками факультету готельної справи?

В Україні та країнах СНД навіть попри щорічну велику кількість випускників напряму «Готельна справа» відчувається гостра нестача кваліфікованих кадрів.

В Україні та країнах СНД навіть попри щорічну велику кількість випускників напряму «Готельна справа» відчувається гостра нестача кваліфікованих кадрів. Це пов'язано з тим фактом, що вітчизняні університети не орієнтуються на тенденції та потреби індустрії, спираючись тільки на теоретичне суб'єктивне бачення ситуації. Інакше ситуація виглядає в Європі, де майже кожен навчальний заклад, в залежності від свого профілю, має налагоджені контакти з локальним та іноземним бізнесом, що допомагає не тільки більш точно розуміти запити роботодавців та сфери у цілому, але й сприяє просуванню своїх студентів на стажування та роботу. Через це, та багато інших факторів, абітурієнти України, які бажають розвиватись у напрямку готельної справи, вибирають університети Республіки Польща.

Особливості навчання на факультеті «Готельна справа» у Польщі

Як відзначають фахівці, щоб домогтися більш високих результатів, необхідно налаштувати взаємозв'язок між готельним бізнесом та освітніми структурами. Оскільки українські ВНЗ не прагнуть до такої взаємодії, наші абітурієнти вступають до освітніх структур Польщі. Особливостями навчання на факультеті або за фахом «Готельна справа» в одному з польських університетів є те, що більш ніж 70% академічного часу студенти займаються набуттям практичних навичок. Частину часу, що залишилася, на яку випадають лекції, студенти перебувають під опікою висококваліфікованих викладачів, які мають великий досвід у даній сфері. Також дуже часто проводяться відкриті зустрічі, на яких присутні експерти сфери готельного бізнесу, туризму, рекреації та інших суміжних напрямків, котрі передають передові знання слухачам та завжди відкриті до особистої розмови на теми проблем індустрії.

Студенти отримають знання та навички щодо:
— практичного застосування технологій готельного бізнесу;
— контролю якості послуг, що надаються сферою гостинності;
— системного підбору лінійного персоналу, а також налагодження процесів обслуговування клієнтів.

Перспективи, які відкриваються перед випускниками даної спеціальності

Фахівці UP-STUDY особливо підкреслюють, що університети Польщі, такі як: Академія фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві або Академія суспільних наук, яка теж розмістилася у столиці РП, здатні надати якісну освіту у профілі, але щоб відкрилися великі перспективи, студенти повинні ретельно вчитися та розвиватися, використовуючи всі можливості. З якісним польським дипломом студенти зможуть:
1. Працевлаштуватися у Польщі в локальні або міжнародні компанії.
2. Знайти роботу у готелях за кордоном та вирости з працівника середньої ланки до управляючого.
3. Відкрити власний готельний бізнес у Польщі, або розвиватися на цьому терені на Батьківщині.

Як показує практика, 80% випускників університетів, котрі ми запропонували, які отримали кваліфікацію у напрямку готельної справи, працевлаштувалися у перші кілька місяців, після закінчення ВНЗ, причому, найчастіше, у компанії з міжнародними зв'язками.

Підбиваючи підсумки, варто особливо підкреслити, що з дипломом, отриманим у Польщі, фахівці напрямку готельної справи працевлаштовуються дуже швидко, як за місцем навчання, так і на Батьківщині, оскільки Україна має брак у добре підготовлених кадрах сфери гостинності. Передові знання та відповідність вимогам глобального ринку праці дозволяє студентам не хвилюватися за своє майбутнє. Крім того, що можна знайти престижну роботу, з отриманими знаннями можна запросто почати власний бізнес, зайнявши свою частину цієї ніші.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини