Як правильно скласти висновки для дипломної роботи? Поради студентам польських ВНЗ

5092
Facebook Twitter
Як правильно скласти висновки для дипломної роботи? Поради студентам польських ВНЗ

Як створити висновки, щоб промоутер з першої спроби прийняв науковий текст? Рекомендуємо студентам польських університетів прочитати статтю, щоб мати розуміння того, як написати висновки у дипломній/магістерській роботі.

Написання дипломної роботи ділиться на багато етапів. У недавніх статтях, викладених на ресурсі центру польської освіти UP-STUDY можна знайти багато корисної інформації з приводу того, як зробити виноски, як подбати про редакційну роботу, як зробити бібліографію, а також багато інших корисних керівництв. Варто пам'ятати, що як тільки студент приступає до створення власного наукового тексту, необхідно розібратися з вступними елементами публікації. Якщо вдалося зрозуміти суть кожного етапу, та вимоги до них, а також втілити їх у життя, прийде час, коли учень ВНЗ повинен буде перейти до останньої частини проекту. Варто знати, як створити висновки, щоб промоутер з першої спроби прийняв науковий текст. Рекомендуємо студентам польських університетів прочитати статтю, щоб мати розуміння того, як написати висновки у дипломній/магістерській роботі.

Висновки у науковому проекті бакалаврату або магістратури

Закінчення дипломної роботи є частиною проекту, з якої, природно, студенти не можуть розпочати писати свій науковий текст. Це аналогічно вступу, який багато джерел також пропонують писати у самому закінченні праці, щоб інформація була максимально коректною, та давала можливість створити анотацію, таким чином, щоб з перших рядків зацікавити промоутера та інших читачів. Випускники бакалаврату повинні почати свою діяльність зі створення всіх запланованих глав. Тільки на їх основі вдасться підбити підсумки дослідження.

Як правильно написати та оформити висновки?

Написання висновків дипломної роботи бакалавра або магістра — один з найприємніших етапів, з яким може зіткнутися польський студент або учень ВНЗ іншої держави, при створенні проекту.

Великим плюсом є той факт, що можна провести аналіз виконаної роботи, та з повного об'ємного тексту виділити найважливіше з кожного розділу та систематизувати у висновках, посилаючись на використані джерела та власні проведені дослідження.

Варто пам'ятати, що висновки є коротким викладом наукового тексту. Потрібно опублікувати тезу та коментарі, які будуть аргументувати позицію у проведеному дослідженні. Висновки важливі, тому не можна підсумувати всю роботу у них, адже це резюме, підведення риски, а не обговорення тез, викладених у попередніх розділах (це доречно у введенні).

Наприкінці може бути обговорення труднощів, що виникли під час проведення дослідження, разом з акцентом на причинно-наслідковому зв'язку явищ. Нарешті, варто згадати майбутню перспективу, яку слід вказати у тексті, також доречно уточнити, що може статися при впровадженні запропонованих методів розв'язання проблеми, та підкреслити, які інші теми та наукові області вимагають аналізу.

Обсяг висновків. Закінчення дипломної роботи не має конкретного обсягу. Кількість сторінок або символів у цій частині проекту залежить тільки від студента. Однак, варто пам'ятати, що він повинен бути адаптований до іншого ступеня дипломної чи магістерської роботи.

Отже, фахівці центру польської освіти UP-STUDY підкреслюють, що, як можна побачити, немає однозначного правила щодо написання висновків дипломної роботи, але є певні умови, яких варто дотримуватися. Вибір правильної формули залежить тільки від студента та від характеру проекту, котрий створюється.

Однак турбуватися нема про що, тому що, як тільки буде створено основний текст наукової праці, він покаже, що доречно викласти наприкінці.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини