Програма безкоштовно - навчайся англійською у Академії ВІСТУЛА

8046
Facebook Twitter
Програма безкоштовно - навчайся англійською у Академії ВІСТУЛА

Cтуденти, які мають бажання навчатися на англомовних програмах отримують gослуги Програми UP-STUDY по зарахуванню - безкоштовно, маючи при цьому якісну підготовку вступних документів та надійний супровід.

У період з

1 липня до 25 липня 2014

року подай документи на участь у Програмі UP-STUDY на англомовні факультети в Академії ВІСТУЛА (Варшава) та

гарантовано отримай послуги з організації вступу

БЕЗКОШТОВНО

ДЕТАЛІ ЗА НОМЕРОМ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ: +380 (096) 007-0-400


— Інформація щодо спеціальної пропозиції надається за вище вказаним номером— Подача документів можлива у представництві у місті Рівне

[lt]Безкоштовна Програма при навчанні англійською у Академії ВІСТУЛА

Англомовні факультети (Бакалавр: 3 роки)

Management (Варітсть навчання 2500 євро/рік)— Tourism (Варітсть навчання 2500 євро/рік)— International Relations (Варітсть навчання 2500 євро/рік)— Computer Science (Варітсть навчання 2500 євро/рік)— English Philology (Варітсть навчання 2500 євро/рік)— Finance and Accounting (Варітсть навчання 2500 євро/рік)— Economy (Варітсть навчання 2500 євро/рік)

Англомовні факультети (Магістр: 2 роки)

Tourism (Варітсть навчання 2800 євро/рік)— International Relations (Варітсть навчання 2800 євро/рік)— Finance and Accounting (Варітсть навчання 2800 євро/рік)— Economy (Варітсть навчання 2800 євро/рік)

ПРОГРАМА 9400 БЕЗКОШТОВНО ПРИ ВСТУПІ НА АНГЛОМОВНІ ФАКУЛЬТЕТИ (З 1.07 ПО 25.07)

До Вашої уваги ВУЗи, які проводять навчання англійською та приймають участь в гранті UP-STUDY на 100% або 50% знижки на послуги Програми:

Університет Дизайну School of Form (Познань). Факультети: Design, Fashion Design, Industrial design - навчання від 3000 євро/рікАкадемія Вістула (Варшава). Факультети: Tourism, Management, English Philology, International Relations - від 2500 євро/рікАкадемія ім. Козминського (Варшава). Факультети: Management, Finance and Accounting - навчання від 4300 євро/рік — Міжнародний Університет Логістики та Транспорту (Вроцлав). Факультети: Logistics, Management - навчання від 2200 євро/рік — Університет Гуманітарних Наук та Психології (Варшава). Psychology, English Studies, International Business - Від 1600 євро/рік

Зверніть увагу, всі студенти учасники UP-STUDY, які виявлять бажання навчатися на англомовних програмах отримують в якості гранту 100% або 50% знижки на послуги Програми, маючи при цьому якісну підготовку документів, візи та надійний супровід на кожному кроці.

В 2013 році п'ятеро наших студентів, які навчаються на англомовних факультетах в Польщі отримали запрошення на 2014/15 рік від університетів Великобританії та Італії на безкоштовне навчання та стажування в них, довівши свою першість.

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула (Варшава) Університет Психології і Гуманітарних Наук (Варшава) Академія ім. Леона Козмінського (Варшава) Університет дизайну - School Of Form (Познань) Міжнародний Університет Логістики і Транспорту (Вроцлав)

Навчання англійською мовою відкриває великі перспективи та хороше працевлаштування не тільки в Польщі. Ми повинні бути відкриті для світу, починати бути сміливішими, вийшовши за рамки традиційного, і, в першу чергу, реалізовувати свій потенціал задля свого майбутнього та майбутнього нашої країни. Дізнатися більше про Академію Фінансів і Бізнесу ВІСТУЛА →

Організатор UP-STUDY Центр польської світи

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини