Фізичне виховання — новий напрямок навчання в UMCS

104
Facebook Twitter
Фізичне виховання — новий напрямок навчання в UMCS

У нашій статті ми розповімо про новий напрямок в UMCS, але й поділимося інформацією щодо найбільш популярних напрямків на міжнародному ринку праці.

В Університеті Марії Кюрі-Склодовської у Любліні, Республіка Польща, було створено новий напрямок освіти — «Фізична культура». Це навчальні заняття першого циклу з практичним профілем, що проводяться на факультеті у Пулавах (Puławach), як на умовах повної, так і неповної зайнятості. Новий напрямок вже зацікавив, як локальних, так і іноземних громадян, які планують отримати професію, безпосередньо пов'язану зі спортом та фізичною культурою. Стаття стане корисною для українців, які планують навчатися у Польщі, та інших зацікавлених абітурієнтів, оскільки ми не тільки розповімо про новий напрямок в UMCS, але й поділимося інформацією щодо найбільш популярних напрямків на міжнародному ринку праці.

Основні та додаткові переваги, які очікують студентів напряму «Фізичне виховання»

Під час навчання для придбання ступеня бакалавра з даної спеціальності, студенти будуть перебувати під опікою професійного викладацького складу, який допоможе отримати знання у галузі фізичного виховання. Також вони вивчать основи медичної науки, педагогіки та психології, етики та навіть необхідного вимірювання (вміння профілювати себе з точки зору планованої кар'єри) в галузі права та економіки. Серед інших переваги варто відзначити можливість отримання досвіду, пройшовши стажування у Спортивному клубі Wisła Puławy та Klub Sportowy Azoty Puławy SA або у початкових та середніх школах у Puławy. Крім того, після отримання диплома, випускникам бакалаврату вдасться продемонструвати знання обраної іноземної мови на рівні B2, що дозволить влаштуватися на роботу за кордоном.

Що дасть навчання спеціальності «Фізичне виховання»?

Кваліфікація, придбана у цій сфері, дозволить досягти професійного успіху у майбутньому. Якщо говорити про те, що здобувають випускники, після проходження навчання, варто відзначити, вони будуть підготовлені до:

  • прийняття на роботу в якості вчителя фізичного виховання у школах з різним рівнем освіти;
  • проведення інших фізичних вправ;
  • роботи у спортивних клубах, тренажерних залах, фітнес-залах та інше.
  • роботи в організаційних підрозділах, які займаються фізичною культурою у широкому розумінні;
  • незалежного бізнесу у цій галузі.

Для того, щоб стати студентом розглянутого напрямку, необхідно:

  • для першого циклу очної форми навчання потрібно скласти один предмет з наступних дисциплін: біологія, хімія, фізика, польська мова;
  • для першого циклу заочно відділення набір студентів відбувається на підставі комплекту документів, але з урахуванням обмеженості місць.

У зв'язку з характером досліджень, умовою для їх отримання є надання довідки від лікаря з гігієни праці.

Популярні дослідження у польських університетах

Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що абітурієнтам, які не впевнені у доцільності вибору напрямку фізичної культури, краще займатися

спортом як хобі, а для професії віддати перевагу одну зі спеціальностей ІТ, бізнесу або архітектури. Зазначені напрями мають попит, як серед польських, так і іноземних роботодавців. У цьому випадку найкращими ВНЗ для придбання кваліфікації є Академія Вістула, Університет Бізнесу у Вроцлаві, Університет Банківської Справи у Вроцлаві чи Академія Громадських Наук.

Отже, новий напрямок має великі перспективи розвитку. Він стане доброю нагодою для студентів, що бажають розвиватись у напрямку фізичного виховання. Проте, даний напрям підійде не кожному, тому варто уважно зважувати всі за та проти, щоб потім не шкодувати за втраченим часом та можливостях.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини