Гарантована знижка на Програму від 50% до 100% при навчанні англійською

6044
Facebook Twitter
Гарантована знижка на Програму від 50% до 100% при навчанні англійською

Cтуденти, які мають бажання навчатися на англомовних програмах отримують в якості гранту 100% або 50% знижки на послуги Програми UP-STUDY, маючи при цьому якісну підготовку вступних документів та надійний супровід.

У період з

15 квітня до 15 травня 2014

року подай документи на участь у Програмі UP-STUDY на англомовні факультети та

гарантовано отримай знижку на послуги із організації вступу

(вступні кошти) від 50% до 100%В 2014 році у підтримку євроінтеграціних процесів, ми запускаємо новий проект для студентів, які бажають навчатися на англомовних програмах. Цей проект дозволить студенту не лише отримати престижну освіту та диплом від провідних ВНЗ Польщі, але й провести другий рік навчання у ВНЗ Англії, Канади, Європи та США абсолютно безкоштовно.

Гарантована знижка на Програму від 50% до 100% при навчанні англійською

Англомовні факультети - пропозиція:

Design (Послуги Програми БЕЗКОШТОВНІ)— Management (Знижка 50% на послуги Програми)— Tourism (Знижка 50% на послуги Програми)— Psychology (Знижка 50% на послуги Програми)— International Relations (Знижка 50% на послуги Програми)— Computer Science (Знижка 50% на послуги Програми)— Logistics (Знижка 50% на послуги Програми)— English Philology (Знижка 50% на послуги Програми)— Finance and Accounting (Знижка 50% на послуги Програми)— Economy (Знижка 50% на послуги Програми)

СПЛАЧУЙ ЗА ПРОГРАМУ 9400 4700 ГРН. ПРИ ВСТУПІ НА АНГЛОМОВНІ ФАКУЛЬТЕТИ (З 15.04 ДО 15.05)

До Вашої уваги ВНЗ, які проводять навчання англійською та беруть участь у гранті UP-STUDY на 100% або 50% знижки на послуги Програми:

Університет Дизайну School of Form (Познань). Факультети: Design, Fashion Design, Industrial design - навчання від 3000 євро/рікАкадемія Вістула (Варшава). Факультети: Tourism, Management, English Philology, International Relations - від 2500 євро/рікАкадемія ім. Козминського (Варшава). Факультети: Management, Finance and Accounting - навчання від 4300 євро/рік — Міжнародний Університет Логістики та Транспорту (Вроцлав). Факультети: Logistics, Management - навчання від 2200 євро/рік — Університет Гуманітарних Наук та Психології (Варшава). Psychology, English Studies, International Business - Від 1600 євро/рік

Зверніть увагу, всі студенти учасники UP-STUDY, які виявлять бажання навчатися на англомовних програмах, отримують в якості гранту 100% або 50% знижки на послуги Програми, маючи при цьому якісну підготовку документів, візи та надійний супровід на кожному кроці.

В 2013 році п'ятеро наших студентів, які навчаються на англомовних факультетах в Польщі, отримали запрошення на 2014/15 рік від університетів Великобританії та Італії на безкоштовне навчання та стажування в них, продемонструвавши своє лідерство.

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула (Варшава) Університет Психології і Гуманітарних Наук (Варшава) Академія ім. Леона Козмінського (Варшава) Університет дизайну - School Of Form (Познань) Міжнародний Університет Логістики і Транспорту (Вроцлав)

Навчання англійською мовою відкриває великі перспективи та хороше працевлаштування не тільки в Польщі. Ми повинні бути відкриті для світу, починати бути сміливішими, вийшовши за межі традиційного, і, в першу чергу, реалізовувати свій потенціал задля свого майбутнього та майбутнього нашої країни. Дізнатися більше про процес вступу →

Організатор UP-STUDY Центр польської світи

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2025 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини