Дуальне навчання у Польщі: практика покриває вартість навчання

9163
Facebook Twitter
Дуальне навчання у Польщі: практика покриває вартість навчання

Студентські роки — найяскравіший період життя, протягом якого Ви постійно дізнаєтесь щось нове, робите свій перший вибір, перші помилки, розширяєте свій кругозір.

Студентські роки — найяскравіший період життя, протягом якого Ви постійно дізнаєтесь щось нове, робите свій перший вибір, перші помилки, розширяєте свій кругозір, дізнаєтесь про можливості, які перед Вами відкриваються, а ВНЗ займає центральну роль у цьому тривалому процесі пошуку себе.

MWSLIT ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ БЕЗКОШТОВНОГО НАВЧАННЯ

MУЛіТ як перший ВНЗ в Нижній Сілезії йде на зустріч потребам студентів, роблячи для них здобуття освіти більш різноманітним та професійним і пропонує дуальну форму навчання, яка об’єднує процес навчання з отриманням практичного досвіду. Під час такої інтегрованої системи дуального навчання студент протягом трьох днів (понеділок — середа) відвідує академічні заняття, а наступні два дні (четвер — п'ятниця) виділяються на проходження практики та отримання досвіду роботи в найбільших компаніях галузі TSL. Проходження практики або стажування оплачуються, а місячна заробітна плата є не нижча, ніж оплата за навчання.

На момент переходу на дуальне навчання студенти вже володіють достатнім рівнем теоретичних знань, завдяки яким можуть легко знайти собі практику в бажаній галузі. Навчаючись в університеті логістики і транспорту, студенти матимуть змогу часто контактувати з різними роботодавцями, і як результат ознайомитись з функціонуванням фірм зсередини, розглянути плани розвитку, вимоги для кандидатів. Це унікальна можливість набути цінний досвід без відриву від процесу навчання. Такий шанс завчасно ознайомитись з очікуваннями, які ставить перед випускниками ринок праці, випадає далеко не кожному. ВНЗ спільно з партнерськими фірмами організовують навчальну програму так, щоб практика проходила згідно з обраним напрямком навчання, тому, опанувавши теоретичні знання своєї спеціальності, Ви матимете змогу одразу закріпити їх на практиці.

Реєстрація на дуальне навчання

Вже під час другого семестру навчання студенти можуть піти в деканат та дізнатися, яким чином можна продовжити навчання на обраному напрямі, але вже на дуальній формі. Університетом Логістики і Транспорту виділяється 80 місць на дуальну форму навчання для своїх студентів. Процес рекрутації на дуальне навчання аналогічний до процесу рекрутації на 1 ступінь стаціонарного відділення на напрямі Логістика та Транспорт. Під час дуального навчання студент має можливість самостійно обрати фірму, в якій хотів би проходити стажування.Дуальне навчання можливе на наступних напрямках:— Логістика: стаціонарне відділення, ступінь бакалавра— Логістика: стаціонарне відділення, ступінь інженера— Транспорт: стаціонарне відділення, ступінь бакалавра

Дуальне навчання можливе на наступних напрямках:
— Логістика: навчання І ступеня, стаціонарне відділення, ступінь бакалавра— Логістика: навчання І навчання, стаціонарне відділення, ступінь інженера— Транспорт: навчання І ступеня, стаціонарне відділення, ступінь бакалавра

Додаткові можливості: стипендія, практика у Китаї

Для особливо старанних та сумлінних студентів є декілька наступних переваг:— МУЛіТ виділяє ректорську стипендію за високі досягнення в навчанні. Але тут є певні вимоги: по-перше, Ви повинні мати карту побиту, по-друге, Ваш середній бал за рік має складати не менше 4,3 з 5. В цьому випадку Ви маєте всі шанси отримувати стипендію від 400 злотих щомісячно і таким чином повністю покрити витрати на навчання.— Щороку найкращі з найкращих мають можливість поїхати в Китай на навчання завдяки співпраці Університету Логістики і Транспорту з Технологічним Університетом в Нінбо. Після закінчення 1 курсу, закривши сесію з високими балами з усіх предметів, Ви можете поїхати на 1 семестр навчатися по програмі обміну, і плата за навчання буде такою ж, скільки Ви платите в МУЛіТі, і при цьому Ви також можете отримувати стипендію близько 3600 злотих за семестр. На проживання доведеться витрачати лише близько 200 злотих в місяць. Ви не тільки познайомитесь з абсолютно протилежною нам культурою, способом життя, обзаведетесь новими цікавими знайомствами, а й матимете змогу удосконалити свою англійську мову, оскільки навчання буде проходити саме англійською.

Якісне оволодіння теоретичним матеріалом на заняттях є дійсно важливим та необхідним, але в майбутньому цінним для роботодавця Ви будете лише маючи за плечима певний досвід роботи, професійні уміння та навички, якими ви оволоділи паралельно процесу навчання, і такі характеристики будуть виділяти Вас з-поміж інших кандидатів. Теорія без практики — ніщо, тому не бійтеся проявляти ініціативу та братися за все, що Вам пропонують, тим паче Університет Логістики і Транспорту створює для цього всі сприятливі умови і навіть більше.

— щороку, найкращі з найкращих мають можливість поїхати в Китай на навчання, завдяки співпраці Університету Логістики і Транспорту з Технологічним Університетом в Нінбо. Після закінчення 1 курсу, закривши сесію з високими балами з усіх предметів, Ви можете поїхати на 1 семестр навчатися по програмі обміну, і плата за навчання буде такою ж, скільки Ви платите в МУЛіТі, і при цьому Ви, також, можете отримувати стипендію близько 3600 злотих за семестр. На проживання доведеться витрачати лише близько 200 злотих в місяць. Ви не тільки познайомитесь абсолютно з протилежною нам культурою, способом життя, обзаведетесь новими цікавими знайомствами, а й матимете змогу удосконалити свою англійську мову, оскільки навчання буде проходити саме англійською.

Якісне оволодіння теоретичним матеріалом на заняттях є дійсно важливим та необхідним, але в майбутньому, цінним для роботодавця Ви будете лише маючи за плечима певний досвід роботи, професійні уміння та навички, якими ви оволоділи паралельно процесу навчання, і такі характеристики, які будуть виділяти Вас з поміж інших кандидатів. Теорія без практики — ніщо, тому не бійтеся проявляти ініціативу та братися за все, що Вам пропонують, тим паче Університет Логістики і Транспорту створює для цього всі сприятливі умови, і, навіть, більше.

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО НАДАТИ ПРИ ОФОРМЛЕННІ:

 1. П’ять фотографій 3,5х4,5см;
 2. Прописка (або тимчасова прописка) на території Польщі чи договір оренди житла;
 3. Ксерокопія сторінок закордонного паспорту (3 шт.) – всі сторінки, де є помітки;
 4. Виписка з рахунку польского банку (сума на рахунку має бути не менше 10 000 польских злотих);
 5. Страховий поліс (якщо страхування зроблено не в Польщі, то потрібен переклад польською мовою + переклад, завірений у нотаріуса);
 6. Підтвердження з університету, що Ви дійсно є студентом Вузу;
 7. Квитанція про оплату за навчання в університеті;

 8. Квитанція про оплату державного збору у розмірі 340 польских злотих;
 9. Квитанція про оплату карти побиту – 25 злотих.

 10. Студентський квиток та його копія.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини