До якого міста поїхати вчитися в Польщі?

538
Facebook Twitter
До якого міста поїхати вчитися в Польщі?

Поговоримо в цій статті про те, як йдуть справи з польськими містами, тому вона обов'язкова для прочитання всім кандидатам на навчання в Польщі, незалежно від бажаної кваліфікації.

Як і у будь-якій європейській країні, в Республіці Польща звичайно, у будь-якому випадку, українцям й іншим іноземцям перспективно здобувати освіту, але не всі міста є однаково вдалим вибором. Дуже важливо, щоб університет розташовувався у місті, яке має високі показники економічного розвитку, а також було вагомим у плані інвестування, інновацій, бізнесу, логістики, підприємництва та науки. Також, визначаючи для себе локацію установи освіти, слід розуміти, що від цього безпосередньо залежить і рівень плати за навчання, оренди житла та діапазон поточних витрат. Не викликає сумнівів, що одним з найкращих для іноземних громадян та локальних абітурієнтів є Варшава — столиця Польщі з її різнопрофільними університетами. Але як йдуть справи з іншими польськими містами? Про це ми поговоримо у даній статті, тому вона обов'язкова для прочитання всім кандидатам на навчання в Польщі, попри бажану кваліфікацію.

ТОП-3 кращих польських міст для отримання диплома у порядку спадання

Фахівці UP-STUDY рекомендують враховувати не тільки перспективність міста, рейтинг потенційної структури вищої освіти, а також особисті чинники та обставини. Що стосується ТОПу кращий міст РП, він виглядає наступним чином:

1. Вроцлав. Цей польський куточок є центром не тільки логістики, а й бізнесу, науки, досліджень, інновацій, культури та підприємництва. Він має низький показник безробіття. Локальна влада постійно розробляє різні соціальні проекти, за якими розвивають інфраструктуру, реставрують старі пам'ятники мистецтва та архітектури, а також всіляко покращують рівень життя городян та тих, хто приїхав до Вроцлава з метою тривалого проживання у ньому. Серед ВНЗ, які відкривають велику кількість можливостей, відзначимо:

Вроцлавський Університет Бізнесу, Університет Банкова та Вроцлавський Університет Менеджменту.

2. Варшава. Столиця Польщі та одне з головних її міст, яке є академічним центром, а також важливе у плані відкриттів, науки, досліджень, політики, економіки, бізнесу та освіти. Тут розташувалися центральні офіси не тільки локальних компаній, а й іноземних корпорацій, тому у студентів та випускників варшавських освітніх структур є можливість швидко працевлаштуватися або знайти гідне місце для стажування. Розглядаючи найбільш перспективні ВНЗ, неодмінно варто виділити: Академію Фінансів та Бізнесу Вістула, а також Академію Суспільних Наук.

3. Познань. Великий польський промисловий, торговельний та освітній центр. Відмінно розвинені багато сфер життєдіяльності, серед яких: машинобудування, харчова, парфумерна, скляна, гумова та легка промисловості. Багато пам'яток архітектури, мистецтва та історії скрасять будь-яке дозвілля. Розглядаючи освітні структури, що відкривають великі можливості, неодмінно відзначимо Університет Банківської Справи. Великий вибір спеціальностей, які може запропонувати ВНЗ, а також справедлива вартість роблять цей університет одним з найпривабливіших у Познані.

Підсумовуючи, хочеться особливо підкреслити, що у Польщі вчитися набагато перспективніше, ніж у будь-якому українському університеті, та дешевше, ніж в інших європейських країнах. Якщо Ви бажаєте, отримавши кваліфікацію швидко знайти хороше місце для працевлаштування, варто вибрати освітню структуру в одному із запропонованих міст.

До речі, щоб правильно підібрати місто, ВНЗ та спеціальність, звертайтеся до наших представництв, де кваліфіковані співробітники, враховуючи Ваші запити, зроблять це у кращому вигляді та нададуть широкий спектр додаткових послуг.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує всім абітурієнтам безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини