Подвійний диплом для випускників Академії Козьмінського (Варшава)

8625
Facebook Twitter
Подвійний диплом для випускників Академії Козьмінського (Варшава)

Академія ім. Леона Козьмінського є найкращою школою бізнесу в Центральній і Східній Європі. Високий рівень навчання сприяє конкурентоспроможності випускників на європейському ринку праці.

Академія ім. Леона Козьмінського є найкращою школою бізнесу в Центральній і Східній Європі. Високий рівень навчання сприяє конкурентоспроможності випускників на європейському ринку праці. З 1999 Академія займає найпрестижнішу європейську акредитацію EQUIS (European Quality Improvement System), яку отримала в результаті тривалої і багатосторонній оцінки European Foundation for Management Development в Брюсселі, ставши поряд з світовими лідерами: London Business School, INSEAD в Fontainebleau, або IMD w Lozannie.

Про Академію Козмінського

Академія розпочала свою освітню діяльність в 1993 Уже з самого початку свого функціонування ВНЗ зарекомендував себе як найкращий у Варшаві, а згодом - як один з кращих в Польщі і в Східній Європі, займаючи до сих перше місце в рейтингу кращих польських університетів, який щорічно організовується престижними виданнями, такими як: "Wprost", "Polityka", "Perspektywy", "Rzeczpospolita".

Академія є учасником багатьох міжнародних організацій, а саме:

  • CEEMAN - Central and East European Management Development Association (понад 100 вищих навчальних закладів менеджменту Центральної та Східної Європи)
  • AACSB - American Association of Collegiate Schools of Business
  • UNESCO-CEPES- European Center for Higher Education in Bucharest
  • EABIS - European Academy of Business in Society

Можливість навчання в трьох країнах

У межах однієї магістерської програми з міжнародного менеджменту студенти мають можливість навчатися в трьох престижних європейських університетах на магістерській програмі з міжнародного бізнесу Альянсу Освіти в Області Бізнесу (Alliance for Business Education - International Master in Management program).

Програми обміну студентами створюють чудову нагоду провести семестр або рік в одній з дев'яноста престижних бізнес шкіл світу (за програмою «Еразмус», або на підставі двосторонніх угод).

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 100-150 євро при вступі у Академію Суспільних Наук

Пропозиція

Вступайте із UP-STUDY у SAN у Варшаві та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини