День відкритих дверей в Університеті Леона Козмінського у Варшаві

6046
Facebook Twitter
День відкритих дверей в Університеті Леона Козмінського у Варшаві

Вже завтра, 7 вересня 2019 року в одному з кращих приватних закладів вищої освіти — Академії Леона Козмінського у Варшаві, Республіка Польща, буде проведено день відкритих дверей.

Вже завтра, 7 вересня 2019 року в одному з кращих приватних закладів вищої освіти — Академії Леона Козмінського у Варшаві, Республіка Польща, буде проведено день відкритих дверей. Захід адресовано випускникам шкіл поточного року, а також дипломованим фахівцям, які закінчили перший цикл навчання, які шукають можливості для подальшого розвитку освіти у формі навчання другого циклу, аспірантури та MBA. Akademia Leona Koźmińskiego запрошує на найближчі дні відкритих дверей, де видасться можливість отримати актуальну інформацію щодо специфіки навчання та програм з перших вуст!

Що чекає відвідувачів даної події?

Серед визначних подій, підготовлених Козмінським університетом, варто відзначити наступні:

 • найважливіша інформація про університет: презентація, дискусія та блок питання/відповіді;
 • зустріч з керівництвом УК: інформація про напрямки навчання та навчальні програми польською та англійською мовами;
 • ваучери для вивчення професійної схильності;
 • слово від студентів;
 • індивідуальні консультації з супервайзерами за окремими напрямами та діапазонами, а також з офісом підбирання;
 • прогулянка університетом;
 • демонстраційна лекція.

Спеціаліст з підбору персоналу з Центру консультування та навчання менеджерів відповість на всі питання, кожного з присутніх абітурієнтів.

Коротка інформація про ВНЗ та вартості навчання

Akademia Leona Koźmińskiego — приватна освітня структура, яка стабільно займає високі позиції у внутрішніх та міжнародних рейтингах. Даний університет має ідеальне співвідношення між ціною та якістю навчанням. До речі, українцям, які бажають отримати кваліфікацію у цій європейській установі варто знати, що на виняткових правах в Україні її представляє центр польської освіти UP-STUDY. Абітурієнти, які звернуться за допомогою до наших фахівців, отримають не тільки вичерпну інформацію щодо напрямків досліджень та вартості року навчання, а й пособництво у процесі вступу, а також виборі житла та відкритті візу.

ВНЗ пропонує програми для досягнення ступеня, як бакалавра/магістра, так і рівня MBA. Кожен з напрямків дослідження відрізняється винятковою якістю викладання. Спеціальності, які доступні, як польською, так і англійською мовою, допомагають розвинути у студента професійні та особистісні якості. Середня вартість польськомовних курсів бакалаврату становить 2500 євро, водночас як англомовні — 5300 євро. Говорячи про магістратуру, плата знаходиться у діапазоні 2600-2800 євро — за курси польською мовою, а англійською — 5350 євро на рік.

Варто особливо підкреслити, що ВНЗ прагне йти в ногу з технологіями. Таким чином, вже з жовтня учні, а також академічний персонал, матимуть унікальну можливість використовувати фінансову лабораторію, засновану на технології Bloomberg. Це більшою мірою стосується студентів напряму «Фінанси та бухгалтерський облік», але й учні інших галузей досліджень проходять програми, засновані на передових методиках.

Інформація про дні відкритих дверей в Університеті Козмінського

 • Коли: 09.09.2019 (субота), о 12:00
 • Де: Козмінський університет, вул. Ягеллонська 57, Варшава, Республіка Польща
 • Більш детальна інформація про дану установу освіти: http://bit.ly/dzien_otwarty_ALK_09_2019
 • Приєднуйтесь до події на Facebook: http://bit.ly/ALK_dzien_otwarty_09_2019_FB

Наступний день відкритих дверей в Академії Козмінського відбудеться у березні 2020 року.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини