Чи варто вступати до технікумів Вінниці? Середня спеціальна або вища освіта?

6637
Facebook Twitter
Чи варто вступати до технікумів Вінниці? Середня спеціальна або вища освіта?

У даній статті ми розглянемо перспективи навчання у технікумах Вінниці та Польщі, а також розповімо, чому краще віддати перевагу: середній спеціальній або вищій освіті.

Учні українських шкіл, які навчаються у дев'ятому класі, дуже часто замислюються про те, щоб продовжити навчання у технікумах, бажаючи придбати професію та самостійність. Проте варто дуже ретельно зважити всі за та проти цього рішення адже часто такий вчинок не є виправданим. Вінницькі школярі не є винятком та також розглядають структури середньої освіти Вінниці, як альтернативу продовження навчання у 10-11 класах. Підкреслимо, що, бажаючи досягти висот у будь-якій професії, навіть маючи повну середню освіту, необхідно буде продовжити навчання в університеті. У даній статті ми розглянемо перспективи навчання у технікумах Вінниці та Польщі, а також розповімо, чому краще віддати перевагу: середній спеціальній або вищій освіті.

Доцільність навчання у технікумах України та Польщі

Якщо є охота швидше вибратися з-під батьківського крила, українські школярі вибирають закінчення середньої освіти у технікумах, коледжах та ліцеях. Проживаючи у Вінниці та бажаючи вибрати одну з структур середньої освіти, учні віддають перевагу гуманітарно-педагогічним, технічним, торгово-економічним та будівельним установам. Отримавши професію, вони можуть влаштуватися на роботу тільки в Україні та на посаду не вище працівника середньої ланки.
Що стосується навчання у технікумах Республіки Польща, варто зауважити, що для українських школярів відсутня плата за навчальний рік, але не варто очікувати, що така освіта не виллється Вам у значні інвестиції. Страховка життя та від нещасних випадків обійдеться у 400 доларів у рік. Канцелярія та необхідні профільні посібники — 150 доларів.

Оплата гуртожитку, харчування та поточні витрати 200-250 доларів на місяць. Виходить, що за освітній рік в одному з технікумів Польщі, навчання та поточні витрати обійдуться у 3000-3800 доларів. Ось і виходить, що розрекламована польська безкоштовна повна середня освіта потребує серйозних вливань, а після отримання диплома, для придбання кваліфікації, яка відкриє можливість зайняти високі пости в обраному напрямку, необхідно буде вступати до ВНЗ.

Середня спеціальна або вища освіта у Польщі?

Не варто піддаватися спокусі швидко придбати самостійність та стрімголов вступати до технікуму, будь то Вінниці або один з польських. Як показує багаторічний досвід фахівців UP-STUDY, набагато доцільніше закінчити школу (11 класів) в Україні, а для придбання професії відправиться до Польщі, вибравши один з перспективних та доступних університетів. Найбільш комфортно та виправдано абітурієнтам з України та країн СНД вчитися у приватних польських освітніх структурах. Придивіться до наступних ВНЗ з якісним та доступним навчанням:
1. Університет бізнесу у Вроцлаві.
2. Академія фінансів та бізнесу Вістула у Варшаві.
3. Університет банківської справи у Вроцлаві.
4. Академія суспільних наук у Варшаві.
5. Університет банківської справи в Познані.

Для того, щоб вступити до одного із запропонованих університетів, звертайтеся до найближчого представництва UP-STUDY, де кваліфіковані фахівці нададуть розширений вибір ВНЗ, допомогу у процесі вступу, оформлення візи та пошуку житла, а також повний спектр другорядних послуг.

Отже, якщо Ви прийняли рішення навчатися в одному з технікумів Вінниці, тоді можна розраховувати тільки на працевлаштування працівником середньої ланки у місті навчання або інших локаціях у рамках України. Польські технікуми також не відкривають можливість дорости до керівних посад. Тільки вища освіта та якісний європейський диплом дозволять у повній мірі реалізувати свій трудовий потенціал, та стати фахівцем з високим окладом та керівною посадою.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини