Чи можна розраховувати на безкоштовне навчання в Європі?

7262
Facebook Twitter
Чи можна розраховувати на безкоштовне навчання в Європі?

Навчання в європейських ВНЗ стає все більш популярним з кожним роком. Отримана освіта в європейському ВНЗ є міцним фундаментом, на якому Ви побудуєте успішне майбутнє.


Навчання в європейських ВНЗ стає все більш популярним з кожним роком. Студенти прагнуть отримати якісні знання, кращі умови навчання, практичне застосування отриманих навичок, які втіляться в можливість розраховувати на роботу в престижних європейських компаніях. Отримана освіта в європейському ВНЗ є міцним фундаментом, на якому Ви побудуєте успішне майбутнє. Ви гарантовано отримуєте європейський диплом, престижну і високооплачувану професію.

Переваги навчання в Польщі

Навчаючись в Європі, Ви отримуєте ряд переваг. Колосальний вибір університетів, різноманітність спеціальностей, факультетів і навчальних програм, пропонованих університетами, дає шанс обрати саме той навчальний заклад, який підходить за ступенем Вашої підготовки та побажанням до майбутньої професії. Навчання в Польщі для українців є доступним і Ви навіть не помітите жодного удару по бюджету вашої родини. Так, зараз можете спокійно видихнути, навчання в польських державних вищих навчальних закладах абсолютно безкоштовне. ВНЗ Польщі — це хороша інвестиція в майбутнє ваших дітей, адже програми вважаються одними з кращих у всій Європі. У виборі університету Вам допоможе наш центр "UP-STUDY". Ми можемо заощадити Ваш час, забезпечимо інформаційну допомогу протягом усього періоду навчання, підтримаємо у вирішенні всіх питаннь, котрі стосуються вступу, щоб Вам було максимально комфортно.

Умови безкоштовної освіти в Польщі

Українським абітурієнтам необхідно врахувати ряд умов, для вступу в Польські ВНЗ на безкоштовне навчання:

 1. Навчання з Картою поляка. Цей документ набагато полегшить життя і надасть шанс прийняття на безкоштовну форму навчання, дає можливість отримати стипендію. Ви можете користуватися тими ж правами, що і громадяни Польщі. Конкурсні бали зараховуються нарівні з усіма. У будь-якому випадку, навіть, якщо Ви вступите на платну форму, 40% знижки буде Ваша. Потрібно уточнити ще те, що Карта не діє в приватних навчальних закладах.
 2. Навчання з Картою побиту. Карта побиту підтверджує ваше місце проживання в Польщі і прирівнює Вас до громадянина Польщі. Після оформлення ПМП в абітурієнта з'являється можливість безкоштовного навчання в державних університетах. Карта побиту засвідчує легальне перебування в Польщі особам-іноземцям. Великим плюсом цієї карти є те, що Ви зможете вільно пересуватися в межах Європи.
 3. Успішне складання вступних іспитів також дає можливість безкоштовно навчатися в університетах Польщі, представлених на сайті UP-STUDY, таких як: Академія Фінансів та Бізнесу Вістула в Варшаві, Університет Банківської Справи у Вроцлаві.
 4. Стипендіальні програми. Існує безліч стипендіальних програм, які підтримуються ВНЗ Польщі: Erasmus Mundus Scolarship (100 євро в місяць), Польський Еразмус для України ($200 для бакалаврату та магістратури, $350 для аспірантури), Міжнародний Вишеградський Фонд ($2000-$2500), World Wide Studies (безкоштовна магістратура в Польщі).
 5. Також існують промо-акції, які гарантують безкоштовне навчання на декілька місяців чи семестрів.
 6. Доступна програма і для 9-11 класів в школах Любліна, Радом і Дембліна. Для цього достатньо пройти конкурс-співбесіду, без складання іспитів і тестів.

Отже, в цілому, безкоштовна освіта в європейських державах — можлива і доступна. Ба більше, Ви можете розраховувати на отримання стипендії. Не дивно, що ВНЗ Польщі стали популярними серед українських абітурієнтів. Якщо у Вас є бажання, амбіції звертайтеся за допомогою в центр UP-STUDY, який задовольнить всі Ваші потреби і, у свою чергу, з радістю надасть Вам підтримку.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2023 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини