Чи можливо вибрати спеціальність, котра не збігається з дипломом бакалавра, вступаючи до польської магістратури?

136
Facebook Twitter
Чи можливо вибрати спеціальність, котра не збігається з дипломом бакалавра, вступаючи до польської магістратури?

Статтю варто прочитати тим українцям, які націлені на придбання другого ступеня в університетах РП, оскільки у ній ми відповімо на всі прямо або опосередковано пов'язані питання.

Багато українців, які бажають навчатися за кордоном відкидають цю ідею, керуючись стереотипною думкою, котра говорить про те, що це лише доля обраних. Проте, якщо Ви з часом, проаналізувавши реальну ситуацію змінили свою думку, ніколи не пізно перевестися, або вступити до магістратури в одну з європейських установ освіти. Наші земляки часто зупиняють вибір на університетах Республіки Польща, про що свідчить ряд адекватних причин, які ми розглянемо нижче. Також є принципові питання, що хвилюють кандидатів на проходження польської магістратури. Серед них варто відзначити вартість навчання та можливість вибору напрямку досліджень. Зважаючи на це, статтю варто прочитати тим українцям, які націлені на придбання другого ступеня в університетах РП, оскільки у ній ми відповімо на всі прямо або опосередковано пов'язані питання.

Які нюанси пов'язані з вибором спеціальності для проходження магістратури у Польщі?

Не варто боятися виходу з-під батьківської опіки та переїзду до іншої держави. Можливо у перший час буде трохи складно, але у Польщі українцям легко адаптуватися зважаючи схожості у культурному, традиційному, мовному та інших планах. Пам'ятайте, мігруючи до РП для отримання диплома магістра, Ви отримуєте шанс відбутися як професіонал та як особистість в європейському суспільстві, де стабільна заробітна плата та комфортні умови праці є нормою. Що стосується вибору напрямку досліджень, тут криється ще один позитивний момент для наших земляків, оскільки їм не доводиться підтверджувати статус диплома, отриманого на Батьківщині, водночас вони можуть вибрати будь-яку спеціальність. Звичайно, мова не йде про медицину або вступ до консерваторії, але широкі профілі знаходяться у повній доступності. Наприклад, кандидат, який отримав диплом бакалавра в Україні за напрямом «Фінанси та Кредит», може вступати у Польщу на «Маркетинг» та інше.

Вартість навчання та кращі університети Польщі для отримання ступеня магістра

Фахівці центру польської освіти UP-STUDY звертають увагу на те, що вартість магістратури, як і бакалаврату залежить від типу структури, спеціальності та мови навчання. Дешевше та перспективніше для українців та інших іноземців буде навчання у приватних університетах з польською мовою викладання. У цьому випадку рік навчання обійдеться у 1200-1750 євро. У державних ВНЗ на аналогічних спеціальностях рік освіти буде обходитися у півтора-два рази дорожче, причому без гарантій пособництва у просуванні. Що стосується кращих закладів освіти для придбання другого ступеня, особливо виділимо:

Якщо говорити про переваги, які отримають молоді люди з дипломом магістра, придбаним в одному з вказаних або інших обраних університетах Польщі, то, у першу чергу варто відзначити розширену локацію працевлаштування. Компанії практично будь-якого куточка світу готові прийняти фахівців з польським дипломом. Правда, тут потрібно підкреслити, що одним фактом вступу до РП не добитися бажаного. Потрібно наполегливо вчитися, напрацьовувати досвід та шукати варіанти отримання додаткових компетенцій.

Отже, вчитися у Польщі перспективно, попри необхідний рівень. Якщо вже є кваліфікація бакалавра, можна вступати безпосередньо до магістратури, причому, вибираючи спеціальність, котра не збігається з попереднім дипломом. Чим раніше Ви зрозумієте, що навчання за кордоном, у тому числі у Польщі, доступне кожному, тим швидше побудуєте кар'єру в індустріально розвинутій державі.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини