Академія Соціальних Наук в Лодзі. Критерії відбору перспективного ВНЗ

5173
Facebook Twitter
Академія Соціальних Наук в Лодзі. Критерії відбору перспективного ВНЗ

Стаття буде корисна для всіх абітурієнтів, які цікавляться навчанням за кордоном в гуманітарному напрямку, адже ми розглянемо один з найперспективніших ВНЗ — Академію Соціальних Наук в Лодзі.

Те, що Академія Соціальних Наук в Лодзі (Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, SAN) посіла друге місце в загальнопольському рейтингу — це далеко не єдина її перевага. Одним з найважливіших завдань, яке ефективно вирішує академія є надання послуг освіти для студентів різних країн таким чином, щоб, на виході з ВНЗ, кваліфікація фахівців відповідала тенденціям та потребам ринку праці. SAN сміливо можна назвати дружнім-науковим товариством, де всі: студенти, викладачі, аспіранти, наукові співробітники та дослідники об'єднують зусилля та прагнуть однієї мети — підготовка висококласних фахівців та динамічний розвиток ВНЗ в усіх напрямках. Стаття буде корисна для всіх абітурієнтів, які цікавляться навчанням за кордоном в гуманітарному напрямку, адже ми розглянемо один з найперспективніших ВНЗ, який знаходиться за межами столиці — Академію Соціальних Наук в Лодзі.

Особливості навчання та спеціальності SAN

Для того, щоб бути впевненим у перспективності обраного закладу вищої освіти, варто порівняти його з критеріями: локація, наявність програм обміну, співвідношення ціни/якості, ширину вибору факультетів, широта викладацького складу та позиція в рейтингах. Якщо Ви хочете втекти від столичної метушні, та переміститися в місто кінематографа, з населенням в майже 700 тисяч, тоді варто вибрати Лодзь, з її Академією Соціальних Наук. У ВНЗ навчається понад п'ять тисяч осіб, та зовсім не багато іноземців, не більше ста. Досить великий вибір спеціальностей, серед яких особливою популярністю користуються: Інформатика, Графіка, Архітектура, Косметологія, Журналістика та Фінанси. Всі спеціальності викладаються польською мовою, вартість залежить від обраного напрямку та знаходиться в діапазоні від 971 до 1276 євро за рік навчання. Також, існує можливість отримання подвійного диплома з Clark University, річна вартість навчання складає 1723 євро.

Позауніверситетська діяльність та перспективи працевлаштування

За більш ніж двадцятирічну діяльність, цей вищий навчальний заклад налагодив дружні та професійні контакти не тільки з установою Кларк, але і з іншими університетами в Сполучених Штатах, Європі, Канаді, Бразилії, Чилі. ВНЗ пишається своєю найбільшою базою університетів-партнерів, в яких можуть навчатися та отримувати стипендію студенти, за програмою обміну, а також участю в програмі ERASMUS. Кожен студент може реалізувати свій творчий або спортивний потенціал, бо при вищому навчальному закладі діють «Клуби за інтересами», секції заняття спортом, а також, «Бюро кар'єри», які допоможуть знайти підробіток на час навчання, або гідну вакансію на роботу, після отримання диплома. Дане бюро постійно влаштовує зустрічі з потенційними роботодавцями, допомагає знайти місце проходження оплачуваної практики.

Також, співробітники займаються зі студентами питаннями проходження співбесіди, або підказують, як правильно скласти мотиваційний лист. Перевагою навчання в головному корпусі Лодзинського ВНЗ є шанс отримання високоякісної освіти, на рівні з варшавським SAN, але з платою на 200 євро менше.Отже, вважаючи за краще місто, далеко від столиці, з перспективами швидкого працевлаштування, спеціалісти UP-STUDY рекомендують вибирати Лодзь, з його Університетом Соціальних Наук. Крім європейського диплома, з доступною вартістю, установа відрізняється особливою атмосферою доброзичливості та згуртованості. У вільний від навчання час, більшість студентів знаходять підробітки, завдяки яким, можуть оплатити витрати на навчання та інші супровідні витрати. Є можливість, також, відвідати різні фестивалі, бо в місті їх досить багато в будь-яку пору року, а також, оглянути та вивчити пам'ятки, які дійшли до нашого часу.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини