20 січня - ОНЛАЙН Всеукраїнський День відкритих дверей UP-STUDY

46940
Facebook Twitter
20 січня - ОНЛАЙН Всеукраїнський День відкритих дверей UP-STUDY

Цікавитеся вступом до Польщі зі знижкою 50%? Запрошуємо Вас безкоштовно відвідати "ОНЛАЙН День відкритих дверей у офісах UP-STUDY - Навчання в Польщі 2024, 2025" та дізнатися про кращі університети Польщі та гарантовано отримати знижку 50% на вступ.

В суботу 20 січня о 12:00 ми проведемо "ОНЛАЙН Всеукраїнський День відкритих дверей у офісах UP-STUDY - Навчання в Польщі 2024, 2025". Всі присутні глядачі зможуть отримати максимум корисної інформації про перспективи навчання за кордоном, зареєструватися не безкоштовний курс польської/англійської мови 2 місяці у ВНЗ перед навчанням (останній шанс зареєструватися), отримати знижку до 900 євро на навчання від польських ВНЗ, дізнатися відповіді на власні запитання та спланувати свою вступну кампанію до польського університету. Зареєструватися та отримати запрошення →

ОНЛАЙН Всеукраїнський День відкритих дверей буде організовано для українських абітурієнтів, які не мали можливості відвідати День відкритих дверей у наших офісах, який проходив 18 листопада у містах: Київ, Вінниця, Житомир, Запоріжжя, Кропивницький, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Дніпро, Івано-Франківськ, Миколаїв, Харків та Вроцлав (Польща).

Всі присутні на онлайн заході зможуть:

 • Задати запитання, що стосуються вступу, навчання і витрат у Польщі
 • Зареєструватися на безкоштовний 2 місячний курс польської/англійської мови у ВНЗ перед навчання
 • Визначитися із містом, університетом і напрямком навчання у Польщі
 • Записатися на безкоштовну консультацію (у офісі або дистанційно)
 • Записатися на подачу документів на вступ зі знижкою 50% (у офісі або дистанційно)
 • Отримати ексклюзивну знижку від польських ВНЗ-партнерів до 900 євро
 • Отримати ексклюзивний купон на додаткову знижку 500 грн на послуги зі вступу для учасників Дня відкритих дверей (додатково до знижки 50% на вступ)
 • Усі абітурієнти, які будуть присутні під час трансляції ОНЛАЙН Дня відкритих дверей UP-STUDY та запишуться на подачу документів (у офісі або дистанційно) зможуть отримати сувеніри від польських університетів. Обовʼязковою умовою є запис на подачу документів (заповнення Анкети студента) до четверга 25 січня 2024 року до 18:00.

Купон на додаткову знижку 500 грн

Безкоштовно зареєструйтеся на День відкритих дверей зараз та гарантовано отримайте ексклюзивний купон на додаткову знижку 500 грн для відвідувачів Дня відкритих дверей (додатково до знижки 50% на вступ) на послуги UP-STUDY. Загалом вступні послуги коштуватимуть лише 9490 грн (стандартна вартість 19980 грн - еквівалент 499 євро). Посилання/запрошення на участь у Дні відкритих дверей буде надано після проходження реєстрації. Безкоштовна реєстрація на День відкритих дверей →

Як отримати запрошення на участь/перегляд?

Посилання/запрошення на участь у ОНЛАЙН Дні відкритих дверей буде надано після проходження реєстрації.

Інформація від офіційних представників ВНЗ

На онлайн заході Ви зможете отримати інформацію від представниками приймальної комісії польських університетів, обрати місто та напрямок навчання, а також дізнаєтеся про:

 • Вартість навчання, проживання і харчування у Польщі
 • Перспективні напрямки та міста для навчання
 • Програми обміну у країнах ЄС і північної Америки
 • Стипендіальні гранти на навчання 
 • Перспективи працевлаштування випускників

Обмежена кількість місць на вступ на осінь 2024 року

В університетах Польщі обмежена кількість місць для іноземців. Для прикладу у 2023 році, кращі польські університети були змушені припинити набір вступників на популярні напрямки: менеджмент, журналістика, графічний дизайн, ІТ та інші на початку 2023 року (хоча офіційно набір тривав до жовтня 2023 року). У 2024 році ситуація є незмінною - компанія UP-STUDY, як офіційний представник приймальної комісії польських університетів в Україні, вже поінформована університетами, що вони не зможуть прийняти всіх бажаючих іноземців.

Наша компанія UP-STUDY здійснює набір на виділені квотомісця у порядку почерговості, відповідно ми бронюємо місця на вступ вже зараз. Наші спеціалісти не тільки одразу зарезервують за Вами місце в університеті на обраному напрямку навчання, але і зможуть гарантувати найкращу вартість навчання на ринку (дешевше ніж вступати самостійно) з ексклюзивною знижкою до 900 євро на перший рік навчання та двомісячним курсом польської/англійської мови у ВНЗ перед навчанням. На оплату навчання нашим учасникам буде надано знижку 150-300 євро, а курс при ВНЗ вартістю 600 євро всі присутні на Дні відкритих дверей зможуть отримати безкоштовно (обрані ВНЗ).

Тому не зволікайте із рішенням щодо вступу. Якщо Ви вже визначилися, що бажаєте здобувати вищу освіту у Польщі - розпочинайте за найкращою вартістю зараз, адже вступна кампанія на осінь 2024 триває вже 4 місяці і найкращі місця в університетах невпинно вичерпуються.

ВАЖЛИВО! У період війни ми тимчасово НЕ приймаємо документи на вступ чоловіків-абітурієнтів віком 18+ років

Де буде проходити трансляція

Ми проведемо трансляцію ОНЛАЙН Дня відкритих дверей за закритим посиланням у нашому Телеграм каналі. Для перегляду етеру Вам потрібно заповнити реєстраційну анкету учасника Дня відкритих дверей та отримати посилання/запрошення на перегляд. Також у Вас має бути встановлено Телеграм (на копʼютері або смарфоні).

Чи можна буде переглянути запис трансляції?

Ми не можемо гарантувати, що нам вдасться зберегти запис трансляції, якщо під час ефіру електропостачання буде призупинено. Тому рекомендуємо Вам переглядати виступ наших спеціалістів у прямому етері, який розпочнеться у неділю 20 січня о 12:00. Всі зареєстровані учасники/глядачі отримають сповіщення про початок. Ми рекомендуємо дивитися етер Дня відкритих дверей абітурієнтам разом із батьками, щоб не пропустити важливу інформацію.

Хто може долучитися до перегляду онлайн заходу?

 • Учні 9, 10 та 11 класів, шкіл, технікумів та ліцеїв
 • Студенти вищих навчальних закладах
 • Батьки, які мріють про освіту власних дітей у Польщі

Чекаємо Вас 20 січня о 12:00 на "ОНЛАЙН Всеукраїнському Дні відкритих дверей у офісах UP-STUDY - Навчання в Польщі 2024, 2025". Посилання/запрошення на участь у дні відкритих дверей буде надано Вам після реєстрації. Безкоштовна реєстрація на візит →

Якщо у Вас виникли запитання, щодо участі або реєстрації на вступ - зателефонуйте нам або напишіть у месенджери:

+380 (50) 722-7777 - Вайбер та Телеграм

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини