14 жовтня - ОНЛАЙН Профорієнтаційна презентація "Професії майбутнього"

17278
Facebook Twitter
14 жовтня - ОНЛАЙН Профорієнтаційна презентація "Професії майбутнього"

Обираєте напрямок навчання? Запрошуємо Вас безкоштовно відвідати Міжнародну профорієнтаційну презентацію "Професії майбутнього" та дізнатися про найперспективніші професії та напрямки навчання.

14 жовтня о 12:00 у телеграм каналі UP-STUDY наші спеціалісти проведуть наймасштабнішу онлайн подію Міжнародну презентацію "Професії майбутнього" присвячену профорієнтаційній роботі з учнями 9,10 та 11 класів, випускниками технікумів, студентами та їхніми батьками. Захід відбудеться в онлайн-форматі. Перегляд презентації безкоштовний. Отримати посилання/запрошення на перегляд →

На профорієнтаційній онлайн презентації будуть представлені найпопулярніші на 2024-2025 роки професії та спеціальності, які є найбільш перспективними з огляду на сьогоднішній ринок праці.

Про що Ви дізнаєтесь на профорієнтаційній презентації:

 • ТОП найбільш оплачуваних спеціальностей 2024-2025 років
 • Обов’язкові предмети, які Ви будете вивчати
 • Документи, які необхідні для вступу
 • Покроковий алгоритм для гарантованого вступу до Польщі
 • Як отримати стипендію, яка покриває 50% навчання
 • Ваші перспективи після закінчення університету

Організатори профорієнтаційної онлайн-презентації

Проведення профорієнтаційної онлайн-презентації організовує найбільша в Україні мережа Центрів польської освіти UP-STUDY спільно з університетами-партнерами Польщі.

Університети-партнери раді вітати українських абітурієнтів на даному заході та бажають Вам удачі у розіграші 28 стипендій, які надають знижку 50% на річну вартість навчання у Польщі. Посилання/запрошення на участь на ОНЛАЙН Профорієнтаційній презентації буде надано після проходження реєстрації. Безплатна реєстрація на презентацію →

Гарантована знижка 50% на вступ до Польщі

Усі учасники онлайн-презентації гарантовано отримують знижку 50% на пакет вступу до Польщі "Все включено" за програмою UP-STUDY.

Зарезервуйте за собою вступ до Польщі зі знижкою прямо зараз, заповнивши Анкету студента. Знижку 50% Ви отримаєте під час подачі документів на вступ.

Всі присутні на онлайн заході зможуть:

 • Поставити запитання, що стосуються професій майбутнього та вступу на них
 • Гарантовано отримати купон на додаткову знижку 500 грн на послуги зі вступу до Польщі (додатково до знижки 50% на вступ)
 • Записатися на безкоштовну консультацію або подачу документів на вступ зі знижкою 50% + додаткова знижка по купону 500 грн (в офісі або дистанційно)

Купон на додаткову знижку 500 грн

Безкоштовно зареєструйтеся на ОНЛАЙН Профорієнтаційну презентацію зараз та гарантовано отримайте купон на додаткову знижку 500 грн (додатково до знижки 50% на вступ) на послуги UP-STUDY. Загалом вступні послуги коштуватимуть 9490 грн (стандартна вартість 19980 грн - еквівалент 499 євро). 

Як отримати запрошення на участь?

Посилання/запрошення на участь в ОНЛАЙН Профорієнтаційній презентації "Професії майбутнього" Ви отримаєте після проходження реєстрації на участь у презентації. Безкоштовна реєстрація на презентацію →

Чи можна буде переглянути запис трансляції?

На жаль, ми не можемо гарантувати, що нам вдасться зберегти запис трансляції у телеграм, якщо під час ефіру електропостачання буде призупинено. Тому рекомендуємо Вам переглядати виступ наших спеціалістів у прямому етері, який розпочнеться о 12:00 14 жовтня. Всі зареєстровані учасники/глядачі отримають сповіщення про початок. Ми рекомендуємо дивитися етер ОНЛАЙН Профорієнтаційної презентації абітурієнтам разом із батьками, щоб не пропустити важливу інформацію.

Хто може долучитися до перегляду онлайн заходу?

 • Учні 9, 10 та 11 класів, шкіл, технікумів та ліцеїв
 • Студенти вищих навчальних закладів
 • Батьки, які мріють про освіту власних дітей у Польщі

Чекаємо Вас 14 жовтня о 12:00 на "Профорієнтаційній презентації "Професії майбутнього". Для отримання посилання/запрошення пройдіть реєстрацію. Безкоштовна реєстрація на візит →

Якщо у Вас виникли запитання, щодо участі або реєстрації - зателефонуйте нам або напишіть у месенджери:

+380 (50) 722-7777 - Вайбер та Телеграм

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

28 стипендій на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини