Добро пожаловать на обновленный сайт компании UP-STUDY. Теперь он стал еще более удобным.

Поступление в Польшу "Все Включено" со скидкой

Гарантированное поступление в ВУЗ, курс польского языка и поддержка в Польше

499 евро 9990 грн

Начать Поступление

Действует до 15.04.2020

В пакет "Все включено" входит

Стоимость 499 евро 9990 грн (первый взнос - 6000 грн, второй взнос - 3990 грн)

Гарантія вступу в обраний університет

UP-STUDY є офіційним представником приймальної комісії польських університетів в Україні, тому за умови дотримання Вами всіх рекомендацій програми, ми можемо гарантувати вступ у обраний університет незалежно від результатів ЗНО.

Підготовка документів для зарахування в університет

Співпрацюючи з міжнародними приймальними комісіями польських університетів, спеціалісти UP-STUDY підготують повний пакет документів (здійснення всіх необхідних перекладів та нотаріальних завірень) для Вашого успішного зарахування у обраний університет Польщі.

Підготовка документів для консульства

UP-STUDY є офіційною акредитованою агенцією консульством Республіки Польща в Україні. Ми завжди володіємо актуальною інформацією щодо вимог консульства до аплікантів, що звертаються за студентською візою. Наші експерти підготують всі необхідні документи (здійснення всіх необхідних перекладів та нотаріальних завірень), які потрібні для звернення абітурієнта у консульство.

Допомога в отриманні студентської візи

Спеціалісти UP-STUDY надають повну інформаційну підтримку, яка необхідна апліканту для успішного отримання студентської візи для вступу у обраний університет Республіки Польща.

Допомога в отриманні візи батьками

Спеціалісти UP-STUDY надають повну інформаційну підтримку, яка необхідна батькам для успішного відвідування абітурієнта у Польщі або у разі необхідності отримання візи для візиту.

Профорієнтаційна програма та допомога у виборі спеціальності

Спеціалісти UP-STUDY проводять профорієнтаційну програму, яка допомагає абітурієнту визначитися з майбутньою спеціальністю та дають рекомендації щодо специфіки вступу.

Індивідуальний підбір найбільш перспективного університету

Спеціалісти UP-STUDY допомагають вибрати університет Польщі, який надасть учаснику максимальні перспективи по закінченню враховуючи його здібності та побажання.

Допомога у отриманні закордонного паспорту

Консультування щодо отримання абітурієнтом закордонного паспорту у разі його відсутності.

Надання стартового пакет польського оператора

Всі учасники програми отримують стартовий пакет польського оператора мобільного зв’язку. Тому Ви зможете залишатися на зв’язку з близькими і рідними після перетину кордону та у майбутньому.

Безкоштовний підбір житла на період проходження мовних курсів

Підбір перевіреного поселення для абітурієнтів під час проходження офіційних підготовчих мовних курсів у Польщі при обраному для вступу університеті перед початком навчання.

Безкоштовний підбір житла на період навчання

Під час Вашого вступу польські спеціалісти UP-STUDY вже готують помешкання, в яке Ви зможете заселитися одразу після прибуття у Польщу. Учасникам програми не потрібно шукати житло самостійно, спеціалісти UP-STUDY підберуть для Вас перевірене житло (гуртожитки-партнери або квартиру) за ціною нижче ринкової та допоможуть укласти договір оренди.

Підтримка учасника у Польщі протягом всього періоду навчання

Компанія UP-STUDY є міжнародною і має своїх кураторів у великих містах Польщі. Кожен учасник програми UP-STUDY закріплюється за певним куратором та може звертатися до нього за інформаційною, юридичною або побутовою консультацією та допомогою під час навчання та перебування у Польщі. 

Підтримка для абітурієнтів, які НЕ Є учасниками програми UP-STUDY є платною та коштує від 499 євро на рік.

Організація трансферу учасника до Польщі

Учасникам програми UP-STUDY надається організація трансферу до Польщі комфортабельними автобусами класу А+.

Орієнтаційна програма по приїзду нашим UP-підрозділом

Одразу після приїзду у Польщу кожен учасник програми отримує орієнтаційну програму місцевими спеціалістами UP-STUDY, в рамках якої надається консультація з побутових питань та екскурсія, яка допомагає швидше адаптуватися до нової країни.

Додаткові оплати відсутні

Вартість Пакету "Все включено" покриває всі необхідні витрати пов'язані зі вступом. Додаткові платежі відсутні. Співбесіда безкоштовна. Оплата за навчання здійснюється безпосередньо учасником або батьками на офіційний польський рахунок університету.

Оформлення тимчасової прописки студенту

Кожному учаснику програми нашими місцевими спеціалістами UP-STUDY оформляється тимчасова прописка, яка дозволяє офіційно проживати у перевіреному помешканні, яке ми безкоштовно підібрали для Вашої подальшої оренди під час навчання.

Контроль студента під час навчання (прогули, успішність)

В рамках програми трирічної підтримки студентів у Польщі, спеціалістами UP-STUDY відбувається контроль навчання та успішності студентів.

Визначення необхідного навантаження для вивчення мови

Спеціалісти UP-STUDY допоможуть визначити необхідне навантаження для вивчення польської мови в Україні до рівня необхідного для комфортного початку навчання та перебування у Польщі.

Допомога у виборі та реєстрації на мовний курс при університеті

Допомога у виборі необхідного мовного курсу при університеті перед початком навчання на обраній спеціальності (вибір тривалості, навантаженням та вартістю).

Допомога в організації візиту батьків до дітей

Спеціалісти UP-STUDY надають інформаційні послуги стосовно найоптимальнішої організації візиту батьків до своїх дітей у Польщі.

Організація довезення на мовні курси, навчання та свята

У разі вступу до університету, що ексклюзивно надає учасникам програми UP-STUDY, наші спеціалісти допомагають в організації довезення абітурієнтів на мовні курси на базі університету у Польщі.

Карта побиту та легалізація

Наші спеціалісти надають комплексну інформаційну допомогу з отримання студентами у Польщі карти побиту та здобуття легалізації.

Стипендії

Кожен учасник програми автоматично стає учасником розіграшу стипендіальних грантів, що ексклюзивно надаються компанією UP-STUDY за участю університетів-партнерів.

Ексклюзивні знижки тільки для учасників програми

Кожний учасник програми UP-STUDY має змогу отримати ексклюзивну знижку на навчання в університетах-партнерах від 200 євро.

Інформаційна підтримка протягом вступу

Спеціалісти компанії UP-STUDY надають повну підтримку абітурієнта протягом вступу до обраного університету.

Апостиль всіх необхідних документів

До пакету послуг входить апостилізація всіх необхідних документів для гарантованого вступу до обраного університету.

Кур’єрська доставка оригіналів документів до університету

До пакету послуг входить доставка Ваших документів до офісу приймальної комісії обраного університету.

Видача документу від університету, що засвідчує зарахування

Після подачі документів та успішного зарахування кожен абітурієнт отримує документ від університету, що засвідчує зарахування.

Інформаційна підтримка абітурієнта щодо вибору страхової компанії

Всі абітурієнти отримують інформаційну підтримку при виборі провайдера офіційного медичного страхування, яке є обов’язковим для перебування на території Польщі.

Допомога у відкритті банківського рахунку у Польщі

Всі абітурієнти отримують підтримку при відкриття банківського рахунку на території Польщі, обов'язково необхідного для відкриття студентської візи.

Консультування щодо довідки про стан рахунку у Польщі

Спеціалісти компанії UP-STUDY надають комплексну інформаційну допомогу щодо отримання довідки про стан рахунку з банку у Польщі.

Розрахунок необхідної суми на рахунку у Польщі для відкриття візи

Спеціалісти компанії UP-STUDY розраховують необхідну суму, яка повинна бути на банківському рахунку для наймовірнішого отримання студентської візи у консульстві Республіки Польща.

Розрахунок графіків та сум платежів для отримання візи максимального строку дії

Спеціалісти компанії UP-STUDY проводять детальні розрахунки та надають графік та необхідні суми оплат навчання для отримання візи максимального строку дії для перебування на території Республіки Польща.

Надання курсу польської мови для учасників в обраних університетах-партнерах в Польщі

Кожен абітурієнт вступаючий у рамках пакету “Все включено” при вступі до одного з університетів, що проводять підготовчі курси польської мови, може отримати ексклюзивний курс польської для абітурієнтів програми UP-STUDY безкоштовно.

Курс польської мови в Україні

Для всіх абітурієнтів, які подають документи за пакетом “Все включено“ компанія UP-STUDY безкоштовно проводить підготовчі курси польської мови на власній освітній базі.

Довідник учасника, Статут абітурієнта Польщі

Кожен учасник отримує детальний інформаційний довідник абітурієнта та статут абітурієнта Польщі.

Подайте документы прямо сейчас или запишитесь на бесплатную консультацию

Начать Поступление

Курс польского языка бесплатно

Центр польской образования UP-STUDY, дает возможность получить специализированный курс польского языка продолжительностью 120 часов в Киеве или 60 часов в 25 городах Украины бесплатно. Чтобы изучать польский, не заплатив за это ни одной гривны, Вам достаточно подать документы на поступление в университеты Польши по Программе UP-STUDY.

Шаги поступления в польский университет

 • 1. Заполнение анкеты
 • 2. Консультация по телефону
 • 3. Запись на собеседование
 • 4. Посещение нашего офиса
 • 5. Бесплатные курсы польского
 • 6. Гарантированное зачисление

Начать поступление в Польшу

Заполните данную форму и получите бесплатную консультацию или начните поступление в Польшу

Почему стоит учиться в Польше

Доступная стоимость обучения

Середня вартість навчання у Польші така ж, як в Україні

Наличие стипендии

Старательные студенты легко могут получать стипендию

Легкость в изучении языка

Бесплатные подготовительные языковые курсы от UP-STUDY в Вашем городе

Безопасность и стабильность

Высокий уровень безопасности и стабильности для молодежи

Поступление в Польшу по пакету "Все включено" включает

 • Услуги в Украине в «Программе UP-STUDY": подготовка документов, переводы, апостилизация, легализация, визовый сопровождение и организация выезда.
 • Услуги на территории Польши в "Программе UP-SUPPORT" в течение всего периода обучения.
Подробнее о UP-SUPPORT →

Что нужно знать абитуриенту Польши

Условия зачисления в Польшу по программе UP-STUDY

У день подачі документів абітурієнт підписує договір з організатором програми «Навчання в Польщі», отримує рахунок на оплату «Вступного внеску» та оплачує його через банк. На основі поданих документів та квитанції про оплату, за абітурієнтом бронюється місце у програмі «Навчання в Польщі» на обраній спеціальності.

Послідовність вступу до Польщі за допомогою програми UP-STUDY:

Крок 1. Відвідати офіс UP-STUDY для безкоштовної консультації, яка включає профорієнтаційну бесіду, підрахунок оптимального бюджету, формування таблиці витрат, лекція про особливості навчання і перебування у Польщі, відповіді на запитання

Крок 2. Зібрати перший пакет документів необхідний для вступу (перелік вказано нижче)

Крок 3. Записатися за телефоном на подачу документів офісу UP-STUDY у обраному місті

Крок 4. Разом із одним із Батьків Абітурієнту потрібно відвідати обраний офіс для подачі першого пакету документів та підписання Договору на вступ. Протягом 2-ох годин абітурієнт отримує автоматичне рішення про попереднє зарахування.

Крок 5. До 25 червня Абітурієнт доносить атестат з додатком, отримує від ВУЗу документи про зарахування, отримує візу та організовано з групою від'їжджає на навчання у супроводі куратора UP-STUDY.

Перечень документов для поступления в Польшу

 • Анкета студента (Заповнюється безкоштовно на сайті Програми UP-STUDY)
 • 8 кольорових фотокарток (3,5х4,5 см, лівий напівпрофіль, вухо не прикрите волоссям)
 • 4 фото на шенгенську візу (3,5х4,5, крупне лице)
 • Оригінал українського паспорту абітурієнта/ID-карта, довідка про місце реєстрації
 • Оригінали українських паспортів обох батьків абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
 • Оригінал ідентифікаційного коду абітурієнта
 • Оригінал закордонного паспорту абітурієнта
 • Оригінал свідоцтва про народження абітурієнта (Для неповнолітніх - до 18 років)
 • Табель за 10 клас або перше півріччя 11 класу (Свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти додається після закінчення школи до 30.06)
 • Оригінали нагород та дипломів зі школи (Олімпіади, змагання. Потрібні для стипендій та знижок на навчання)


Почему нужно подавать документы так рано?

Самой большой ошибкой абитуриента является то, что решение подать документы в польский вуз приходит тогда, когда начинается официальная вступительная кампания в Украине. На самом деле процесс достаточно существенный, ведь Вы будете учиться за границей, в иностранном государстве, где есть визовый режим и сложный процесс подготовки документов на обучение для иностранца, что требует ряд дополнительных документов и разрешений. И хотя этим занимается Программа, все же он требует времени и поэтапности.

Стоит отметить, что подавать заявление в университет Польши можно до Нового года, обратите внимание, что на февраль-март приходит основное количество абитуриентских заявлений, а вступительная кампания в некоторых вузах заканчивается уже в мае. Подавая документы одним из первых, Вы проходите все этапы постепенно и имеете к выбору абсолютно все вузы и специальности. По опыту предыдущей вступительной кампании, еще в январе 40% специальностей самых популярных вузов Польши прекратили набор, так как было набрано достаточное количество студентов из Украины.

Кроме этого студент существенно экономит на Программе подавая документы одним из первых, так как получает скидку за счет заблаговременной регистрации. Его документы идут первыми на обработку и результати от вуза будут известны раньше.

Принимаются ли документы без аттестата?

Да, но в анкете вузов, Вы должны указать истинные достижения и оценки. Если Ваши достижения, которые Вы укажете в анкете, кардинально отличаться от оценок в аттестате, университет сохраняет за собой право отчислить Вас.

Можно ли сменить специальность до или во время учебы?

Да, это возможно только для студентов Программы UP-STUDY, при наличии мест на факультете. Сменить специальность можно и во время первого года обучения, в этом помогает наша Программа.

Влияет ли ЗНО на зачисление в вузы Польши?

Нет, поскольку это внутренняя украинская форма оценивания знаний, не используется и не учитывается для подачи документов в вузы по Программе UP-STUDY. Таким образом, сдавать ЗНО или нет, выбирать Вам.

Возвращает ли вуз средства, если передумал учиться?

Большинство университетов возвращают средства полностью и без штрафов, за минусом периода, который Вы уже проучились.

Возможно ли бесплатное обучение в Польше?

Иногда нам задают вопрос: может ли украинец учиться высших учебных заведениях Польши бесплатно? Ответ - ДА, может, но при определенных условиях, которые зависят от самого студента!


Несмотря на то, что согласно польскому законодательству, иностранцы не имеют права получать образование в вузах Республики Польша на бюджете (то есть за средства польских налогоплательщиков), пути оптимизации расходов на образование все же есть и сейчас мы вам их расскажем:


- Во-первых, следует отметить, что Польша - единственная страна Европейского союза, которая позволяет украинцам оплачивать обучение наравне с самыми поляками (по заниженной ставке), к примеру другие иностранцы, в том числе россияне и белорусы оплачивают обучение по ставке на 30% больше и данная ставка установлена ​​для всех иностранцев, неграждан Польши.


- во-вторых: при хорошей учебе студент из Украины, как и польский студент может получать стипендию (независимо это государственный или частный ВУЗ). Стипендия может полностью покрывать цену обучения. Чтобы понять, о чем идет речь, приведем пример как это работает в Университете Академия Финансов и Бизнеса "Вистула" в Варшаве: каждый студент, у которого средняя успеваемость более 4,5 из 5, получает ежемесячно от 75-125 евро стипендии, в сумме это до 1250 евро в год (при стоимости обучения в 1450 евро/год).


- в-третьих: согласно тому типу визы, который получает студент он может вполне легально работать в Польше по 20 часов в неделю. По опыту наших студентов, 90% первокурсников подрабатывают во время обучения. Многие сами способни покрывать свои расходы на питание и аренду помещения. В любое время, ребенок может обратиться в отдел карьеры в своем ВУЗе с вопросом помощи в поиске студенческого подработки во время учебы.


- в-четвертых: существует множество официальных оплачиваемых летних практик от ВУЗа. Если студент заинтересован, он обращается на месте в деканат за советом и регистрируется на прохождение летней программы.


- в-пятых: владельцы "Карты поляка", то есть дети чьи родители являются или были гражданами Польши, могут, наряду с поляками, сдавать польское ВНО (или "matura" по-польски) и в общем конкурсе претендовать на обучение на бюджете (за счет польских налогоплательщиков).


Ну и конечно, каждый абитуриент, воспользуется услугами UP-STUDY для поступления в Польшу, автоматически становится участником конкурса на получение одного из 35-ти образовательных грантов, которые мы, совместно с нашими зарубежными ВУЗами-партнерами, подготовили для Вас в 2019/2020 году.

Як відбувається зарахування

Зарахування проводиться методом не тільки особистої співбесіди з польським представником, але, в першу чергу, методом почерговості. Тобто ті абітурієнти, які подають документи раніше мають пріоритетніші місця до вступу, ніж ті, хто зволікає. Разом з цим не слід забувати, що кожен окремий факультет має свою обмежену кількість місць. Деякі вузи взагалі надають лише декілька місць для іноземних студентів, тому хто першим подав документи, має гарантію закріплення його за ним.

Полное сопровождение абитуриента при поступлении

Участники программы UP-STUDY получают полный пакет услуг, позволяющий гарантированно поступить в выбранный университет Польши, от подготовки документов и переводов в организации трансфера в город поступления

Действующие акции и предложения от UP-STUDY