Поновлювані джерела енергії та управління відходами

Вроцлавський Університет Природничих Наук
Вроцлавський Університет Природничих Наук

Інженер за фахом «поновлювані джерела енергії та управління відходами» — ця ступінь присуджується після навчання за програмою, спрямованою на підготовку фахівців для виконання інженерних завдань проектного, інвестиційного та експлуатаційного характеру.

Інженерія
Освітній рівень
3.5 роки (7 семестрів)
Тривалість навчання
Польська мова
Викладання
1156 євро/рік
Вартість

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти, що обрали спеціальність «поновлювані джерела енергії та управління відходами», будуть отримувати знання і розуміння стійких енергетичних систем, джерел енергії та їх використання, щоб мати можливість судити про технічні, економічні, соціальні та екологічні наслідки різних енергетичних процесів. Крім того, студенти будуть вчитися аналізувати, формулювати і управляти технічними проблемами з точки зору системи і розглядати її повний життєвий цикл від концепції до введення в експлуатацію.

Приклади предметів, що викладаються

Програма навчання за напрямом «поновлювані джерела енергії та управління відходами» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

  • Екологічні системи
  • Стале управління навколишнім середовищем
  • Концепції та інструменти в області екологічних технологій
  • Контроль за забрудненням
  • Методи управління відходами
  • Принципи розробки екологічно чистих технологій

Ким може працювати інженер за фахом «поновлювані джерела енергії та управління відходами» після завершення навчання?

Можливостями кар'єрного росту для фахівців, що отримали диплом інженера в даній сфері, можуть бути робочі місця в компаніях, що займаються виробництвом та торгівлею енергією на місцевих ринках, а також в підприємствах, що обробляють або використовують відходи сільського господарства. Крім того, професіонали можуть працювати в уряді та місцевих органах самоврядування, консультуючи з питань щодо енергетики або управління відходами.До посадових обов'язків та навичок таких спеціалістів входить:

  • володіти технічними знаннями та знаннями в галузі природничих наук, що дозволяють вирішувати проектні, виконавчі та управлінські завдання
  • вміти оцінити вартість попиту на енергію, можливість її отримання та розробити установку для отримання енергії з поновлюваних джерел
  • вміти оцінити кількість відходів, що утворюються в регіоні, а також розробити концепцію їх сегрегації, використання та управління
Почати вступ

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 150-200 євро при вступі у Університет Бізнесу у Вроцлаві

Пропозиція

Вступайте на осінь 2023 у Університет Бізнесу та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.