Університет Банківської Справи MERITO у Вроцлаві

Застосування законів - це владна діяльність компетентних органів і посадовців, що забезпечує реалізацію права шляхом винесення індивідуального юридичного рішення щодо конкретних суб’єктів.

Неперервна магістратура

Освітній рівень

5 років (10 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

1464 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти бакалавріату, що обрали спеціальність «Практичне застосування законів», вивчатимуть ведення бізнесу відповідно до вимог чинного законодавства, надання правової допомоги та надання юридичних послуг, які не потребують наявності закінченої аспірантури. Студенти мають змогу правильно інтерпретувати та застосовувати правові положення в областях, пов'язаних з бізнесом, у тому числі комерційним правом, правом комерційних компаній, законодавством про працю та соціальне забезпечення, податковим правом або договірним правом. Також Ви отримаєте знання в сфері юридичних та суміжних наук й застосування практичних стандартів в юриспруденції. Навчання у цьому напрямі забезпечує отримання знань з усіх галузях права, наприклад: цивільного, кримінального, економічного чи міжнародного. 

Приклади предметів, що викладаються

Програма бакалаврату за напрямом «Практичне застосування законів» надає студентам такі дисципліни для вивчення:

 • Політичні та правові доктрини
 • Процесуальні документи
 • Правознавство
 • Конституційне право
 • Громадянське право, загальна частина
 • Цивільне право, зобов'язання
 • Громадянське право, речове право
 • Управлінське адміністративне право
 • Матеріальне адміністративне право
 • Адміністративне провадження

Ким може працювати бакалавр в області практичного застосування законів після завершення навчання?

Отримані компетенції дозволять розпочати будь-яку практику та роботу в класичній галузі її застосування, наприклад, у суді, а також у сучасній сфері, тобто у бізнесі, державній службі чи політиці. Як випускник Ви знайдете роботу як у державному управлінні та юридичних фірмах, так і у приватному чи діловому секторі, тому що кожна сфера сучасного світу потребує юристів. До їх посадових обов'язків та навичок входить:

 • знати і застосовувати положення конституційного та матеріального адміністративного права, а також правила адміністративного судочинства і розгляду в адміністративних судах
 • знати і застосовувати положення фінансового права, приділяючи особливу увагу положенням податкового законодавства
 • інтерпретувати правові норми, що стосуються конкуренції та захисту споживачів, патентного захисту, захисту персональних даних, захисту навколишнього середовища


Почати вступ

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.