Університет Банківської Справи MERITO у Вроцлаві

Клінічний дієтолог займається пацієнтами з певними захворюваннями таким чином, щоб допомогти їм поліпшити стан.

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Польська мова

Викладання

1485 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Дана спеціальність навчить Вас проводити інтерв’ю щодо харчування, оцінювати стан харчування та розробляти плани харчування з урахуванням здоров’я ваших пацієнтів, а також складати меню з урахуванням захворювань пацієнтів, алергії та харчової непереносимості. Студенти також отримають широкі знання про основні захворювання, лікування яких потребує зміни харчових звичок.

Приклади предметів, що викладаються

Програма навчання за напрямом «клінічна дієтологія» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

  • Дієтотерапія при неінфекційних та аліментарних захворюваннях
  • Нутрігеноміка
  • Лікувальне харчування при окремих захворюваннях
  • Лабораторія дієтології та планування дієти в окремих клінічних випадках

Ким може працювати фахівець з клінічної дієтології після завершення навчання?

Можливостями кар'єрного росту для фахівців, що отримали диплом бакалавра в даній сфері, можуть бути робочі місця в дієтологічних клініках, клініках метаболічних захворювань, клініках шлунково-кишкових захворювань. Також можуть працювати спеціалістом у компаніях, що виробляють харчові та дієтичні добавки, власником бізнесу в галузі дієтичного консультування хворих і здорових людей, консультантом з питань харчування та прикорму в медичних закладах, санаторіях, будинках престарілих, дитячих садках, школах та базах відпочинку. У посадові обов'язки і навички таких фахівців входить:

  • оцінювати стан харчування та розробляти плани харчування з урахуванням здоров’я ваших пацієнтів, а також складати меню з урахуванням захворювань пацієнтів, алергії та харчової непереносимості
  • корегувати дієту та прикорм при захворюванні, щоб зупинити його розвиток і допомогти пацієнтам повернутися до повного здоров’я та благополуччя


Почати вступ

02.03 - День відкритих дверей у офісах UP-STUDY

Пропозиція

Запрошуємо Вас безкоштовно відвідати "День відкритих дверей у офісах UP-STUDY" та дізнатися як вступити у кращі ВНЗ Польщі зі знижкою 50%

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.