Академія Леона Козмінського

Спеціаліст з корпоративних фінансів та фінансових ринків забезпечує досягнення фінансових цілей, щоб компанія мала фінансову стабільність і могла інвестувати в подальший розвиток та управляє фінансами різних напрямків бізнесу.

Бакалавріат

Освітній рівень

3 роки (6 семестрів)

Тривалість навчання

Англійська мова

Викладання

8117 євро/рік

Вартість

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти, що обрали спеціальність "Корпоративні фінанси та фінансові ринки" під час навчання будуть навчатися аналізувати ризики та можливості, розподіляти ресурси та приймати інвестиційні рішення для покращення результатів бізнесу. Також Ви дізнаєтеся про фінансове планування та придбання коштів, вимірювання успіхів і загальне розуміння динаміки ринку. Під час навчання студенти отримають також знання та практичні навички, що допоможуть аналізувати ринок, розуміти внутрішні і зовнішні фактори, які впливають на фінансовий стан міжнародних корпорацій. Дана спеціальність навчить майбутніх фахівців фінансовому менеджменту, бюджетуванню та підвищенню прибутковості, проведення стратегічного фінансового консалтингу та виділення коштів.

Приклади предметів викладання

Навчальна програма включає до вивчення такі предмети:

  • Аналітика фінансових даних
  • Банківська справа
  • Аналіз фінансової звітності
  • Податковий облік
  • Фінансова звітність
  • Експертна лабораторія для PE, інвестиційного банкінгу та стратегічного консалтингу

Ким може працювати спеціаліст з корпоративних фінансів та фінансових ринків після завершення навчання?

Випускники спеціальності «Корпоративні фінанси та фінансові ринки» будуть готові приймати фінансові рішення у власному бізнесі або знайти роботу на таких посадах, як: фінансовий аналітик, спеціаліст з міжнародних фінансів, юрист з корпоративних фінансів, інвестиційно-банківський аналітик, спеціаліст будь-якого відділу компанії, де знання фінансів та бухгалтерського обліку є обов'язковими. В посадові обов'язки такого спеціаліста входить:

  • контроль своєчасності підготовки та надання бюджетів
  • прогнозування валютних курсів
  • робота зі страховими компаніями
  • аналіз фінансової звітності
Почати вступ

02.03 - День відкритих дверей у офісах UP-STUDY

Пропозиція

Запрошуємо Вас безкоштовно відвідати "День відкритих дверей у офісах UP-STUDY" та дізнатися як вступити у кращі ВНЗ Польщі зі знижкою 50%

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.