Університет Банківської Справи у Познані

Бакалавр в області права та фінансів — це ступінь, яка присуджується після навчання за програмою, що консолідує дві спеціалізовані області - право і фінанси, тим самим пропонуючи міждисциплінарні знання і конкурентну перевагу власнику цього ступеню.

Бакалавріат
Освітній рівень
3 роки (6 семестрів)
Тривалість навчання
Польська мова
Викладання
1341 євро/рік
Вартість

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти бакалавріату, що обрали спеціальність «право та фінанси», отримають міцну основу в юридичних і ділових питаннях, розроблятимуть розуміння як правових рамок ділової активності, так і економічного та комерційного контексту, в якому діє закон. Студенти матимуть можливість зосередитися на областях співпадаючого інтересу між двома дисциплінами, наприклад, структура компаній і інші форми організації бізнесу, конкурентне право і регулювання ринків, споживче право, трудове право, фінансові ринки.

Приклади предметів, що викладаються

Програма бакалавріату за напрямом «право та фінанси» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

 • Основи управління
 • Бізнес-план
 • Цивільне право
 • Конституційне право
 • Проведення державних інвестицій
 • Банківські кредити та гарантії
 • Міжнародні фінанси
 • Злиття, поглинання та перетворення компаній
 • Захист інтелектуальної власності
 • Захист персональних даних та секретної інформації

Ким може працювати бакалавр в області права та фінансів після завершення навчання?

Фахівці, які отримали диплом бакалавра в цій галузі, можуть працювати як юрисконсульти в установах фінансового сектора, внутрішніми аудиторами, експертами в області координації фінансових процесів, інспекторами нагляду в фінансових установах, фахівцями з зовнішнього фінансування.У посадові обов'язки та навички таких фахівців входить:

 • знати юридичні та фінансові аспекти підприємницької діяльності
 • інтерпретувати правові норми, що стосуються банківських кредитів та гарантій, захисту персональних даних та секретної інформації, а також кримінальні та податкові питання
 • консультувати людей, які керують фінансами компанії при прийнятті фінансових рішень згідно із застосованими правовими нормами
 • інтерпретувати правові норми, що стосуються фінансів компанії, в тому числі щодо міжнародних фінансів
Почати вступ

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2024 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2024 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.