Академія Суспільних Наук у Лодзі

Бакалавр в області медичної реабілітації — це ступінь, яка присуджується після навчання за програмою, що пропонує навчання професії терапевта в області фізичної терапії, кинезитерапии, масажу та мануальної терапії.

Бакалавріат
Освітній рівень
3 роки (6 семестрів)
Тривалість навчання
Польська мова
Викладання
1387 євро/рік
Вартість

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Опис спеціальності

Студенти бакалавріату, які обрали спеціальність «медична реабілітація», будуть отримувати освіту та професійну кваліфікацію для проведення лікування з використанням природних (фізичних) факторів в профілактичних та терапевтичних цілях. Курс включає в себе знання про людей та дисфункції рухових органів, використання вправ та терапевтичних процедур, а також корекційну гімнастику.

Приклади предметів, що викладаються

Програма бакалавріату за напрямом «медична реабілітація» надає студентам наступні дисципліни для вивчення:

  • Електротерапія
  • Основні рухові навички дітей з обмеженими можливостями
  • Інтенсивна терапія
  • Медичне відновлення
  • Кинезиология
  • Терапевтична практика

Ким може працювати бакалавр в області медичної реабілітації після завершення навчання?

Можливостями кар'єрного росту для фахівців, які отримали диплом бакалавра в даній сфері, можуть бути робочі місця в приватних та державних лікарнях, реабілітаційних центрах, ортопедичних об'єктах, промислових установах, спортивних клубах, будинках для людей похилого віку, центрах професійної реабілітації, спа-центрах, термальних готелях, школах для інвалідів, фітнес-центрах та т.д. Професіонали також можуть займатися приватною фізіотерапевтичної практикою.У посадові обов'язки та навички таких фахівців входить:

  • розуміти, як працювати з пацієнтами, правильно виконувати свою роботу технічно, бути готовим взяти на себе відповідальність
  • вміти допомогти клієнтам вести більш здорове та продуктивне життя
  • розробляти та реалізовувати програми фізіотерапії та реабілітації для поліпшення функціональних можливостей відповідно до діагнозу фахівця-лікаря

Навчання в Польщі на косметолога

Почати вступ

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 150-200 євро при вступі у Університет Бізнесу у Вроцлаві

Пропозиція

Вступайте на осінь 2023 у Університет Бізнесу та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Завантажте перелік цін та напрямків

Отримайте перелік цін, факультетів та спеціальностей даного університету у зручному форматі PDF (зручно зберігати та друкувати)

Завантажити у PDF

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.