IT-технології для забезпечення кібербезпеки та надійності систем

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула
Академія Фінансів та Бізнесу Вістула

Спеціаліст з кібербезпеки та надійності систем - це фахівець, який займається надійністю інформаційних систем та промислових систем управління, що включає в себе захист інформації від вірусів, хакерських атак та підробки даних.

Магістр
Освітній рівень
2 роки (4 семестри)
Тривалість навчання
Польська мова
Викладання
1550 євро/рік
Вартість

Опис спеціальності

Студенти навчаючись на спеціальності кібербезпеки та надійності систем набувають знань в галузі аналізу ризиків, знайомляться з теоритичними засадами та комп'ютерними програмами, які використовують для аналізу надійності. Навчаючись студент набуває практичних навичок, які допоможуть працювати зі спеціалізованим програмним забезпеченням для розрахунків надійності та вміння інтерпретувати результати розрахунків. А також вивчає як розробляти та тестувати ІТ-системи та системи промислового управління з точки зору кібербезпеки та надійності.

Приклади предметів викладання

У навчальну програму в рамках IT-технології для забезпечення кібербезпеки та надійності систем до вичення представленні такі теми:

  • Вступ до кібербезпеки та надійності
  • Методи аналізу ризиків та проектування ІТ та промислових систем
  • Управління кібербезпекою та надійністю ІТ та промислових систем
  • Тестування кібербезпеки та надійності ІТ та промислових систем

Ким може працювати спеціаліст з кібербезпеки та надійності систем після завершення навчання?

Зараз, коли інформація є чи не найдорожчим активом, спеціалісти з кібербезпеки цінуються дуже високо, адже такий спеціаліст потрібен кожній компанії, яка хоче працювати на міжнародному ринку. Випусники магістратури по завершенню навчання мають можливість реалізувати себе в таких сферах, як фахівець з організації захисту інформації, інженер з експлуатації засобів захисту інформації, фахівець з режиму секретності, проектувальник систем захисту інформації, менеджер з безпеки підприємства, аналітик з захисту інформатики, адміністратор баз даних та системний адміністратор.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте перелік цін та напрямків

Вкажіть електронну пошту та отримайте перелік цін та напрямків даного ВНЗ!