IT-технології для забезпечення кібербезпеки та надійності систем

Академія Фінансів та Бізнесу Вістула
Академія Фінансів та Бізнесу Вістула

Спеціаліст з кібербезпеки та надійності систем - це фахівець, який займається надійністю інформаційних систем та промислових систем управління, що включає в себе захист інформації від вірусів, хакерських атак та підробки даних.

Магістратура
Освітній рівень
2 роки (4 семестри)
Тривалість навчання
Польська мова
Викладання
1550 євро/рік
Вартість

Опис спеціальності

Студенти навчаючись на спеціальності кібербезпеки та надійності систем набувають знань в галузі аналізу ризиків, знайомляться з теоритичними засадами та комп'ютерними програмами, які використовують для аналізу надійності. Навчаючись студент набуває практичних навичок, які допоможуть працювати зі спеціалізованим програмним забезпеченням для розрахунків надійності та вміння інтерпретувати результати розрахунків. А також вивчає як розробляти та тестувати ІТ-системи та системи промислового управління з точки зору кібербезпеки та надійності.

Приклади предметів викладання

У навчальну програму в рамках IT-технології для забезпечення кібербезпеки та надійності систем до вичення представленні такі теми:

  • Вступ до кібербезпеки та надійності
  • Методи аналізу ризиків та проектування ІТ та промислових систем
  • Управління кібербезпекою та надійністю ІТ та промислових систем
  • Тестування кібербезпеки та надійності ІТ та промислових систем

Ким може працювати спеціаліст з кібербезпеки та надійності систем після завершення навчання?

Зараз, коли інформація є чи не найдорожчим активом, спеціалісти з кібербезпеки цінуються дуже високо, адже такий спеціаліст потрібен кожній компанії, яка хоче працювати на міжнародному ринку. Випусники магістратури по завершенню навчання мають можливість реалізувати себе в таких сферах, як фахівець з організації захисту інформації, інженер з експлуатації засобів захисту інформації, фахівець з режиму секретності, проектувальник систем захисту інформації, менеджер з безпеки підприємства, аналітик з захисту інформатики, адміністратор баз даних та системний адміністратор.

Почати вступ

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ 2022 + курс польської

Акція 499 євро 0 грн

Абітурієнти 2022 отримують безкоштовно: вступні послуги, курс польської та супровід у Польщі

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Завантажте перелік цін та напрямків

Вкажіть електронну пошту та отримайте перелік цін та напрямків даного ВНЗ!

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Дізнайтесь вартість вступу

Вартість послуг UP-STUDY

Ознайомтесь з повним переліком послуг, що входять до пакету "Все включено", який надається за програмою UP-STUDY та їх вартістю.