Роботи переможців акції-фотоконкурсу "I love UP-STUDY та VISTULA"

4192
Facebook Twitter
Роботи переможців акції-фотоконкурсу "I love UP-STUDY та VISTULA"

Закінчилася акція-фотоконкурс: "Я love UP-STUDY та VISTULA", до Вашої уваги імена та роботи переможців, учасників Програми UP-STUDY. Переможці отримують цінні та унікальні подарунки.

Закінчилася акція-фотоконкурс: "Я love UP-STUDY та VISTULA", до Вашої уваги імена та роботи переможців, учасників Програми UP-STUDY. Перемогу здобули мешканці центральної України, вони отримують фірмові подарунки.

1 місце: Сокирка Анастасія


2 місце: Присяжнюк Тетяна


Нагадуємо, що акція-фотоконкурс тривала з 21 квітня до 27 квітня. До участі були запрошені усі абітурієнти Академії ВІСТУЛА - учасники програми UP-STUDY. Дякуємо учасникам! Подарунки із фірмовою символікою будуть надіслані переможцям!

Детальніше про Академію ВІСТУЛА (VISTULA): VISTULA - один з найкращих університетів-партнерів Програми «Навчання в Польщі». Він був заснований в 1996 році. Чудовий вибір за співвідношенням ціни-якісті освіти. Університет від самого започаткування прагнув створити найбільш сприятливе середовище для навчання та досліджень. Випускає спеціалістів (бакалаврів та магістрів) за напрямками: Туризм, Менеджмент, Міжнародні відносини, Економіка, Фінанси та бухгалтерський облік, Іноземна філологія, Журналістика, Інформатика.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини