Роботи переможців акції-фотоконкурсу "I love UP-STUDY та VISTULA"

5123
Facebook Twitter
Роботи переможців акції-фотоконкурсу "I love UP-STUDY та VISTULA"

Закінчилася акція-фотоконкурс: "Я love UP-STUDY та VISTULA", до Вашої уваги імена та роботи переможців, учасників Програми UP-STUDY. Переможці отримують цінні та унікальні подарунки.

Закінчилася акція-фотоконкурс: "Я love UP-STUDY та VISTULA", до Вашої уваги імена та роботи переможців, учасників Програми UP-STUDY. Перемогу здобули мешканці центральної України, вони отримують фірмові подарунки.

1 місце: Сокирка Анастасія


2 місце: Присяжнюк Тетяна


Нагадуємо, що акція-фотоконкурс тривала з 21 квітня до 27 квітня. До участі були запрошені усі абітурієнти Академії ВІСТУЛА - учасники програми UP-STUDY. Дякуємо учасникам! Подарунки із фірмовою символікою будуть надіслані переможцям!

Детальніше про Академію ВІСТУЛА (VISTULA): VISTULA - один з найкращих університетів-партнерів Програми «Навчання в Польщі». Він був заснований в 1996 році. Чудовий вибір за співвідношенням ціни-якісті освіти. Університет від самого започаткування прагнув створити найбільш сприятливе середовище для навчання та досліджень. Випускає спеціалістів (бакалаврів та магістрів) за напрямками: Туризм, Менеджмент, Міжнародні відносини, Економіка, Фінанси та бухгалтерський облік, Іноземна філологія, Журналістика, Інформатика.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 150-200 євро при вступі у Академію Бізнесу у Вроцлаві

Пропозиція

Вступайте на осінь 2023 в Академію Бізнесу та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини