Вступати по Акції "Вступай з Другом за півціни" ще простіше!

724
Facebook Twitter
Вступати по Акції "Вступай з Другом за півціни" ще простіше!

Спеціально для Вас, наших Клієнтів, ми продовжили АКЦІЮ "Вступай з другом за півціни", аби кожен бажаючий зміг подати документи на вступ на тих умовах, які є максимально вигідними для нього.

Шановні Вступники та Батьки, враховуючи складну епідеміологічну ситуацію і розуміючи що не всі встигли скористатися весняною вигідною пропозицією від UP-STUDY через зовсім інші турботи, ми продовжуємо спеціально для Вас, наших Клієнтів, АКЦІЮ "Вступай з другом за півціни", аби кожен бажаючий зміг подати документи на вступ на тих умовах, які є максимально вигідними для нього. 

Згідно з умовами Акції - вступайте за пакетом “Все включено” зі своїм другом та розділіть вартість послуг навпіл (кожен Друг оплачує половину актуальної на сьогодні вартості програми, і станом на зараз - це всього лиш 4995 грн за пакет “Все включено”).

Враховуючи карантин в Україні, ми дещо відкорегуємо правила участі у Акції на користь наших Клієнтів:

  • Одночасна подача документів обох друзів НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА, Абітурієнти можуть подаватися у різний час та день у різних Представництвах UP-STUDY
  • Подача документів у одному UP-представництві UP-STUDY НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА (Ви можете шукати друзів онлайн по всій Україні та об'єднуються віртуально для участі в Акції)
  • Як і раніше, Друзі мають право подаватися у різні міста Польщі, різні університети та різні факультети
  • Подача документів повинна бути реалізована у період дії Акції, яка зараз продовжена до 01 квітня 2020

Більше того, Ви можете залишити нам заявку з хештегом #шукаюдруга і підшукаємо Вам пару для вступу самостійно з Вашого міста та області. Для того, щоб лишити заявку #шукаюдруга, заповніть анкету, обравши в полі "Послуг або акцій" Акцію "Вступай з другом до Польщі з півціни - 4995 грн", у найкоротший термін наш менеджер зв'яжеться з Вами і ми оперативно підберемо Вам пару для подачі документів.


Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини