Вітаємо на оновленому сайті компанії UP-STUDY. Тепер він став ще зручнішим.

Вступати по Акції "Вступай з Другом за півціни" ще простіше!

220
Facebook Twitter
Вступати по Акції "Вступай з Другом за півціни" ще простіше!

Спеціально для Вас, наших Клієнтів, ми продовжили АКЦІЮ "Вступай з другом за півціни", аби кожен бажаючий зміг подати документи на вступ на тих умовах, які є максимально вигідними для нього.

Шановні Вступники та Батьки, враховуючи складну епідеміологічну ситуацію і розуміючи що не всі встигли скористатися весняною вигідною пропозицією від UP-STUDY через зовсім інші турботи, ми продовжуємо спеціально для Вас, наших Клієнтів, АКЦІЮ "Вступай з другом за півціни", аби кожен бажаючий зміг подати документи на вступ на тих умовах, які є максимально вигідними для нього. 

Згідно з умовами Акції - вступайте за пакетом “Все включено” зі своїм другом та розділіть вартість послуг навпіл (кожен Друг оплачує половину актуальної на сьогодні вартості програми, і станом на зараз - це всього лиш 4995 грн за пакет “Все включено”).

Враховуючи карантин в Україні, ми дещо відкорегуємо правила участі у Акції на користь наших Клієнтів:

  • Одночасна подача документів обох друзів НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА, Абітурієнти можуть подаватися у різний час та день у різних Представництвах UP-STUDY
  • Подача документів у одному UP-представництві UP-STUDY НЕ ОБОВ'ЯЗКОВА (Ви можете шукати друзів онлайн по всій Україні та об'єднуються віртуально для участі в Акції)
  • Як і раніше, Друзі мають право подаватися у різні міста Польщі, різні університети та різні факультети
  • Подача документів повинна бути реалізована у період дії Акції, яка зараз продовжена до 01 квітня 2020

Більше того, Ви можете залишити нам заявку з хештегом #шукаюдруга і підшукаємо Вам пару для вступу самостійно з Вашого міста та області. Для того, щоб лишити заявку #шукаюдруга, заповніть анкету, обравши в полі "Послуг або акцій" Акцію "Вступай з другом до Польщі з півціни - 4995 грн", у найкоротший термін наш менеджер зв'яжеться з Вами і ми оперативно підберемо Вам пару для подачі документів.


Акція, що може Вас зацікавити

Вступ до Польщі "Все Включено" зі знижкою

Акція 499 євро 9990 грн

Гарантований вступ до ВНЗ, курс польської мови та підтримка у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини